www.sudzibas.lv Laiks Slikts serviss

"Laiks" veikals LAIKSWATCHES - Slikts serviss

Sveiki!
Nevienam NEIESAKU griezties uz attiecīgo pulksteņu veikalu/servisu. Savam pulkstenim kurš bija lietots ~2mēnešus noplīsa savienojums siksnai ar pašu pulksteni. 10.12 pieņēma pulksteni uz remontu - zvanot 15.01 meistars teica, ka jau ir izsūtīta detaļa - vēlāk tajā pašā dienā saņemu zvanu no veikala vadības/menedžeres? , ka pasūtijums ir kļūdains - atvainojamies un detaļa ir jāgaida vismaz 2 nedēļas. zvanu 29.01 , lai noskaidrotu kur ir - atbild , ka sūtijums ir veikts, bet jāgaida ir līdz februāra vidum! Attieksme no personāla šausmīga. Tajā uzņēmumā nezin kreisā roka ko dara labā. Aplamības, pārtrauc sarunu nometot klausuli. Paši pinas savos melos visu laiku sarunas laikā, pārliek mistiskus termiņus. Uz jautājumu kas izgatavo pulksteni - meistars saka, ka Šveice - menedžere apgalvo Spānija - paši nemaz nezin ko tirgo! Protams, tika arī pieprasīts drošības maksājums par veikto pasūtijumu - teica, lai nāku savākt savu naudu, ja kaut kas neapmierina. Solījumi pēc solījumiem un termiņu pārlikšanas. ar pasta balodi viņi tur laikam piegādes veic, bet nu serviss ārpus katras kritikas - nekad un nevienam neieteikšu/neiesaku!!!