www.sudzibas.lv Laiks Pulkstenis ROTARY

Laiks - Pulkstenis ROTARY

Kārtējo reizi kārtējais veikals mani pataisīja par muļķi.
Ar draudzeni iegājām veikalā "Laiks" Alfā nopirkt pulksteni. Ikdienā pulksteni nenesāju, bet šoreiz man tas bija vajadzīgs svarīgam braucienam lai mans izskats atbilstu nepieciešamajām. Bija vajadzīgs dārgs pulkstenis. Ilgi skatījāmies, paprasīju pārdevēju lai parāda dažus modeļus tuvāk. Jāsaka, ka pārdevēja ir sava darba lietprātēja un ir ļoti patīkama meitene. Uz garantijas talona parakstījās kā M. Šarova, tātad tāds ir viņas vārdiņš. Ļoti skaists manikīrs un blūzes pikantais izgriezums perfekti akcentē lielāka par vidējo izmēra krūtis. Isāk sakot viss ir pieskaņots tam lai novērstu Jūsu uzmanību no galvenā - pulksteņa iegādes!
Man iepatikās ROTARY modelis (foto pielikumā). Samaksāju 300 latus paņēmu pulksteni karbiņā un garantiju un aizgāju laimīgs! Pārdevēja vēl man novēlēja lai pulkstenis man labi kalpo! Nu redzēsim...
Atnākot mājās nolēmu uzstādīt precīzu laiku un datumu. Sāku skatīties instrukcijā, kas bija tikai angļu valodā, kas man liekas ir patērētāju tiesību parkāpums, bet šis ir vēl sīkums!
Uzstādīju laiku, bet lai uzstādīt datumu galviņai bija janonāk otrajā pozīcija, kurā viņa nu nekadīgi negribēja nonākt! Bija vēl tāda iedziļināta podziņa blakus galviņai, bet to nolēmu neaiztikt kamēr neaizbraukšu uz veikalu (lai vēl neko lieku nesalauzt) Pārsteidza arī uzlīme uz pulksteņa vāka(kas pieguļ pie rokas) - tā bija izplūdusi it kā ar pulksteni ir peldējis kāds vai stipri svīdis un nesājis jau pusgadu. Atradu arī švīku uz vāka, tur kur ir iedziļinājums vāka attaisīšanai. Acīmredzot pulkstenis man ir trāpījies ar priekšvēsturi. Bet pārdevēja teica, ka tas ir stāvējis jau dažus gadus uz plaukta.
Nākamajā rītā aizbraucu uz Alfu. Tur bija 2 citas pārdevējas. Es pateicu, ka pēc instrukcijas nevaru uzstādīt datumu. Viņas teica, ka instrukcija ir no cita pulksteņa. Sāka meklēt citu, bet neko neatrāda. Parādīja, ka datumu vajag uzstādīt ar to pašu podziņu, ko nolēmu neaiztikt. Par nolietotu uzlīmi teica, ka neko nesaprot un ka pulkstenis ir stāvējis uz plaukta un tikai rādīts pircējiem un ka pie pirkšanas uzlīmes jāņem nost, ko ar manu atļauju arī izdarīja. Par švīku arī bija izbrīnīta un tikai. Tad es (ko citu darīt) liku uzrakstīt uz garantijas talona par švīku lai man nebūtu problēmu ja griezīšos servisā. Viņa uzrakstīja - "Klientam nav pretenzijas par švīku uz vāka", es parakstījos bet liku arī viņai parakstīties. Tā arī aizgāju. Joprojam nezinu vai mans puklstenis ir pakaļdarinājums, jo tam nav atbilstošas instrukcijas? Vai tas jau ir nesāts un ir atgriezts atpakaļ veikalam pēc remonta? Ko būtu darījis savādāk:
1) būtu apskatījis pulksteni no visām pusēm, paostījis, pagaršojis un kad atrastu švīku, vai nu nepirktu vispār, vai arī paprasītu 10% (vismaz) atlaidi un domāju ka dabūtu arī, jo par tādu naudu gribētu dabūt nenesātu un nebojātu preci
2) noteikti vajag uzstādīt gan laiku gan datumu jau veikalā un salīdzināt to ar instrukciju. Ja ir atšķirība lai pamato - kāpēc?Vai tāpēc, ka tas nav oriģināls?
Bet diemžēl katru dienu pulksteni neeju pirkt un atliek cerēt, ka viss būs kartībā, bet noskaņojums ir sabojāts.

D

C cirvis 24.05.2011

Nevajag blenzt svešiem zaķiem uz pupiem, bet gan pārbaudīt pirkumu!

D Dmitrijs 24.05.2011

Prieks lasīt gudrus komentārus, ko raksta inteliģenti cilvēki!

L LL 22.12.2011

Rotary tachu ir pilniigs meesls pats par sevi :)
Kur Tu vispaar atradi modeli par 300 ls ???? :))))))))))))))))))))))))))))))