www.sudzibas.lv Laiks Meistaru kvalifikacija ir zema

Laiks - Meistaru kvalifikacija ir zema

Gde-to pol goda nazad na moi shveitsharskie chasy Tissot ostanovilisj. Reshil pomenjatj batareiku v servise, i poshel k masteru v Firmu Laiks, na Valnu iela (nedaleko ot Galereja centrs). Cherez pol goda chasy nachali otstavatj na 5 min v denj. Ja vernulsja s garantiei k masteru. Master posmotrel s ochenj kislym vidom, i skazal chto batareika v porjadke, i chto chasam prishel konets i nado vskryvatj mehanizm. I eto 2h letnie shveitsarshkie chasy!!!

Otnoshenie bylo, kak budto ja prishel k etomu masteru s chasami Montana, i hotel, chtoby on ih zolotom pokryl. Absoljutno ne umejut obshatsja s klientami, ne razbirajutsja v chasah, i dumajut, chto ljubye chasy kuplennye ne u nih - kusok G.

Samoe interesnoe, chto posle proverki etim mega masterom (zamechu, chto proverka u nih prohodit NE na glazah klienta, oni kuda-to unosjat chasy), chasy stali hoditj tochno! i nikakogo vskryvanija mehanizma ne potrebovalosj. U drugogo mastera uznal, chto oni mogli postavitj nekachestvennuju batareiku, kotoraja potom potekla, i kogda ja k nim prishel s problemoi oni prosto naprosto postavili novuju batareiku ili pochistili to, chto tam nateklo.

Ne sovetuju idti v LAIKS k masteru na valnu. Eto absoljutno ne kompetentnyi master, da i otnoshenie k klientu neprijatnoe!

I Inokentijs 14.02.2011

Pilnīgi pareizi, šitais ir sētas kantoris, kas pirmkārt tirgo nekvalitatīvus pulksteņus un serviss ir padomju laiku kvalitātē.
Nopirku pulksteni un gada laikā 3 reizes vedu uz remontu, pašu bez maz vai pa muļķi uztaisīja, jo redz pie viņiem strādā, bet, kā man uz rokas, tā nestrādā un vai tik es no viņiem negribu ko izspiest !
Nācās to iesmērēto nekvalitatīvo mēslu vienkārši nolikt plauktā un ceru ka šajā sūda veikalā nekād neiegriezīšos un arī citiem neiesaku tur iepirkties, jo pērkot tev saldas dziesmas sadziedās, bet tikko kā remonts tā attieksme pilnīgi mainās.

H harijs 14.02.2011

Ja tas ir tas jaunais puisis kas tur strādā, jādzen prom un jāaicina veco atpakaļ.
Vecais mani pabrīdināja, ielika sudraba bateriju, kas nokalpoja ilgu laiku, apm 3 gadi. Jaunajam arī prasīju to pašu pēc pusgada bija jāmaina atkal.
Pa šo laiku biju iepazinis vēl vienu meistaru, aiznesu viņam bateriju kuru tas meistars neparko negribēja atdot, - teica ka ne tuvu nav tas kam jābūt. Izmērīja parametrus, uzrādīja ka nolietota bet vēl funkcionē un sudrabam pat tuvumā nav bijis.
Neticu vairs nevienam. Labāk pašam visu darīt un bateriju nomainīt nav liela māksla.
Kāpēc nesu? Gribējās lai zolīdi būtu un instrumentu ar pa rokai ne vienmēr ir.

P Padoms 14.02.2011

Laiks vispār Tissot pulksteņus nepārdod, kādēļ negāji tur, kur pirki?

м Михаил 10.06.2011

Был на вальню, в часах при ударе отлетела стрелка, поставили безплатно заодно батарейку заменил