N Normunds 13.03.2010

ES NEMELOJU.ES SAKU KA IR.VARU PIERADIT KA SANEMU.

E Estella 13.03.2010

Vina ar var visu pieradit :D:D Jau atkal - cilvekiem kuriem solija - parlika uz citu laiku!!

S smiekliigi.... 14.03.2010

Ta ko Jūs te mocaties, paši vien esiet vainīgi! Kurš tad Jums dauņiem lika maksāt naudu viņai?! Labprātīgi maksājāt, tā ka policija nepalīdzēs. Un kā gan pierādīsiet ka viņa nav Jums kredītu izsniegusi...ne jau visam ar bankas starpniecību jānotiek.
Kredītu gribat ņemt, bet maksāt gan ne?! Tad jau nav brīnums ka ieberzāties ar bankām, nevajadzēja sazagties kredītus bankās, nebūtu šādu problēmu Jums muļķiem!!!

B BM 14.03.2010

+1. Godīgie strādājošie cilvēki neiet pie visādām kaktu kristinēm naudu meklēt, viņiem arī bankas vienmēr priecīgas ir. Bet kas vainīgs pie tā, ka šādi stulbeņi samaitā savu kredītvēsturi, paši krāpjas, bet baigi apvainojas, kad apkrāpj viņus? Dots devējam atdodas!

S smiekliigi.... 15.03.2010

Piekrītu GIGA, tieši tā...

N ninive 15.03.2010

Katrs saņem to, ko ir pelnījis! Skola maksā naudu. Kā vispār ir iespējams kaut kādu babuli izrakt un gribēt no viņas kredītu. Un cik likumīgi ir mētāties ar paziņojumiem, rakstīt personas kodus un celt neslavu? Vai tad nevainības prezumpcija nepastāv? P.s. nekāda sakara ar šim situācijām man nav, tikai izklaidējos.

B BM 15.03.2010

Precīzāk i nepateiksi. Lai duraki mācās!

A anete 16.03.2010

pilniba nepiekrītu par tiem ka mēs esam muļķi...vnk banka šajos laikos nedod naudu un ja mums vinja ir vajadzīga tad mēs arī meklējam labestīgus cilvēkus kas to naudu aizdos. man liekas, ka paši esat muļķi. un nesaprotu kāds te vispār sakars ar kāut kādu banku kredītu sazagšanos, kā jau saka darītājs zin labāk.tad nu man nav ko teikt paši vien esat dauņi un tā Kristine lielā aizdevēja arī.

B BM 16.03.2010

Uhu, nedod bankas! Man nez kāpēc dod, un Aizdevums.lv, un SMS kredīti dažādi - visi dod, arī tagad, jo neesmu savu kredītvēsturi samaitājusi vai bez darba palikusi. Tā kā savās neveiksmēs jāvaino sevi, nevis krīzes un bankas. Ja vēsture Ok, bet ir vienkārši palikts bez darba, tad arī jautājums - kā Kristīnei atdosi? Viņai ko, nav jāatdod? Turklāt nav viņa nekāda labestīgā aizdevēja, bet gan izskatās, ka krāpniece, kas izdodās par starpnieku.

L Laura 18.03.2010

Net nikakih kreditov, zabutte, trebujte svoi dengi obratno. Davajte protiv nejo borotsja vmeste, takih nakazivat nado.Ne bojtes pisite, budem resat s nej etot vopros. Najti ejo v etoj malenkoj strane latvija ne slozno. Navernika chitaes kristina pro sebja, podumaj o svaih blizkih, oni toze budut derzat otvet, eto ja tebe obesaju, esli dengi ne budes vozvrasat ludjam, i prekrasaj morocit ludjam golovu.

L Laura 18.03.2010

Net nikakih kreditov, marocit golov ludjam, sama zdu dolgoe vremja postojanno kakieta bajki. kristina ti navernika chitaes pro sebja prijatnie vechi, podumaj sto budet dalse. VERNI LUDJAM DENGI. Najti tebja v malenkoj Latvii ne problema podumaj o svoej semje.

B BM 18.03.2010

Jā, urlai ar tādu rakstīšanas prasmi nekāda banka kredītu neizsniegs... Paliek tikai kaktu Kristīnes...

B BM 20.03.2010

Bet es mīlu Kristīni, un man patīk, ka viņai ir daudz naudas! Nebrauciet te viņai augumā, makakas!

B BM 20.03.2010

Andrīt, kā tā??? Tu taču solīji man atdoties!

B BM 20.03.2010

Piedod, draugs, Kristīnes nauda pārvarēja visu... Viņa apkrāps vēl pāris makakas, un mēs ar viņu dosimies ceļojumā!!!

L liene 23.03.2010

Es gaidu no vinas 2 menesus.Vina nau vainiga.Bet vina aizdeva man 600 latu lai varetu kaut ko samaksat.vienigais ko es gribu pateikt.nevajag stradat ar tiem cilvekiem kristine kuri jus mana.

N nadziratelj 06.05.2010

Ja iz za etoj su4ki kruto popal! Derzisj dorogaja, ja tebja najdu! Mne zalko tvoego rebenka, ej budet o4enj stidno za tebja... za takie dela svetit boljwoj srok!

L Laura 12.05.2010

Uvazaemie gospada eta sucka esco ta shtuchka, nikakih kreditov net, mosejnica odna. okazivaetsja ona horosaja aktrisa, na dannij moment nad ejo personaj rabotajut, esli kto hocet prisaidenitsja pozalusta, budem vozvrasat dengi.iz za takih kak ona doverija propodaet, v silku takih nado.

K krutaja 15.06.2010

Da, Kristīne sola, meklē kredītorus, kas itkā iedos, bet tad atkal nekā .Aktrise lielā un ļoti prot izmantot situāciju.atrod kredītorus, tie saka ka vajag piemaksu, kad samaksa, neuzrodas, pazūd. un tā apburtais loks.veikla krāpniece.Bet dzīvē viņai neveiksies.Es to saku. nevajag ne policiju, ne privātus.Vajag tikai izdarīt tā, ka viņa ne tikai atgriezis Jusu naudu, bet vēl arī kredītus iedos, un nemaz neapzinoties kā .Vajag ar viņas paņēmienu no viņas izkrāpt, kā viņa no mums

L Laura 17.06.2010

Takih kak ona nado nakazivat, no luce nakazat ejo blizkih stob eta kristina ponela hot sto to i bil dla nejo urok na na vsju ostavsejusa zalkoju ziznj. obreklana ona ne vinnogo rebonka tak ze na nescasnuju ziznj.