I indulis 17.11.2011

aizskaiti vēl !

H Haralds 17.11.2011

Kaadaa valuutaa veelies sanemt atpakal naudu?

B Baņķieris 17.11.2011

Par naudas atpakaļ atskaitīšanu klientam jāmaksā 50% no atskaitāmās summas+pvn, kā arī šīs finanšu operācijas administratīvās izmaksas- fiksēta summa 11, 89 Ls

T TV 17.11.2011

Kas tas par jaut? Šeit ? vai tad visi to tik dara kā no kā ko aizņemās un tad neatdod vai atdod par maz vai par daudz un tad tik raksta un sūdzās vienā gabalā murgs kaut kāds un ko tev doss tas ka kāds te uzrakstīs ka to naudu ir saņēmis, vai no tā tev paliks vieglāk un tava nauda ar tad ieripos uzreiz tavā kabatā vai kā jāsaprot jaut ?

S Signe 17.11.2011

Atdeva pusi, otru ousi solīja šonedēļ otrdien vai trešdien, bet nav ieskaitījusi. uz e-pastu arī neatbildēja.

M mikelandželo 18.11.2011

Un neviens Tev neatdos pārskaitīto naudu! Tas ir smieklīgi, ka šitie kaktu darboņi-krāpnieki kā DIANA BICENKO ko sola atdot!:DDD Ieteikums - neuzķeries uz solījumiem un uzraksti iesniegumu policijai par krāpniecību, un komplektā ar savu konta izrakstu, kur redzama krāpniekiem aizskaitītā summa, nodod likumsargu rokās. Būtu labi, ja vēl atsauktos apkrāptie cilvēki. Ja izkrāptās summas būs lielas, krāpnieki var nonākt cietumā. Nu un tad policija lai ņemas ar to kuci. Ir atklāti veseli krāpnieku grupējumi, kuri cilvēkiem ir izkrāpuši tūkstošus. Veiksmi!