Krāpšana - krapsana

sveiki.
esiet loti uzmanigi, njo si jaunekla, kurs raksta, un piedava visadus darbus interneta.
un viltus krapj naudu ara, jo bizmesmeniem un visdeja slana cilvekiem.
bistieties no vina ( Artis Zelmenis )

W

G GRAFS 03.12.2011

LAI DREB BIZNESMENI UN VIDUSSLANIS . LATVJU ROBINS HUDS IR DZIMIS!!! KURA MEZA VINAM VAR PIEVIENOTIES??

G GANKSTERIS 03.12.2011

EDGAR BISTIES MARA ZELMENA. TAUTA ACERAS SO VARDU. KADREIZ VINA VARDA SAUKS IELAS, SKOLAS, LAUKUMUS, PLANETAS.

L Lovescream 21.04.2012

Esmu sis Artis.
Tatad - konkreti, ko esmu izkrapis? :)

p.s. piedod pr rakstu kulturu, uz si datora nav garumzimes.
p.s.s. Majaslapu pakalpojumi - www.artiszelmenis.lv

L Lovescream 08.05.2012

Interesanti ka pārbīdot pelīti pāri diviem augšējiem komentāriem, adrese rādās:
http://www.sudzibas.lv/sendmail/cn115513 :::: Grāfam
http://www.sudzibas.lv/sendmail/cn115516 :::: Ganksterim

Kas ļoti smuki parāda, ka kādam es nepatīku, un ir izveidota neliela nomelnošanas kampaņa. :)
Man jau nav nekas pretī... bet ļoti interesē, ko esmu izkrāpis. :)

Pamatojums, ka tā ir apmelnošana:
* e-pasti sistemai pievienoti viens pec otra (liela iespējamaība ka tas ir viens cilvēks)
* abi raksta tikai ar lielim burtiem (tiek apstiprināts, ka tas ir viens un tas pats cilvēks)

p.s. Kādām (un ne man) būs darīšana ar policiju. :)
p.s.s. Pievienoju kvalitatīvāku bildi, lai Jūs varat mani( lielo krāpnieku ) aplūkot. ;DD

Veiksmīgu dienu visiem. ;)

L Lovescream 08.05.2012

+man patīk, kā šī ziņojuma datums - 2. Decembris - ļoti ideāli sakrīt ar pēdējā komentāra datumu ŠAJĀ sūdzības.lv lapā:

Idejiski, es uzrakstu par kādu patiesību.. nu tad jānomelno mani ;D
Patiesības, ja tā ir slikta nevienam nepatīk.. :)