www.sudzibas.lv Krāpšana Kaspars Tomsons

Krāpšana - Kaspars Tomsons

Kārtējais krāpnieks Kaspars Tomsons, sludinās dāžādos portālos ka kārtojot kreditus, apbrinojami cilēks ir gatavs uz visu, pat uz ''savas'' pases kopijas, iemaksāto naudu par pakalpojuma sakārtošanu, uzrakstīt, kā parādzīmi, kā jau vienmēr jo lielaka summa ir vajadziga, jo vairāk jāiemaksā par pakalpojumu un Viņš nemaina tel. nr., bet vienmēr atrod kādu iemeslu, kapēc aizdevumu nevar sakārtot, vai labākajā gadijuma saka, jūtos vainīgs. Nju ko, ir ''aitas'' un ir arī cirpēji !

E es 17.01.2009

Tiesi ta!! Man bija tieši tas pats variants, ka uz savas pases kopijas uzrakstīja summu, kuru viņš it kā kārtoja man kredītā!! Tā jau gan laikam ir-ir aitas, ir cirpēji!!! It īpaši šādi krāpnieki sarosījušies šajā tik daudziem sliktajā finansiālājā situācijā un daudzi arī iekrīt!! Jautājums-kā tikai pēc tam naktīs mierīgi var gulēt?? Ja viņiem jautātu, kas ir sirdsapziņa, viņi noteikti atbildētu-kas tā tāda????

A aldis 17.01.2009

Njā, šis viņiem varētu būt pļaujas laiks, jo problemas šodien ir gandrīz katram, bet uzraujas uz šitādiem ... Nedomāju, ka viņi sūdzās par bezmiegu, pie tā noteikt ātri pierod un apetīte rodas ēdot...

J Jolanta 19.01.2009

Šodien pie šo laiku situācijas šāda veida pakalpojumi ir aizvien vairāk uz Tomsonu esmu uzrāvusies lai gan man nav saglabājies viņa tel.nr taču jebkuram iesaku šāda veida darijumos palūgt kārtotājam pases kopiju un ja tas ir Kaspars Tomsons tad pilnīgi noteikti tur nekas labs nevar sanākt.

R Ramona 24.04.2009

Lūdzu uzrādiet šī Kaspara Tomsona telefona numuru un aprakstiet viņa ārieni. Vai lielas miesasbūves un skūtu galvu? Vai pastāvīgā dzīvesvieta ir Talsu rajons? Arī man ir darīšana ar kādu Kasparu Tomsonu, kam esmu izīrējusi 3 istabu dzīvokli Talsos un nu cīnos ar īres un komunālo maksājumu piedzīšanu. Viņa solījumi un atrunas par nemaksāšanu ir līdzīgi iepriekš minētajos komentāros.
Šī Kaspara Tomsona mobilais tālrunis ir 25975527.

A anna 28.04.2009

Ja viņš dzivo Talsos bet tusejas ar gimeni Riiga. Viņam ir masa. Pats interesantakais ka arii telefons sakriit man vel joprojam ir izzinas no viņa. 25975527

A anna 19.11.2009

Labdien!
lūdzu ja kads iesaistās ar viņu jauzzina viņas adrese kur viņš tagad dzīvo un kaut kada veida viņam uztaisīt krapšanu ar dokumentiem lai beidzot saņemtu sodu un iesiedinat tadu nelieti aiz restiem uz ilgiem laikiem pat arī mužu ieslodzījumu jo rekinot cik viņš piekrāpa cilvēkus tad jau sanaks pilns saraksts.
vajag samaklēt cilveku kurš gribētu iesaitīties šaja lieta protams ar specialiem cilvekiem

V viktors 05.12.2009

Tam dzīvniekam Tomsonam sen vajadzēja saņemt pēc nopelniem, kā zeme tādus tur. Vajag visiem kopā savākties, domāju pa visiem pierādījumus savāksim, nekur jau viņš neaizmuks, nosacīts sods viņam jau ir, tā kā daudz nevajag. Rakstat uz e-pastu, būšu priecīgs palīdzēt. Cik ilgi tā var turpināties, vajag rīkoties, esiet atsaucīgi.