www.sudzibas.lv Krāpšana Gaišreģe Miroslava

Krāpšana - Gaišreģe Miroslava

Lūgums visiem uzmanīries! Ir uzradušies krāpnieki, kas sevi sauc par gaišreģi miroslavu un viņai esot palīgs kaut kāds vīrietis. Raksta facebook visiem un prasa telefona numuru, lai atsūta. Tad Saka ka ir lāsti un liek maksāt 200 eur par kaut kādu artefaktu.
Ja cilvēks atsakās maksāt, tad sāk draudēt. : ( ( ( (
krāpnieku nr.
370 6769808 un 452035194619,
420910880344 un +33326071013

izskatās ir iegādājušies vairākas citu valstu sim kartes un tad drukā upuriem ziņas, lai maksā par lāsta noņemšanu.

Esiet visi uzmanīgi.

Velvetpopstar 08.05.2023

Nobloķēt nevar?

M Mixx 09.05.2023

Varbūt ka var

T taisnibascinitajs3 09.05.2023

Jo noteikti tas ir labs gaišreģis, kurš pat nezin Jūsu tālruņa numuru, bet zin, ka Jums ir lāsts. Īstie muļķi ir tie, kas uzķeras uz ko tādu.

P Patiess Fakts 12.05.2023

nu bet ja tev draud?

S sannas 09.05.2023

Kāpēc vispār svešam cilvēkam jādod savs telefona numurs? Kāpēc jāatver tādas vēstules? Man Facebook uzstādīts, ka komunicējot tikai ar draugiem . Atradušies draudētāji, lai drsud, kamēr bikses pilnas. Kāpēc ar tādiem jākomunicē? Kur aitas, tur cirpēji.

S spotled 09.05.2023

Ko, kā, kāpēc?!
Kā var kautkam tādam ticēt? Kā var svešam, random personai dot savu nr?!

Kāapēeeec?!

R RXX 09.05.2023

Tu palasi šīs personas publicētās sūdzības, un viss taps skaidrs xD

P Patiess Fakts 22.05.2023

nemeklēju, paziņa palūdza atrast. Un sis ir vienkarsi bridinajums citiem. Nevajag visu laiku noniecinat mani Taisnibas mekletaj1