www.sudzibas.lv Krāpniecība Krapniece-AIJA GAILE

Krāpniecība - Krapniece-AIJA GAILE

Nekad neperciet un nemainiet dreebes no AIJAS GAILES.Sludinajums bija zip.lv.Naudu sanem, bet preci neizsutiis.
Neliekas ne zinas, itka nekas nebuutu noticis.E-pastus vina maina, bet dzivo vina Ludza.
Neuzkeraties!

D didii 01.03.2011

kapeec?

D didii 01.03.2011

tas ir, gribeju jautat kapec uzreiz taa, vai ir pieradijumi...piemeram nesen bija lidziga sudziba protams par citu personu, bet nu loti neskaidri formuleta un bez vardiem uzvardiem, jo tomer ta uzreiz nedrikst, neatlauj likums...pat piemeram ir aizliets rakstit par dazadiem slepkkavam, bandam, zagliem utt prese lidz nav notikusi piem tiesa, jo neviens nav vainiggs pirms nav notiesats:)

L lohiem 01.03.2011

tad nerakstiet, bet sutiet uzturnaudas tadam aijaam, guntam, ivetaam, lai tik dziivo, a mums likums pats galvenais, pliki un nerijusi, bet likums un nodokli pirmam kartam.SLIMA TAUTA, iipasi nodegradeejusi moraali tadi, kuriem gadi 20-30:(

E egii 04.03.2011

KRĀPNIECE!!!AIJA GAILE!!!PK.150489-12802
Mīļās meitenes!gribu, lai zinat, ka ir krāpniece, kas prasa priekšapmaksu, bet preci nesūta...KRĀPNIECE!!!LŪK DATI; LV60HABA0551029544070 AIJA GAILE 150489-12802;Nesūtiet naudu, iekritīsiet kā es!!!Lūk pagaidam vēl adresīte, un zip.lv sludinājums!!!
Adrese; http://foto.inbox.lv/pg55/17-02-2011
Sludinājums; http://www.zip.lv/show/?i=1567876
E-pasta adrese: [slēpt]@inbox.lv
es arii uzķēros!!!

E edgars 04.03.2011

naudu atpakaļ atdod?

B Betija 05.03.2011

Es arī uzķeros uz Aijas Gailes krāpniecību. Bet nau lieta naudā, bet gan mantā. Sarunājām mainīties, tā es savus 2 mētelīšus gaidu jau divas nedēļas.
Rakstu kāpēc, ļoti gribētu saukt pie atbildības šo Aiju Gaili. Tā jau visu mūžu var krāpties, bet kādam tas ir jāpārtrauc. Un Aijai Gailei jāsaņem piemērots sods.
Ja kāds vēlās to pašu, rakstat man uz e-pastu.Mēģināsim kopā, ko darīt lietas labā.

J janis 05.03.2011

a ne Alina Gaile????????????

N Nlo 05.03.2011

Šeit figurē vēl arī Gailis, kurš it kā tirgo traktorus, vispār kārtīga Gaiļu dinastija.

A apkrāptā 10.03.2011

Lūdzu, metamies kopā, taisām sižetu, sniedzam iesniegumu tiesā! Tas nav nekas sarežģīts! Noziegumi jāatklāj!

A apkrāptā 22.03.2011

Ja kāda vilcinās tikai tādēļ, ka nezina, ko rakstīt iesniegumā, lūdzu, rakstiet man, es palīdzēšu, bet galvenais - neguliet uz lauriem, bet rīkojieties! Nevajag būt kūtrām.
Kā teica pati Aija Gaile: nu, ja gribi, ej un blamējies pa visu Latviju!
Kruna, ne?

G Guna 06.05.2011

Latgalē sāk parādīties krāpnieces.

K Krievs 31.05.2011

tak vam i nado.

M Marina19 13.04.2012

Mani Aija Gaile ari krapeja! Es vinai npsutiju naudu 70 ls un vina man neko, ne mantas ne naudas! Gribu iet uz policiju! meitenes vajag apvienoties un visiem iet!