www.sudzibas.lv Krāpniecība DZĪVOKĻU ĪRES KRĀPNIECĪBA

Krāpniecība - DZĪVOKĻU ĪRES KRĀPNIECĪBA

NOTEIKTI NEPĀRSKAITIET NAUDU UZ ŠĀDU KONTU!!! Un nedodiet [slēpt]@yandex.com e-pasts par kuru sazinājās krāpnieks (noteikti nav persona kuras vārds tika izmantots). Nosūtīja pat Zemesgrāmatas kopiju un ĪRES LĪGUMU.Šie būs rekvizīti uz kuriem jāpārskaita drošības nauda 40,00 EUR, lai dzīvoklis būtu rezervēts priekš Jums!Saņēmējs:Electronic Money Institution "Digital Money", SIASaņēmēja reģistrācijas numurs: 40003242671Saņemēja konts: LV77HABA0551022785386Saņemēja banka: AS "Swedbank", HABALV22Maksājuma mērķis (jums obligāti jānorāda šāda informācija, tai skaitā iekavas): (8282/1187399 Apmaksa par elektronisko naudu WMEnote)Informēju, ka sludinājums jau ir izņemts. Šo norēķinu sistēmu izmantoju, jo pārskaitot naudu uz manu kontu Anglijā, Jums būtu lieki jātērējās, maksājot nevajadzīgas komisijas maksas. Pārskaitījums notiek dažu minūšu laikā un dzīvoklis būs rezervēts tikai un vienīgi Jums. Atgriežoties Latvijā atvēršu jaunu kontu SEB vai Swedbankā, lai Jums būtu ērti veikt ikmēneša īres maksājumus! Lūgums norādīt vai varēsim tikties 10. vai kādu dienu vēlāk, kā arī lūdzu atsūtiet savu telefona numuru pa kuru varēšu ar Jums sazināties!Es naudu nepārskaitīju un ziņoju visām iesp. iestādēm un lūdzu citus darīt tā pat!

Persona paziņo ka nav Latvijā.
Būs vēlāk. Līdz tam jāpārskaita 35 eiro it kā iemaksa lai dzīvoklis būtu rezervēts tev.
Nekādu naudu neskaitit!