www.sudzibas.lv Krāpniecība Dzīvokļu izīrēšana

Krāpniecība - Dzīvokļu izīrēšana

Uzmanību, tiem kas vēlas izīrēt dzīvokli! Tiek ieliktas skaistas bildes par dzīvokļa iekārtojumu un sapratīgu cenu, sarunas notiek pa wacapu, paziņojot ka uz dzīvokli ir daudz pretendentu, un vaig tad iemaksāsiet drošības naudu 100. € tiek sarunāts laiks uz dzīvokļa apskati, bet neviens uz zvaniem vairs neatbild, lai būtu ticamāk vīrietis nosuta it kā savus pases datus Jurijs Novikovs.

H halohwy 09.08.2019

ТАКАЯ ЖЕ СИТУАЦИЯ

H halohwy 09.08.2019

JURIJS NOVIKOVS
IE73PFSR99107005706512

Banka konts

A AegrescitMedendo 09.08.2019

Pirms maksāt avansu gan ieteiktu pārliecināties par objekta juridiskajiem īpašniekiem, kā arī veikt tā saucamo "background research" kā angļi to sauc jeb izpēti. Sarunas un lietas iesaku kārtot tiekoties nevis caur aplikācijām. Pases kopijas var jebkurš atsūtīt, kas pie tādām tiek.

P.S. Nav izslēgts, ka šiS pases Īpašnieks pat nezina, par viņa datu noplūdi šeit.

Pacco_al 09.08.2019

Šis dokuments ir nederīgo dokumentu reģistrā, kā "LIETOŠANAI NEDERĪGS" vai nu zagts, vai nozaudēts.

A AnnaPanna 11.08.2019

Es šokā,ka šādām afērām vēl atrodas,kas uzķeras. Jūs galīgi tikko no koka nokāpuši? VISUR,VISUR,pa TV,internetā stāsta,ka nevajag nekam sūtīt naudu par šāda veida shēmu.

N Nukautkata 11.04.2023

Vai tu meklē tagad dzīvokli Rīgā? Vai tu saproti kā viņus izķer minūšu laikā? Jā nē tad piever muti, dažiem cilvēkiem ir grūtības atrast labu dzīves vietu par labām cenām, tāpēc cenšas visu savā labā, lai pat apskatītu dzīvokli.