www.sudzibas.lv Kolonna nekvalitatīvs personāls, neprot valsts valodu

Kolonna Salon - nekvalitatīvs personāls, neprot valsts valodu

Kolonnas frizētava Spicē mani pieviļ jau otro reizi (2 reizes esmu arī tur bijusi)...galvenais iemesls ir: meietenes nezin un nesaprot valsts valodu t.i. latviešu valodu...varētu pateikt konkrēti kuras, bet uz darba apģērba vārds un uzvārds nebija manāms...tātad, gribēju krāsot matus no blondiem uz tumšiem, visiem saprotams, ka ir vajadzīga profesionāļa palīdzība, lai izlemtu, cik pakāpeniski jāpāriet no blondiem uz tumšiem, bet šajā gadījumā bija pretjautājums: Vai es varu atbildēt krieviski?Es, protams, teicu, ka nē, jo diezgan specifiska lieta un krievu valoda nav manā stiprā puse u.t.t., bet viņa laikam apvainojās un palika nelaipna, uz jautājumiem atbildēja tikai ar jā vai nē, kaut gan es prasīju ar kādiem līdzekļiem būtu labāk kopt balinātus matus, jo galu galā es nolēmu palikt ar blondiem matiem, jo bija bail, ka viņa kaut ko ne līdz galam tomēr sapratīs...visā visumā attieksme briesmīga...negribas vairs tur iegriezties...
otrs gadījums:iegāju nopirkt Loreal šampūnu, prasu administratorei vai frizierei(nezinu, kas tajā brīdī tur sēdēja, meitene ar rudiem matiem), lai parāda to dzelteno šampūnu, bet viņa man rāda visādus citus un atbild krieviski, es saku vēlreiz, lai parāda dzelteno, bet nu nē...tad man arī "pieleca", ka viņa nesaprot latvisko nozīmi vārdam "dzeltens"...man vairs jautājumu nebija un aizgāju uz blakus salonu un nopirku citu šampūnu...
Vai tiešām šajos krīzes apstākļos nevar atrast meistarus, kas prot valsts valodu?

I

Mamma 04.10.2009

Varbut visi citi specialisti kas zin valsts valodu ir izbraukusi stradat uz citam valstim kur vairak maksa.

A albis 04.10.2009

nodzen matus un vēl vaksē tad nevajadzēs runāt krieviski, un ja nejēdz krievu valodu tad pa vēlu piedzimi, jo kādreiz visi runāja abās valodās, tā kā vainīgi ir tavi vecāki jo nevīžoja tevi ātrāk iesēt.vobšem nelaikā dzimušā statuss tagad ir skaidrs.

Mamma 04.10.2009

Vo pridurki nevar krievu valodu iemacities, zacem tev frizura dura, doma neviens neredzes kas tas smadzenpods tukss.

J juris 04.10.2009

JOBANAAS URLAS, RIEBJAASS...

Mamma 04.10.2009

Nu nevajag tur iet ja tevi nesaprot un negrib apkalpot.

A albis 04.10.2009

preizi Anitiņ nav ko tur līst.

Mamma 04.10.2009

A es nelienu es blonda no dzimsanas. Es blondine, man gari mati ... tralla lla llaa. Es avota udentinja matus mazgaju un audzeju garus jo garus.

A albis 04.10.2009

es esmu lisijs man tas ir svešs nezinu ne kas ir ķemme, ne kāizskatās frizētvā no iekšas zato labi zinu krievu valodu varētu tai Ievai par attiecīgu samaksu piestŗādāt par tulku.jo zinu kā ir krieviski gan mati, gan kūsas.

Mamma 04.10.2009

Ai nesmidini Albi labak izskaidro man blondinei tos smalkos svesvardus, tas bija incaak.

A albis 04.10.2009

par kuriem svešvārdiem Tu runā?

Mamma 04.10.2009

Nu par tiem LKF un citiem.

A albis 04.10.2009

par LKF viss ir skaidrs, jo tur dažādi slepenie dienesti savā starpā tirgojas ar stukačiem t.i suņiem, bet Anitiņ palasi jautājumos par to kā atgrieza nesalabot un par šautuvi, un uzmet kādu komentu.

Vai es tak blonda...

R rinct 05.10.2009

Nesaprotu, kāpēc man, latvietei būtu obligāta prasība zināt krievu valodu, ja Latvijā valsts valoda ir latviešu?
Cita lieta, ja es Krievijā izdomātu runāt latviski.
Nekādi nspēju iebraukt, kāpēc daži ir tik tupi, ka valsts alodu nevar iemācīties?Un ja atbrauc ārzemnieks>Viņš varbūt arī krievu valodu nezin!Tā nav obligāta prasība Latvijā!
Ja mani apkalpotu krieviski, tad šis kantoris dabūtu visas iesējamās inspekcijas, tai skaitā gan valodas, gan sanitāro.Vēl VIDU var uzrīdīt, lai jautrāk:)

Mamma 05.10.2009

Briesmiga nekauniba! Patriekt no darba ar ierakstu personas lieta!

A Agnese 05.10.2009

Rinkt, tas jau nav briva Latvija, tas ir velns zin ko.
MES GRIBEJAM BRIVU LATVIJU 1990 GADA, NEVIS TO KO SANEMAM TAGAD!
Ja tu esi brivs, tas nozime, ka vari runat jebkada valoda.
Jo vairak valodu zin, jo labak!

Jep!

A albis 05.10.2009

AGNESE истину глаголиш.VIŅAI VĒL IR TIESĪBAS VAINOT VECĀKUS.

Mamma 05.10.2009

Agnese tas ir sindroms, tas ir dubultais stulbibas sindroms.

A albis 05.10.2009

AGNESE ATTOPIES.tuesi uz jumta un uz visiem skaties no augšas kāp lejā.