Katrīnbāde - Dokumenti

Bija atbraukusi ciemo māsa no Grieķijas un jau nedēļu ar lielu nepacietību gaidījām sestdienas vakaru, kad ar māsiņām kopīgi varēsim jauki pavadīt laiku kopā un iziet ārā padejot. Ieplānojām doties uz Katrīnbādi, ko jau iepriekš bijām iecienījušas. Pienāca sestdienas vakars, aizbraucām turp, taču tur sekoja nepatīkams pārsteigums. Visām bija līdzi dokumenti, ko parādīt apsargiem, lai nebūtu lieki pārpratumi par vecumiem. Kā jau minēju, māsa bija atbraukusi no Grieķijas, kur dzīvo nepilnu pusgadu, bet tā viņa dzīvo ASV un viņai bija līdzi ASV autovadītāja apliecība, ko naktsklubu un bāru apsargi vienmēr ir pieņēmuši kā personu apliecinošu dokumentu, lai pārliecinātos par gadu atbilstību. Bet apsargi, kā par milzīgu pārsteigumu, nepieņēma šos dokumentus un nelaida iekšā 26 gadus jauno māsu, pamatojot ar to, ka šādus dokumentus nepieņem, un viņai šādā gadījumā bija jāņem līdzi pase vai ID karte. Ko darīt tūristam, kuram, braucot no Grieķijas, pase nebija vajadzīga un, lai iekāptu lidmašīnā, viņai derēja Grieķijas ID karte, kura izskatās pēc ielaminēta papīra gabaliņa, kas ir nedaudz lielāks par bankas karti. Ja jau nepieņēma ASV autovadītāja apliecību, nedomāju, ka izglītotie un "laipnie" apsargi būtu zinājuši, ka tas ir personu apliecinošs dokuments. Lai arī cik mierīgi un laipni centāmies paskaidrot šo, apsargi bija ļoti nelaipni. Es saprastu, ja mēs būtu bijušas ļoti lielā alkohola reibumā, vai ja klubs būtu bijis pārpildīts ar cilvēkiem, taču viņš bija pustukšs. Bijām 4 cilvēki, līdz ar to viņi zaudēja vismaz 20 EUR, kā arī mūsu uzticību, jo nākamreiz, nedomāju, ka izvēlēsimies agrāk ļoti iecienīto Katīnbādi, un īpaši jaukas lietas cilvēkiem mēs nevarēsim pateikt. Jāpiebilst, ka personīgi, pati tiku ielaista šajā pašā klubā, ar šiem pašiem apsargiem, kad man bija vēl 17, taču tad apsargiem bija gluži vienalga, un dokumentus vispār neprasīja uzrādīt.

M Mierinsh 27.04.2015

jocīgi