www.sudzibas.lv Katrīnbāde Nekvalitatīvais alkohols

Katrīnbāde - Nekvalitatīvais alkohols

Vidusskolas laikā bieži sanāca apmeklēt šo iestādi. Līdz šim neko līdzīgu piedzīvojusi nebiju, vieta jauka, atmosfēra patīkama, klubs nesen kā atvēries un nekad nebija sagādājis vilšanos. Šobrīd dzīvojot ārpus Latvijas robežām, klubā esmu rets viesis. Lai nu kā, šis vasaras sākumā, pirms Līgo svētkiem ar draugiem bijām ieplānojuši atcerēties vidusskolas laikus un iegriezt ballīti Katrīnbādē. Ballītes iegriešana beidzās ar smagu saindēšanos un briesmīgām atmiņām.
Pirms došanās uz klubu, bijām mazliet iesildījušies, bet es , meitene būdama, vienmēr cenšos visu turēt normas robežās. Lai nu kā - ieejot, taču pirmais solis parasti ir doties pie bāra un iegādāties kādu koktēli, tā arī darījām.
Iegādājos rumu ar kolu, (atceros, izvēlējos Captain Morgan, tumšo ), paturot prātā , ka iepriekšējais padzēriens arī bijis tumšais rums, un atkal atsaucoties uz savu piesardzību nejaukt alkoholu, lai turētos robežās.
Koktēlis tika izdzerts +-20min, nākošajās 30min mans stāvoklis bija katastrofāls. Draudzene pamanot, un zinot cik daudz alkohola ticis lietots, sākumā nespēja noticēt , ka vēlos doties prom, jo likās ka ir mazliet par daudz.
Kad beidzot biju pierunājusi draugus vest mani mājās, 30km garais mājupceļš bija 3x garāks,neskaitāmo pieturu dēļ.
Mans kuņģis nebija spējīgs darboties arī nākošajā dienā. Nekad mūžā nebiju tā jutusies, un neticu, ka 3 rumcolas varētu mani novest līdz tādai kondīcijai kāda biju tovakar (ieskaitīti 2vi koktēļi kas tika iedzerti pirms došanās iekšā)
Mani māc aizdomas par alkohola kvalitāti un vispār pudeļu saturu!!!! Jo runājot ar paziņām noskaidrojās, ka arī viņi ir piedzīvojuši, jaatzīst gan ne tik traģiskus, bet līdzīgus gadījumus, sakarā ar Katrīnbādi un alkoholiskos dzērienus, kuri tiek pārdoti pēdējā gada laikā.

Skumīgi bet fakts, Katrīnbāde zaudēs klientus, ja tā turpinās!

Ar cieņu,
Katrīna

K

Nandia 06.07.2014

1) Kāpēc gan neaizdomāties, ka sliktumu varēja radīt arī jūsu iepriekš dzertais kokteilis !?!? Tik pat labi slikts varēja būt tieši ts, ko dzērāt pirms ierašānās Katrinbade!
2) Vidusskolas vecumā arī es varēju trakot līdz pat rītam un pat tusoties kaut visu nedēļas nogali, bet gadi tomēr nāk klāt, veselība un noturība uz alkoholu arī iet tak zudumā!
3) Pēc festiņiem klubos, mājas balītēm utt - labi ir tikai tam, kurš nedzer vispār :) ! Otrs rīts parējiem visiem ir grūts un ar galvessāpēm kā minimums. Iespējams jums ir vārīgāks kuņģis, vai pat nebijāt pirms tam labi paēdusi...
--- Par alkoholu un ēdienu var sūdzēties, tad, ja tieši pirms tam nekas un nekur nav ēsts, vai dzerts - vot ja tad paliek slikti, tad te var meklēt zemūdens akmeņus, bet šeit - vnk par daudz, par maz ēsts un nu nav vairs tie gadi :)