www.sudzibas.lv Katrīnbāde Nemaksā mūziķiem,māksliniekam par padarīto darbu.

Katrīnbāde - Nemaksā mūziķiem,māksliniekam par padarīto darbu.

Vēlos pabrīdināt visus mūziķus, djus un citus māksliniekus, ka kluba īpašniece var nesamaksāt tādu summu par ko bijāt vienojušies. Par nostrādātām 7h samaksāja kapeikas. Tiešām kapeikas, jo tā bija tikai ceļa nauda. Sanāk, ka kā djs spēlēju visu nakti, bet par to naudu nesaņēmu. Sanāk, ka bija apmaksāts tikai ceļš.Šī smieklīgā kluba īpašniece visu vakaru māca kā strādāt kaut gan no tā viņai nav nekādas sajēgas. Viņai absolūti nekas nepatika no manis spēlētās mūzikas - kaut gan apmeklētāji bija apmierināti un laimīgi. Īpašniece brutāli lamājās, ka vajag spēlēt kaut ko lēnu un mierīgu. Pēc viņas izvēlētajām dziesmām deju placī tukšums bija. Kad atkal novirzījos no tēmas, lai cilvēki dejotu - sekoja nākošais aizrādījums, ka mūzika neder.Vakars beidzās 04:00. Iespieda saujā kapeikas un pateica, ka viņai nepatika tāpēc maksās tik. Es apstulbu. Neiesaku nevienam ar šo iestādi sadarboties un braukt pie viņiem uzstāties. No sākuma man solīja paradīzi un zvaigznes pie kājām. Beigās smagi uzmeta.

U

E eseseseseses 13.06.2010

redzi, ja tu straadaatu kaa visi godiigi cilveeki, sleegtu darba liigumus, algu sanemtu ar paarskaitiijumu bankaa un maksaatu valstij nodoklus, tad saadaa situaacijaa nekad nenokluutu. pie tam tu izklausies peec peedeejaa memmiisa - vins, redziet, esot 'apstulbis', kad ' saujaa tika iespiestas kapeikas' (par kapeikaam es toc' besiitos, jo jebkuraa gadiijumaa gribeetu sanemt vismaz santiimus), bet sarunai ar saimnieci aci pret aci drosmes nepietiek, taa vietaa mazais-apvainotais labaak paraudaas internetaa..

bez tam - vai nekad neesi dzirdeejis teicienu - ' kas maksaa, tas pasuuta muuziku''? tavaa profesijaa to jau nu vajadzeeja zinaat. tu patiesiibaa vareetu izdariit visiem pakalpojumu un uzrakstiit seit savu pilnu vaardu un uzvaardu, taa, lai klienti nejausi uz tevis neuzraujas, jo, tici man, daudz taadu cilveeku, kuriem patiik, ka dj nenjem galvaa vinju muzikaalaas veelmes, neatradiisies...

A Anna 13.06.2010

Gribēju pateikt, ka biju tajā vakarā Katrīnbade, mūzika man tiešām nepatika, daudzi cilvēki gaja prom un bija neapmierinati. Pirmo reizi dzirdēju, ka šajā visu pieprasītajā klubā bija tik slikta mūzika, vienmer man ir patikuši visi dj kas spēlē, bet šoreiz bija pa traku-visu laiku tika likti tucinieki pie kuriem vispār nevar padejot.
Pats vainīgs, ka nemāki spēlēt-kā tu strādā tā ari maksā.-tu esi ļoti nepieklajīgs, ka vispār te kaut ko raksti-noželojami.
Paldies īpasniekiem par superīgo atklāsanas vakaru!

E esiitis 14.06.2010

Redzi, Dj - tev nebija ipasnieku un organizetaju lugtais dziesmu saraksts, turklat ari licenci kartojam mes.
Par publiku, kas naca dejot tevis uzliktajaas dziesmaas - palasi annas komentaaru.

Nemaaci ipasnieci, kam ir pietiekosi liela pieredze pasakumu jomaa, un pasakumu organizeetaji, kas katrinbade atrodas katru reizi, labaak zin, kas publikai vajadzigs, atskiriba no tevis, kas tur bija pirmoreizi.

Tatad - butu bijis lugtais saraksts un viss paarejais - viss butu bijis ok.

Un par tam celam naudam - diez vai baltezers - saulkrasti cels izmaksa tik dargi, izvelies soferus.

J Jūlis 14.06.2010

Man, no malas vērotājam, gan rodas jautājums: ja DJam nebija lūgto dziesmu, tad kāpēc Katrīnbādes īpashniece ljāva vonjam spēlēt mūziku? Kāpēc pirms vakara DJam nepateica, ka nevar vinjam maksāt pilnu norunāto summu, ja nav pasūtītās programmas?

Secinājums viens - Katrīnbādes īpašniece ir k..e, kas nepilda solījumus, nemaksā...

Vismaz 5 klientus Katrīnbāde nu ir zaudējusi... Cerams, arī izputēs drīz.

M Madara 17.06.2010

Pirmkārt, Dj ierodoties klubā, viņš bez sirdsapziņas pārmetumiem atstāja skanot dziesmas pašas un aizgāja ar draugiem dzert aliņu, pēc vairākiem lūgumiem jau pašā vakara sākumā, 22:10, kad Dj uzlika tucinieku, bet zālē bija 5 galdiņi ar cilvēkiem virs 40, viņš dziesmas stilu kā nemainīja, tā nemainīja. Gan klienti, gan kluba īpašnieki vairākkārtēji gāja pie Dj un lūdza nomainīt mūziku. Tika nepateikts, lai Dj nespēlētu, jo nav sagatavojis dziesmu sarakstu, jo tik īsā laikā jaunu Dj atrast ir grūti, domājām, ka katram "pienācīgam" māksliniekam ir arī sava pilnveidota dziesmu izlase. Šis Dj vakara gaitā katru dziesmu lika vairākkārt, kas liecina par lielo ieredzi Dj jomā. Mūzikas klubā "Katrīnbāde" ir spēlējuši un uzstājušies Latvijā tiešām cilvēki, kurus var nosaukt par māksliniekiem un NEVIENAM nead nav bijušas šādas problēmas, ja ir vēlēšanās vari ar viņiem parunāt, tikai nevajag slēpties aiz interneta sienas, vai būsi tik bravūrīgs arī atnākt uz klubu un izrunāt šīs lietas? Šo konkrēto pasākumu rīkoja vietējie iedzīvotāji no Saulkrastiem, un šie rīkotāji visu nakti nostāvēja blakus Dj un teica, kādas dziesmas spēlēt. VAI TO TU PIEMINĒJI? Vai pieminēji, ka lielākā daļa apmeklētāju jau aizgāja prom vakara ballītei pat nesākoties? Man tiešām ir žēl, ka viss šis ir jādara tik bērnišķīgi, līdz māksliniekam vēl jāpaaugās!

Komentēja: Jūlis 14-06-2010 Un paldies par jauko novēlējumu, mūzikas klubs savus pasākumus cenšās rīkot pēc iespējas krāsainākus tieši Jums, lai katrs pasākums ar kaut ko būtu interesants. Nevajag nopelt mūzikas klubu "Katrīnbāde" pirms zināt abu pušu stāstus.

S sigita 2012 21.04.2012

Biju pamatīgi pārsteigta, par bārmeņa attieksmi! Samaksāju par pasūtītajiem kokteiļiem, izlēmu, ka man vēl šis tas nepieciešams. Un baigās bārmenis paņem no manis vēl dubultā. jautāju, kapēc man tik dārgi jāmaksā? Šis saka, kā nu tas+tas+tas =tik! Es apstulbu un samaksāju bārmenim dubutā par pirmajiem kokteiļiem un to kokteili, ko pasūtiju pēc pirmās apmaksas! Forši:D Tākā diemžēl, arī šis klubiņšs tā strādā:(