www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss

Senukai - Slikts serviss

Šodien iepērkamies k senukai pro centrā. Ta ka vajadzēja nopirkt vairakus smagus cementa maisus izmantojam tam paredzētu iebrauksanu veikalā ar mašīnu. Iebraucot iekšā, ta ka īsti nezinājām kur atrodas vajadziga prece vīrs izkāpa no mašīnas, bet es lēni braucu tam pakaļ, par ko mums tika aizradits, ka strādājošajiem te dienas beigas janosmok ?vai tiešām iebraucot iekša noliktava ir uzreiz janoslāpē mašīna? Vai to nevar izdarīt piebraucot pie vajadzīga plaukta? Ar to mūsu "piedzīvojumi" šajā veikalā nebeidzas. Iekraujot vajadzigo piebraucam pie izejas, bet kasē nebija neviena cilvēka! 15 min dancojot apkārt caurvēja meklējam kādu kam var samaksāt par preci. Atradām apsargu kurš nu beidzot bija pasaucis pārdevēju kas vēl pēc kada laika ieradas. Vai tiešām nevar izdomāt kadu pogu uz kuru var uzpiest un izsauk pārdevēju ja jau viņš neatrodas uz vietas? !

28.12.2019

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 29.12.2019

Labdien,
Pateicamies, ka esat mūsu klienti un informējāt mūs par savu iepirkšanās pieredzi.
Mēs novērtējam mūsu klientu viedokli un tas mums ir svarīgs, jo tikai tādējādi varam risināt situācijas un uzlabot procesus, lai sniegtu labāku apkalpošanu mūsu klientiem. Atvainojamies par šo situāciju un nepatīkamo pieredzi.
Ceram Jūs arī turpmāk sastapt mūsu veikalos!
Ar cieņu,
K Senukai

Z

N Noboby 28.12.2019

Par nosmakšanu piekrītu, jo tomēr izmešu gāzes ir bīstamas un ja visi smerdelēs apkārt ar saviem auto visu dienu tad drīz vien cilvēki saslims ar vēzi, jo tā ir slēgta telpa. Vispār pēc standartiem tam nevajadzētu pastāvēt. Un par kādu caurvēju Tu runā? Automašīnai logu nav?

BondsBonds 28.12.2019

Būtu aizrādījumu uztvērusi veselīgi un ar sapratni, un priecīgi turpinātu iepirkties. Tā vietā pieprasi ko? Lai cilvēki nosmok tavā CO2? Vēl uztaisi no tā cirku.
Pārdevējs nav ne robots, ne džins un nevar atrasties 24/7 tevis iedomātajā vietā. Grūti pie info bija pieiet?

S sandis 12.05.2020

Kur tur ir slēgtas telpas?

S sandis 12.05.2020

Ksenukai tikai sodi var mainīt atieksmi! Tā visa muldēšana, mums svarīgi..
Tikai tā varam uzlabot... Viņi pasaka paldies, jā! Paldies ka nenosudzējāt PAC.. Citi ka atvainosanos iedod dāvanu karti vai atlaidi citām pirkumam! Bet senukai, vel uzdirsīs!