www.sudzibas.lv K Senukai Rupja un ētikas normām neatbilstoša komunikācija ar veikala apmeklētāju

Senukai - Rupja un ētikas normām neatbilstoša komunikācija ar veikala apmeklētāju

2023. Gada 6. Jūnijā devos uz veikalu ksenukai, lai iegādātos vasaras atpūtai nepieciešamo inventāru. Atrodoties ksenukai pie manis pienāca darbiniece Jūlija Jefimova, kura man pārmeta atrašanās veikalā ilgumu un uzsvēra, ka tādējādi traucēju pārējiem darbiniekiem/mācekļiem veikt darba pienākumus. Cita starpā šī persona atļāvās ar mani dibināt komunikāciju, uzrunājot uz "tu", kas, manuprāt, no j. Jefimova puses nebija korekti. Familiāristiska saskarsme ar klientiem, kuriem ar darbinieku nav tuvās radniecības vai Draudzības saiknes ir ne vien neētiska, bet arī veikalā prestižu graujoša.

07.06.2023

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 07.06.2023

Labdien,

Paldies, ka dalījāties savā iepirkšanās pieredzē lai arī tā nav bijusi pozitīva.
Mēs labprāt dzirdētu ko vairāk par radušos situāciju, kurā veikalā iepirkāties un kurā laikā, tāpēc lūdzam Jūs sazināties ar mums elektroniski uz [email protected]
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un gaidīsim Jūsu ziņu.

KSenukai

S sannas 07.06.2023

Varu iedomāties cik stundas Tu tur muļļājies, ja jau veikala darbinieks bija spiests Tev aizrādīt. Visu cieņu darbiniekiem, kas ik dienas ir spiesti staigāt apkārt tādiem muļļām.

Dusmīgais Ainārs 07.06.2023

Jūsu sūdzībai šeit nav vietas , palūgšu atstāt sūdzības.lv mājaslapu .