www.sudzibas.lv K Senukai Krāpšana/slikts serviss

Senukai - Krāpšana/slikts serviss

Perfekts lietuviešu bizness un mūsu valsts tādam lielam spēlētājam m. Ž aizrādīt.

1. Lieta - pasūtījuma minimālā summa ir 19.99eur. Man izdeg spuldzīte, vienu spuldzīti nevaru pasūtīt un izņemt pa ceļam uz māju, negribot grozs jāsakomplektē ar visādām nevajadzīgām lietām. Tātad aktīvi izspiež no patērētāja naudu. Ja biji gatavs tērēt spuldzītes cenu pāris eiro vērtībā, ta tagad obligāti 20€ banknote jāatdod iekomplektējot visādas lietas lai sasniegtu šo summu.
2. Lieta - preci (pie gūltas naktsgaldiņš, kumode un 2 ķebļi) tu nevari izņemt uz vietas nemaksājot par piegādi. Ir tikai viens variants - piegāde un vienalga kāda summa, kaut 1000€ tā netiek piedāvāta bezmaksas, tieši jo vairāk lietas jo smagāk un piegādes Cena aug zilajās debesīs.
Šīs 3 augstāk minētās lietas gribēju pasūtīt un izņemt jebkurā ksenukai veikalā, pa ceļam uz māju bet to nevar, ir pieejama tikai maksas piegāde. Spiežot tev maksāt (manā gadījumā 7.99€ par piegādi.)
3. Lieta - mānās ar piegādes termiņiem. Pasūtot preci raksta, ka piegāde notiks līdz 10 februārim, kas ok ir normāli līdz 2nedēļām. Samaksāju, pieteikumu apstrādā un piegādes termiņu samaina uz 22 februāri. Kas ir gandrīz mēnesis, mēnesis lai saņemtu 3 mazas lietas!
Saprastu tur sūtītu simtiem visādus skapīšus un lietas, tā varētu 2x paildzināt piegādes termiņu kamēr sakomplektē.
Jā ir apakšā rakstīts ka dēļ covid piegāde var kavēties, bet ne jau par mēnesi! Plus nepūtiet pīlītes, ka senukajam nav Latvijā noliktava un ka jāsūta sazin no kurienes, pāri pus Eiropai...

Pirmo reizi 'iepirkos' šajā šmaukļu kantorī un pēdējo!

Iesaku arī citiem boikotēt šo lietuviešu biznesa modeli! Un neiepirkties Ksenukai. Jo Latvijas valdība un visas instances ir pārāk nevarīgas, pieļaujot to, ka liels spēlētājs diktē savus noteikumus un iepūt..

30.01.2021

Papildināts looneylv 30.01.2021

Un vēl gribēju piebilst, ka nez kapēc citi spēlētāji spēj ppiegādāt ātrāk un spēj arī piedāvāt bezmaksas saņemšanu uz vietas veikalā( IKEA- galds, lielais drēbju skapis, visādi sīkumiņi un brīvi stāvošs plaukts) apstiprināts, ka pēc 3 darba dienām būs gatavs saņemšanai veikalā!

MacBeton 30.01.2021

Par ko tu balsoji pēdējās 3-4 vēlēšanās?

Pīle. 31.01.2021

Senukajam veikali ir ciet tāpatkā vēl daudzi citi veikali, kas noteikumu dēļ tika aizvērti līdz vēl hz kuram februārim, tāpēc nevar "iebraucot" paņemt preces. 7 eiro par piegādi nav tik daudz. Sēdi mājās, nepīksti, gan jau piegādās pa daļām.

Pīle. 31.01.2021

Nav domāts kā uzbrauciens, bet tā ir veikalu domāšana.

A anda 09.02.2021

Piekritīšu autoram - kur Lietuvieši tur bardaks un naudas kāšana.