Senukai - krapsana

18 jūlijā,Iegādājos no šī internetveikala,vairakas lietas,samaksāju naudu,bet 2preces nav LAMINĀTS UN Krāsa,neskaitot,ka 3preces atnāca citā krāsā,nekā biju pasūtījusi!Lieki piebilst ka esmu vientuļā māmiņa ar mazu bērniņu,un bērnistabā bija plānots likt grīdu un sarunāts meistars,un es ar bērnu paciemošos pie radiem.VEIKALS ,loti nepretīmnākoš,kad jautāju vai var samainīt pret laminātu kas ir,man atteica.ir 30jūlijs un naudu viņi nav atgriezuši,ta ir krapsana ,naudu panem ,bet prece nav,būs jāvēršas patērātaju biedr'iba!NEIESAKU NEVIENAM SO VEIKALU ,ja negribat izniekotu laiku ,nervus un nelaipnu apkalpošanu!

I IrēnaT 30.07.2017

Došu Jums padomu, kā atguvu no vieņiem naudu: Zvaniet katru dienu vismaz desmit reizes + aizsūtiet viņiem kādus 50 vienādus epastus pēc kārtas pāris dienas no vietas. Es rakstīju ar milzīgiem sarkaniem burtiem :D
Draudiet ar tiesas darbiem un uzrakstiet iesniegumu patērētāju aizsardzības centram. Es no sākuma pacietīgi gaidīju un tā arī neko nesagaidīju pāris nedēļas, bet kad šādi viņus sāku terorizēt kopā ar vīru, vieņiem apnika un pēc trīs dienu terora naudu man atskaitīja atpakaļ un meitene vēl pārzvanīja un pārliecinājās vai esmu naudu saņēmusi un vēlreiz atvainojās par sagādātām neērtībām.

R Reinis Griezāns 01.08.2017

es rakstu 3reiz dienā, viņiem pajāt.

I IrēnaT 01.08.2017

Tur jau tā lieta ka tikai 3x vajag kā minimums 10x zvanīt un visu pieklājību pie malas.

R Reinis Griezāns 01.08.2017

mums ar santehniku tas pats, sarunājām meistaru, 6 dienā atteikums, naudas nav, atrunas ...
pirku visu no jauna, lai salabotu. izstrebju visu putru pats, bet ksenukai vis kartībā , kaut kad atmaksāsim.

sama 03.08.2017

Pec daudziem e pastiem un zvaniem nauda tika atgriezta,lai gan man teica, ka atteikums tika uzrakstits 25julija un ir pagajusi tikai nedela.Kad izteicu pretenzijas ka naudu ieskaitiju 18datuma,un likuma nav punkts,par naudas atmaksu 14 dienu laika,ja prece netiek piegadata piegadata,bet ir ja prece tiek atgriezta ,tad naudu parskaita 14dienu laika!ta ka esiet uzmanigi,jo ta bija pirma un pedeja reize ,kad pie Ksenukai.lv ieperkos.