www.sudzibas.lv K Senukai Darbinieku attieksme

Senukai - Darbinieku attieksme

Rakstu, lai izteiktu savu sašutumu par darbinieku nekompetenci un attieksmi pret klientiem.
Šodien veikalā Ulmaņa Gatvē bijām iebraukuši skatīt gāzes plīts virsmas. Viena no tām iekrita mūsu acīs, bet tai klāt nebija cenu zīmes. Turpat netālu bija darbinieks, kuram palūdzām uzzināt, cik maksā konkrētā virsma. Kūtri mums pievērsdamies, noskaidroja cenu sakot, ka viss veikalā esot izjaukts pēc "siseņu bara uzlidojuma" atlaižu laikā. Klienti tiek nosaukti par siseņiem.
Tā kā cena mūs apmierināja, nolēmām, ka pirksim virsmu. Prasījām uzzināt, vai ir vēl pieejamas sapakotas virsmas. Darbinieks paskatījās sistēmā, ka kopā jābūt divām. Teica, ka vakar jau otrā virsma esot meklēta noliktavā, bet netika atrasta. Mūsu rosināts aizgāja arī pats itkā paskatīties. Nāca atpakaļ teikdams, ka vakar tomēr kolēģi divatā esot meklējuši, bet neesot atraduši. Skaidrs, tikai radās jautājums, kādēļ interesents netika nopircis esošo parauga virsmu, bet pēc brīža tas tapa skaidrs.
Teicām, ka pirksim parauga virsmu. Darbinieks teica, ka neesot kastes un nevarot iepakot. Mēs pārjautājām, kā tas ir iespējams, ka nav kastes utt. Darbinieks saka: "jūs spējat apjēgt", ka kastes visas netiek turētas. Pēc šādas attieksmes un vārdiem ir skaidrs, ka klienti tiek atbaidīti. Protams, virsma netika nopirkta. Nekādas ieinteresētības, pretimnākšanas no darbinieka puses palīdzēt, painteresēties par preci citos veikalos utt. , nekā. Un šī nav pirmā negatīvā pieredze šajā veikalā.

Tādus "klientus", kuriem "gāzes plīts virsmas iekrita mūsu acīs" tikai ar dihlofosu indēt.

smejiesvesels 03.05.2018

Tas ir būvmateriālu veikals nevis smalks butiks... tur ir pārdevējs un krāvējs vienā personā,lielāko ties vienkārši, bet sakarīgi cilvēki, kādu cacināšanos Jūs tur gaidijāt? Viņam ko vajadzēja paklanīties un pakaļu, atvainojiet, jums nobučot?
Visticamāk, Jūsu tonis bija tk augstprātīgs, ka viņam vienkārši nebija vēlmes Jums palīdzēt...

E expircēja 25.05.2018

Piekrītu smejiesvesels. Kā bijušais darbinieks varu apliecināt, ka šajā veikalā pārdevējs ir arī krāvējs, apkopējs, noliktavas darbinieks, problēmu risinātājs, preces komplektētājs u.t.t. Būtu jābūt tikai pārdevējam-konsultantam, kurš laipni sagaida pircēju, uzklausa vajadzības, izraksta preci un dodas pie nākošā klienta. Senukai pārdevējam ir laiks pievērsties klientam tikai pametot citus uzkrautos ne pārdevēja darbus.