www.sudzibas.lv K Senukai Slikts atkalpošana

K Senukai - Slikts atkalpošana

Interneta pasūtījām kūdru 280l un 3 melnzemes maiss pa 50l, čekā pielikumā) . Ap 10 min pārdevēja sēdēja telefona un pārējie darbinieki staigāja un pļāpāja. Pēc tam viņa Saka meklēt kādu darbinieku kas piebrauks un noņems no plaukta cita cilvēka pasūtījuma. Beigās kad mēs jau samaksājam apsardze rupji paprasīja čeku un mans vajadzēs vēl 5 minūtes gaidīt kamēr mums to iedos. No 3 maisiem ar melnzemēm 1 ir sāplēsts un Kūdra arī (attēli pielikumā) un kad mēs to pateicām apsardze un pārdevēja vienkārši ignorēja. Visu maisus darbinieki iekrāva pārslainajā ķerrā, tāpēc tie nokrīta kad mēs vēl nepaspējam izbraukt no kases. Un iekraut tos atpakaļ palīdzēja nevis kāds no darbiniekiem bet vienkārši cilvēks no Rindas. Kamēr mums atdeva pasūtījumu un iedeva čeku Rinda bija no 6 cilvēkiem (neskaitot mums) , bet darbiniekiem ir vienalga. (pie barjera bija vairāk darbiniekus nekā klientus) . Ļoti nepatīkamajs iespaids no mīļāka veikala.

P. S. Ļoti žēl ka tādi cilvēki aizņem citu cilvēku vietu, kam gribas strādāt labi.

01.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

01.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 01.11.2021

Labdien, Olga!
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Lūdzu, nosūtiet informāciju uz [email protected] , norādot pasūtījuma numuru un pievienojot preču fotogrāfijas, lai varam rast risinājumu šai situācijai.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes