www.sudzibas.lv K Senukai Krāpšana, slikts serviss

K Senukai - Krāpšana, slikts serviss

13.03.17 veicu pasūtījumu interneta veikalā ar vairākām preču pozīcijām pirkuma, mājās lapā uzradījās ka prece ir pieejama vairākos veikalos un pietiekošā daudzumā, ka arī piedāvāja iespēju savākt preci pašai no veikala 15.03.21. Ņemot vērā epidemioloģisku situāciju valstī un tas ka prece tomēr nav viegla un nav maza izmēra samaksāju par piegādi ar kurjeru. Bet 15.03.21 bez brīdinājuma viena no pasūtījuma pozīcijām tika izņemta laukā un atgriezta nauda, ar formulējumu preces nav noliktavā. Pārbaudot situāciju mājas lapā prece vēl joprojām ir pieejama un attiecīgi es veicu pasūtījumu vēl reiz bet klāt pievienojot vēl vienu preci, ar domu ja nu kas, piegāde atkal ar kurjeru. 17.03.21 mans pasūtījums atkal ir atcelts, šoreiz pilnībā. Informācija mājas lapā vēl joprojām vēsta ka prece ir pieejama un informācija tika atjaunota 16.03.21, attiecīgi uz pēc pasūtījuma veikšanas, kas liecina ka prece tomēr ir pieejama. Pielikumā ir bildes no veikala mājas lapas un atcelta pasūtījuma numurs. Zvanīt uz klientu centru neviens man paskaidrojumu sniegt nevarēja, pateica ka atzvanīs kad noskaidros situāciju. Es vēl joprojām gaidu. Attiecīgi veicu pasūtījumu trešo reizi vadīties pēc informācijas mājas lapā. Tā ir pircēju maldināšana, es ļoti labi saprotu ka nav iespējams ātri atjaunot informāciju mājas lapā, bet nu jau riņķi 5 dienas un jūs paši rakstāt mājas lapā ka info ir atjaunots. Starp citu zvanot uz veikalu kas minēts ka tajā prece ir pieejama, laipni atbildēja ka varat braukt. Jautājums kurš melo šajā gadījumā? Lūdzu izpildīt pasūtījumu vai arī atjaunot informāciju mājas lapā un izņemt šo it kā nesošu preci.

17.03.2021

I Iveta Kalnina 24.03.2021

Diemžēl arī man tika atteikts preci pēc pasūtīšanas un apmaksas piegādāt.
Ar komentāru, ka prece nav noliktavā, bet tā nav taisnība. Jo prece ir, tikai cena cita. U
Uzskatu, ka Ksenukai e veikalā patērētāji tiek maldināti. Manā gadījumā tika piemērota pirmreizējā draugu kluba atlaide, kura kā saprotu bija vajadzīga tikai acu aizmālēšanai.