www.sudzibas.lv K Senukai Krāpšana ar cenām

K Senukai - Krāpšana ar cenām

Bērnu konstruktoram lego norādīta Baltā Cena veikalā 27.99 euro ar atlaidi līdz 40%, kasē dators cenu rāda 35.00 euro. Veikala vadītāja atteicās pārdod preci par veikalā noradīto preci. Pateica, vai mēs ņemam par to cenu ko dod dators, vai mums ir jāatsakās no preces.
Tā ir īsta patērētāju krāpšana. Jo cilvēki vat arī nepamanīt kasē citu cenu. Risināt šo jautājumu veikals atteicās.

28.10.2023

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 30.10.2023

Labdien,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām
Mēs labprāt dzirdētu ko vairāk par radušos situāciju, tāpēc lūdzam Jūs sazināties ar mums elektroniski uz [email protected], norādot veikalu kurā tika veikt pirkums.
Gaidīsim Jūsu ziņu.
KSenukai

H

O oIo 28.10.2023

Bez fotogrāfijām var tikai pieņemt, ka kāds neapzinīgs pircējs pārvietojis preci. Dārgākām precēm cenšos salīdzināt uz preces un preču zīmes norādītos EAN svītrkodus .

H helena5 29.10.2023

Svītrkods bija pārbaudīts un sakrita ar iepakojumu. To jau gan pārbaudīt protu. Veikala vadītāja sūdzējās, ka viņai slimo 7 darbinieki un viņa nav vainīga, ka veikalā ir bardaks ar cenām. Nu šī atbilde laikam noņem no veikala atbildību, bet es tā nedomāju

H helena5 30.10.2023

Tā cena 27.99 ar pareizo svītrkodu ir ņemta domāju ne no debesīm. Sanāk, ka K senukai 40% akcijas laikā mākslīgi paceļ cenu līdz 35.00 euro, bet veikalā cenu zīmi aizmirsa nomainīt. Vai jūs atbalsta, ka jūs čakarē?