www.sudzibas.lv K Senukai Drausmīgs serviss un vēl drausmīgāka apkalpošana

K Senukai - Drausmīgs serviss un vēl drausmīgāka apkalpošana

Drausmīga apkalpošana un darbiniece - darbiniece, kas strādā šajā veikalā ir nekaunīga un rupja, nespēj atbildēt ne uz vienu jautājumu un nemēģina risināt situāciju!
K Senukai veikalā tika nopirkts putekļusūcējs, kas nostrādāja 4 dienas, pēc kā pārstāja strādāt. Putekļesūcējs tika atdots uz servissu, saņemts atpakaļ tādā pašā stāvoklī, kaut arī darbinieks uzstāja, ka tika izremontēts (nekādus dokumentus, ne slēdzienu, ne nomainīto bateriju uzrādīt viņi nevar un neko nezin, var tikai izsniegt preci), nākošajā dienā aizvests uz veikalu, jo putekļusūcējs nestrādā, kur Gerhardes kundze pateica, ka ir jāraksta pieprasījums uz servisu un jāgaida vēl 70 darba dienas. Nekompetentāku darbinieci, kā šī vēl nav redzēta, skaidri un gaiši dod saprast, ka sniegt konsultāciju vai arī atbildēt uz jautājumiem viņa negrib un arī neatbildēs.
Veikala pārstāvjiem būtu jāparūpējas par savu darbinieku kompetenci un apmācību!

22.03.2021

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 22.03.2021

Labrīt,

Paldies, ka dalījāties savā pieredzē un atvainojamies, ka tā nav bijusi pozitīva.

Ņemsim vērā Jūsu sniegto informāciju un strādāsim pie tā lai uzlabotu klientu apkalpošanu.

Jauku dienu vēlot,

K Senukai