www.sudzibas.lv K Senukai Cilvēku maldināšana

K Senukai - Cilvēku maldināšana

Apjautājot vairākus klientus, visi, kā viens teica, ka šī lente ir 1m 1.58 eur/gb par 1m.
Ar 1 m visi saprot, ka tajā ir iekļautas abas blīvgumijas, jo viņas ir kopā. Bet šis veikals, kā viņi paši teica jau no laika gala šīs gumijas sadala. Tātad ja tu ņem 3m gumijas, viņi čekā rakstīs, ka ir paņemti 6m gumijas. Uzskatu, ka tā ir cilvēku maldināšana un ja grib rēķināt atsevišķi, tad jābūt gumijām nodalītām atsevišķi.

19.05.2023

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 19.05.2023

Labdien,
Paldies, ka dalījāties savā iepirkšanās pieredzē lai arī tā nav bijusi pozitīva.
Mēs labprāt dzirdētu ko vairāk par radušos situāciju, tāpēc lūdzam Jūs sazināties ar mums elektroniski uz [email protected]
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un gaidīsim Jūsu ziņu.
KSenukai

A Aicis Zumča 21.05.2023

Es arī nesaprotu, kā es varu nopirkt 6 metrus garu gumiju, tā lai viņa paliktu vienā gabalā (2x3m man neder - vajag nepārtraukta garuma gumiju)
Un tas nav tikai KSenukai, tāda veida maldināšana notiek pilnīgi visos veikalos un ne tikai šīm gumijām. Uzskatu, ka tas ir pārdošanas mārketinga triks.

K kasis.oz 24.05.2023

Gumijas lente klājas,