www.sudzibas.lv K Senukai Bardaks un cilveku mānīšana

K Senukai - Bardaks un cilveku mānīšana

K Senukai mēģināju nopirkt ratiņus kravas pārvadāšanai. Uzsūtīju eveikals Ksenukai naudu pārskaitīju pēc dienas paziņoja mums noliktava tādu nav. Naudu atgrieza 3 dienu laikā uz konta. Teica ejiet uz veikalu ozola esot 4 gab. Zvanīju pat uz veikalu jā ir brauciet pakaļ. Aizbraucu uzreiz paņēma naudu sēdēju 30 minūtes veikala. Pie kases vēlāk paziņoja ka neesot manu ratiņu tas nekas ka mājas lapā 4 gab uzrādās bet dzīvajā neesot jo visi pazuduši vai nozagti atgrieza atkal paņemto naudu. Es saku man man pa ceļam Jelgava būs varbūt tur laimi pameklēt. Jā droši brauciet tur ir ratiņi. Aizbraucu nosēdēju stundu veikala atkal paziņoja ratiņu nav nozagti laikam. Jo inventūra nesakrīt ar datora atlikumiem.
Nožēlojams leišu čakarētaju kantoris.

24.01.2021

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 25.01.2021

Labrīt,

Paldies, ka darāt zināmu Jūsu iepirkšanās pieredzi mūsu veikalos, lai arī tā bijusi nepatīkama.
Ļoti to novērtējam un atvainojamies par radušos situāciju.
Pārskatīsim preču atlikumus lai novērstu šādu situāciju atkārtošanos.
Jauku dienu vēlot,
K Senukai