www.sudzibas.lv K Senukai Apkalpošana valsts valodā

K Senukai - Apkalpošana valsts valodā

04.05.2021., pulksten 19:15-19:40, mēs ar sievu vēlējāmies iegādāties televizoru. Mūs uzrunāja veikala darbinieks krievu valodā, mēs atbildējām, ka vēlamies uzzināt vairāk par konkrētu modeli latviešu valodā, pēc kā viņš uzreiz apgriezās un aizgāja prom. Pēc tam viņš kādu laiku vēroja mūs no info centra letes. Kad redzēju, ka viņš atrodas pie blakus plaukta, vēlējos vērsties pie viņa pēc konsultācijas, bet viņš, ieraugot mani, nozuda starp citiem veikala plauktiem. Nogaidot vēl nelielu brīdi, mēs vienkārši ļoti neapmierināti devāmies prom.

04.05.2021

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 05.05.2021

Labdien,

Paldies, ka dalījāties savā iepirkšanās pieredzē.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Lai varētu uzlabot klientu servisu un apkalpošanu veikalā lūdzam Jūs atsūtīt uz [email protected] informāciju par konkrēto veikalu kurā iepirkāties.

K Senukai komanda

ā