www.sudzibas.lv Jūrmalas pašvaldības policija Slikta komunikācija un neprofesionalitāte

Jūrmalas pašvaldības policija - Slikta komunikācija un neprofesionalitāte

Ļoti neprofesionāla un kaitnieciska rīcība no Jūrmalas pašvaldības policijas puses.

Esmu 2. Grupas invalīds, braukāju šad tad uz jūrmalu ar auto, iepriekšējos gadus man nekad nebija jāmaksā par caurlaidi, bet pēkšņi šogad laikam ir kas mainījies, par ko gan nezināju neko un acīmredzot tagad arī no invalīdiem iekasē naudu par šīs svētās pilsētas apmeklējumu.

Lieta sekojoša, vienā dienā man no konta novelk 206.50eur, tas notiek ap 21.00 vakarā, līdz ar to uz sitiena neko nevaru uzzināt, tikai to ka tas ir no zti. Nākamajā dienā zvanu un izrādās sods ar procentiem, par laicīgu nenomaksāšanu no zti, par braukšanu bez caurlaides svētajā Jūrmalas pilsētā.

Zvanu policijai, domei utt. , viens sūta pie otra un neko nezin, beigās noskaidroju, ka tagad ir jāpiesaka caurlaide un vispār gandrīz nevar dabūt, ja neesi 1. Grupas invalīds, vai tev nav speciāli kustību ierobežojumi. Lieliski ir tas, ka nekur neko tādu iepriekš nepaziņo, kopumā beigās pēc ilgām sarakstēm ar policiju uzzinu, ka kopā man ir 8 šādi pārkāpumi. Esmu šokā! Esot sūtījuši uz pastkasti, man tādas diemžēl nav, jo esmu samērā nesen pārcēlies un šajā vietā pastkastes nebija, parasti arī pastnieks vēstuli atstāj uz vārtiņiem (vismaz uzzināju pateicoties šim gadījumam par tādu e-adresi) . Tad lūk, policija esot sūtījuši vēstules pusgadu atpakaļ un tad vēl, tad vēl, kas tikušas atgrieztas viņiem atpakaļ no pasta.

Nesaprotu vienu lietu, mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, vai tik grūti bija uzzvanīt, vai uz parasto epastu atsūtīt vēstuli, rezultātā esmu ieberzies uz vairāk kā 600eur vismaz, ne jau speciāli esmu šo pārkāpis un nemaksājis, bet tā attieksme un komunikācija ir zem katras kritikas, jau no invalīdiem plēš naudu - bagātā Jūrmalas pašvaldība. Nu kauns, ja es būtu zinājis ātrāk protams samaksātu tos nelaimīgos 50eur par katru epizodi (kopā tādas ir 8) , bet tagad ir jāmaksā par visu plus zti izdevumus. Paldies Jūrmalas pašvaldības policijai! Jūs kā vienmēr "izcili" darāt savu darbu, tikai kad vajag nopietnas lietas risināt, tad redz retu reizi ir adekvāta reakcija.

K

Komentāri (2)

S Sīka2 03.07.2024

Pats vainīgs esi.

K Krampus 04.07.2024

Pie kā? Pie tā, ka policija ir atpalikusi un nespēj ziņu uz epastu nosūtīt, vai elementāri pazvanīt? Vai pie tā, ka neesmu uzlicis pasta kasti, jo vnk mūsu lauku rajonā, tās pastkastes parasti kāds nones un pie mājas nevar likt. Nu kur tad tā vaina, ļoti interesants arguments. Par tām idiotiskajām caurlaidēm es vispār nerunāšu, visu gadu cilvēkiem jāmaksā 3 sūda eur, par to lai vietējie par velti ar vilcienu braukātu. Saprastu sezonā, ok nav problēmu. Un kauns no invalīdiem vilkt naudu nost, tas ir nožēlojami. Jūs policijā strādājat?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes