Jūrmalas pašvaldības policija - Nedara neko

Bija rakstīts iesniegums par miera traucēšanu, bet Jpp nekādi nerisināja konfliktu. Uz katru izsaukumu atbrauca un teiksim tā "pakratīja ar pirkstu, ņu ņu tā nedrīkst". Tā vietā, lai uzliktu kādu sodu, nedara neko. Vēl atsūta, ka faktu nav konstatējuši nevienā izsaukuma reizē, nu tā ir cūcība.2 reizes vēl paši stāvēja aiz durvīm, kad bija skaļa mūzika un Saka ka nav konstatējuši faktu-super! Es strādāju, maksāju nodokļus un neesmu pelnījusi mieru, bet kaimiņš kurš uzdzīvo katru dienu viņš var visu un viņam par to nekas nebūs, jo Jpp atbrauks un pakratīs ar pirkstu. "super valstī dzīvoju".

G

I ilrgjefiho 12.10.2021

Jūs ko. Man Rīgā pašvaldības policija mūžā nav palīdzējusi. 10 gadus kaimiņš troksņoja. N-tie iesniegumi, n-tās reizes izsaukumi. Nekādas palīdzības, 0. Ja izdauzīsi tam trokšņotājam deģenerātam redeli, tad gan tā policija ātri sāks strādāt pret tevi. Tāda ir realitāte, plānojot pasākumus jārēķinās ar to. Tāpēc es uz viņiem skatos kā uz atkritumiem

G golden eye 12.10.2021

Tur tā lieta. Viņi var darīt ko grib savā dzīvoklī,kaut vai tirgot narkotikas-viss ir atļauts,bet tu neko,nekādu tiesību-pilnīgi nekas.
Izdarīsi kautko viņam uzreiz policija būs klāt. Debīlisms.

I ilrgjefiho 12.10.2021

Trokšņotājs vienkārši neatver durvis un viss. Pat tas, kad policists ienāk pie tevis un skaidri dzird, ka gulēt nav iespējams, tas neko nedod. Tā ir kangaru režīma klasika, velna likumi un lielākie deģenerāti pie teikšanas