Jūrmalas pašvaldības policija - Neadekvāti darbinieki

Šodien 01.08.20022 gada, aptuveni 00 nakti Jūrmalas pašvaldības ekipāža dubultos aizturēja vīrieti kuram līdz nebija dokumenti. Policijas darbinieki bija agresīvi noskaņoti, vairākas reizes prasīja uzrādīt dokumentus un nosaukt personas kodu, pēc brīža viens no darbiniekiem Saka draudēt un tad vairākas reizes iesita. Pēc laika jau abi darbinieki sākusi sist vīrieti pa galvu un seju. Pēc pazemojumiem un sitieniem viņi izsauca ātro palīdzību un teica, ka aizstūrēja piekautu vīrieti uz ielas. Vēl vēlāk viens no strādniekiem paņēma cietušā vīrieša telefonu un piezvanīja uz mātes numuru, un informēja ka aizturēja cietušā. Pēc sarunas ar māti viņi aizveda viņu uz norādīto adresi. Un šodien sitieni tika noņemti. Diemžēl šis nav pirmais gadījums Jūrmalā, un es uzskatu, ka tādiem cilvēkiem nevajadzētu strādāt valsts iestādēs. Kauns mūsu valstij, kauns ka tik neadekvātus cilvēki strāda Jūrmalas pašvaldības policija.

P Palīgs neskaidrajiem 01.08.2022

Gan jau bez iemesla neiedeva pa bieti.

A Anjka452 01.08.2022

Likumdošanā nav noteikts, ka viņiem ir tiesību sist cilvēku pat tad ja izdarīts smags noziegums . Acīmredzot viņiem nepatīk, kad ar viņiem runa viņu valoda .

X xctaps 01.08.2022

Spriežot pēc jūsu attieksmes un visa kontsketa domājams, ka jūsu dzīvesbiedrs arī nav adekvāts

A Anjka452 01.08.2022

var redzēt ka ar domāšanu jums ir slikti :) nav brīnums, ka ar šādu domāšanu strādājiet tikai policijā.

Good Intentions 01.08.2022

Vairākkārt pieprasīts, tad jau domajams, ka nebija nekāds adekvāts cilvēks, bet spirinājās un runāja pretī.