www.sudzibas.lv Juglas Autocentrs Krāpšana, slikts serviss, algu un nodokļu nemaksāšana

AtrisinātaJuglas Autocentrs - Krāpšana, slikts serviss, algu un nodokļu nemaksāšana

Juglas autocentrs. Strādāju tur vairākus mēnešus. Līgumu neslēdz, lai gan tika atgādināts. Ik pa laikam tika ieskaitīts kontā avanss un ik nedēļu iedeva kaut kādu skaidru naudu uz rokas. Pārējā laikā vieni vienīgi solījumi no īpašnieka. Vada servisu, pēc informācijas jau piekāsis vairākus servisus - nolaiž pa grunti un pamet (info no viņa vadītajiem servisiem) . Sākumā piebaro ar daļu naudas, tad atliek un atliek līdz beigās kad jūt, ka iesi prom, pasaka, ka tu naudu nedabūsi jo neesi nopelnījis vai esi salauzis auto kuru neesi remontējis. īpašnieks - sēdējis cietumā un māk psiholoģiski ietekmēt - apsola, uzdodas par baigo čomu, bet tā arī sola... Vadātājs līdzīga taktika - uzmetas par baigo čomu, bet beigās sūta trīs mājas tālāk. Kad jāmaksā alga tad sūta viens pie otra un izslēdz telefonus. Uz doto brīdi servisu pametuši 8 darbinieki (visi pāris mēnešu laikā) , kuriem nav samaksāts joprojām, bet tik sola un sola. Čekus par remontu vītols nesit, naudu liek savā makā. Ja kaut ko saremontēt ir dārgi - neremontē, bet klientam pasaka, ka ir saremontēts un naudu paņem. Parādi gandrīz visos auto detaļu veikalos - kur brauc seko atgādinājumi par parādiem un neviens negrib ielaisties ja dzird ka no Juglas autocentra. Cik saprotu nomainīja vecos darbiniekus un sāk pieņemt jaunus - tāda tā taktika. Kamēr nekļūs slaveni tikmēr ņems cilvēkus un čakarēs. Skatos - atkal jauns sludinājums, ka meklē darbiniekus jo pēdējie "laivu" pameta. Cilvēki, neuzķeraties! Viņi māk braukt ar muti, bet no biznesa ne vella nejēdz! Turklāt grupa cilvēku no bijušajiem darbiniekiem apciemoja darba inspekciju un tiks informēti arī vid.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta OlegsRukRuk 13.01.2020

Firmas pārstāvis sazinājās telefoniski, atvainojās par samaksas kavējumu, esot bijušas īslaicīgas problēmas uzņēmuma iekšienē. Norunājām tikšanos, samaksāja naudu. Cik noskaidroju VSAA nodoklis arī ir maksāts par mani. Man pretenziju vairs nav. Tā arī varat uzrakstīt.

Atbilde no Juglas Autocentrs Support Pārstāvja atbilde 17.01.2020

OlegsRukRuk.Klau es esmu tur kur esmu.Tu zini kur atrodos.Brauc dari un nebrūve savu smirdīgo muti

O

BondsBonds 07.01.2020

Ko nozīmē nezlēdz. Darba līgumam jābūt no pirmās dienas. Nebija, nemaz nenāc uz darbu.

BondsBonds 07.01.2020

Bet vispār, ja gribi tiesāties un tev ir pierādījumi ka esi strādājis vai un/vai citi, likums būs tavā pusē.

B bujaans 08.01.2020

Priecājos ka neaizgāju tur strādāt, bija tāda juška ka kautkas nav tīrs ar tiem večiem.

T Tuncis113 09.01.2020

Arī man tie resnie ir parādā naudu, neiesaku nevienam berzēties gar śīm divām personām, ja ir iespēja, tad labāk ar pamatīgu rādiusu! Tas Oļegs ne vienu vien firmu nolaidis pa burbuli, brīnos kā neviens nopietnāks vīrs nav viņu noslaucījis no zemes virsas...

Sveiks Tunci!

Sveiks tunci!
Es OļegsRukRuk laprat ar tunci satiktos un parunātos pār tām firmām kurus ir nolaidis uz grunti.Nemiz tev par to nekas nebūs tunci.Esi īsts vīrs nevis slēpies mežā.
Šie pueiši arī varetu nākt āra no meža un runāt seja nevis kā slepties.
Vēlu visiem labu dienu.

O OlegsRukRuk 10.01.2020

Tinks Tinks, kurš tad slēpjas? Desmitām reižu ir braukts runāt "seju, sejā" tik tolka nekāda- mūžīgie solījumi "rīt, parīt, pēc nedēļas". Takš što neviens nav slēpies nemuldi un necel sevi debesīs. Visu numuri tev ir, visi ir gatavi tikties ar tevi jebkurā laikā lai risinātu šo jautājumu tik nez kāpēc slēpjaties jūs ne mēs :D :D Cenšas vēl pacelt sevi šeit skatītāju pulkā :D :D Klauni..

T Tinks Tinks 10.01.2020

OļegsRukRuk.Man tikai intrese kuras firmas ir nolaidis uz grunti?
Ja esi tik varonīgs ko slēpies?Runā atklāti.Brauc ciemos.Brauc 11 reizi.
Šeit ir noslēpušies īsti vīri kuri slēpjās zem brunčiem un nevar neko pierādīt bet ir atlaisti no darba par neizdarītiem darbiem,HALTURIŠKI.Kurus servis izlabo par servisa naudu.Vēlu veiksmi jums trijiem.
P.s.tikai nevajag muldēt kas nav.Vajag tikai faktus.Jūs esat kā suņi kuri rej bet nekož.Nākat ārā.

O OlegsRukRuk 10.01.2020

Es tik ierēcu par jūsu bezkaunību :D :D Bet zini, ka dzīvē viss nāk atpakaļ- visiem! Un arī jums nāks. Tā ka nebrīnieties ka jums ģimenēs neiet, darbā, veselības nav- karma! :D Visu gaišu!

Rere

T Tinks Tinks 10.01.2020

OlegsRukRuk, skatos mutē liela bet nevari neko sakarīgu pateikt un pierādīt savu skaļi teikto. Tādi vien ir mutu brūvetaji.
Paldies mums ir vis OK.

O OlegsRukRuk 11.01.2020

Pagaidām jums viss ok ? To es tev apsolu, tas ir pagaidām...

Nedraud bet dari.

Man nekas nav jāpierāda. Jūs paši jau visu esat "pierādījuši". :D :D

T Tinks Tinks 11.01.2020

Tev nekā nav bet gribi godīgu servisu nokaunināt. Nevari sagremot ka tevi atlaida par zādzību.

O OlegsRukRuk 11.01.2020

Par kādu zādzību mani atlaida muļķi. Es pats aizgāju kā 7 pārejie kad nevarēja sagaidīt naudu kuru tu noriji. Par šitiem vārdiem tu atbildēsi tauku pika.

O OlegsRukRuk 11.01.2020

Ja es te pielikšu pierādījumus tu Vītol no kauna vispār zemē ielīdīsi ??

T Tinks Tinks 11.01.2020

Beidz brūvet muti bet dari. Pierādi lai tu vēlāk nepaliec kauna par muti brūvešanu.

O OlegsRukRuk 11.01.2020

Muti beidz brūvēt tu ēzeli. Pat te tu nemāki runāt kā pienākas muļķi, tik skaļi bļaut "ka visi citi ir vainīgi, un tu redz nabadziņš". Beidz žēloties tu speķainais vepri, naudu mūsu un servisa esi sabāzis pilnas kabatas, restrānos redz viņš ēd ? Gaidi cirmiņus gaili! Aizbrauks tad pie tevis ja tā gribi un iedos tajā raķetē. Pietiks auklēties, tavai nekaunībai nav gala, pat te tu d*** kā zariņa govs.

N Noriss 11.01.2020

Tinks Tinks . Kapēc dzīvē nav tik liels vārdu krājums , kā šeit?