www.sudzibas.lv Juglas Autocentrs Krāpšanās, naudas nemaksāšana!

Juglas Autocentrs - Krāpšanās, naudas nemaksāšana!

Naudas neizmaksāšana, solīt sola, katru dienu, bet izdarīts tas netiek!
Līgums kā tāds, netiek dots, tiek jautāts par to visu laiku, sola tik iedot bet nekā!
Algas maksāšana notiek reti, kontā oficiāli ienākumi nav tādi kā tiem vajadzētu būt, vidā viss ir oficiāli, bet ligums nav!
Sastrādāties ar servisa vadītāju grūti, attieksme tāda ka nekāda, sola bet nekas nenotiek! Servisa vadītājs Oļegs vītols,
un servisa īpašnieks kas sola un sola katru dienu kautko, bet nekas nenotiek, un servisa īpašnieks: Raimonds kalniņš!

C

OlegsRukRuk. Tiešām ?????

T Tinks Tinks 11.01.2020

Ev OlegsRukRuk! To ko var atrast internāta, nav māksla.
Vienkārši beidz brūvet muti bet liec faktus galda.
Esi īsts vecis. Visi jau to gaida.

C Ceptscāls 11.01.2020

Faktus galda? Nepietiek ar to ka paši zin ka nemaksā naudu, ligumu nedod, un vel visa pāreja attieksme!

O OlegsRukRuk 12.01.2020

Tiesā mīzel tu faktus redzēsi :D

T Tinks Tinks 11.01.2020

Paldies visiem par komentiem bet kam ir galva uz pleciem tie sapratis ka te ir tikai abižoto cilvēku muldēšana. Īsti vīri dara visu lai ne slēptos zem brunčiem

N Noriss 11.01.2020

Tinks Tinks . Vienīgie kuri slēpjas aiz brunčiem , un slēdz arā telefonus , neatbild uz īsziņām, esat Jūs Vītola kungs , abi ar Raimondu. ?

L Linda_J 12.01.2020

Šis ir šaubīgs portāls, kura vadība iatrodas Baltkkrievijā. Un šeit sūdzās šaubigas personas, kuras vada emocijas nevis saprāts.