www.sudzibas.lv Juglas Autocentrs Krāpšana, slikts serviss, nodokļu nemaksāšana

Juglas Autocentrs - Krāpšana, slikts serviss, nodokļu nemaksāšana

Sūdzības nez kāpēc izdzēstas, lai gan portāla vadība saka, ka nedzēš tās. Strādāju tur vairākus mēnešus. Līgumu neslēdz, lai gan tika atgādināts. Ik pa laikam tika ieskaitīts kontā avanss un ik nedēļu iedeva kaut kādu skaidru naudu uz rokas. Pārējā laikā vieni vienīgi solījumi no īpašnieka un vadītāja. Vītols Oļegs vada servisu, pēc informācijas jau piekāsis vairākus servisus - nolaiž pa grunti un pamet (info no viņa vadītajiem servisiem, tiesībsargājošām instancēm tiks iedoti arī audioieraksti) . Sākumā piebaro ar daļu naudas, tad atliek un atliek līdz beigās kad jūt, ka iesi prom, pasaka, ka tu naudu nedabūsi jo neesi nopelnījis vai esi salauzis auto kuru neesi remontējis. Īpašnieks Raimonds kalniņš - apsola, uzdodas par baigo čomu, bet tā arī sola... Vadātājam līdzīga taktika - uzmetas par baigo čomu, bet beigās sūta trīs mājas tālāk. Kad jāmaksā alga tad sūta viens pie otra un izslēdz telefonus. Uz doto brīdi servisu pametuši 8 darbinieki (visi pāris mēnešu laikā) , kuriem nav samaksāts joprojām, bet tik sola un sola. Čekus par remontu vītols nesit, naudu liek savā makā. Ja kaut ko saremontēt ir dārgi - neremontē, bet klientam pasaka, ka ir saremontēts un naudu paņem. Parādi gandrīz visos auto detaļu veikalos - kur brauc seko atgādinājumi par parādiem un neviens negrib ielaisties ja dzird ka no juglas autocentra. Cik saprotu nomainīja vecos darbiniekus un sāk pieņemt jaunus - tāda tā taktika. Kamēr nekļūs slaveni tikmēr ņems cilvēkus un čakarēs. Cilvēki, neuzķeraties! Viņi māk braukt ar muti, bet no biznesa ne vella nejēdz!

I

Komentāri (2)

L Linda_J 15.01.2020

Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību u.c..

T Tas123 24.01.2020

.. Ievieto sūdzību par pašu portālu tad :D
Protams, smejos. Copy-paste šo tekstu vairākās sūdzībās, efekts līdzīgs laikam..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes