www.sudzibas.lv Juglas Autocentrs Auto nodedzināšana remonta-metināšanas darbu laikā, krāpšana

Juglas Autocentrs - Auto nodedzināšana remonta-metināšanas darbu laikā, krāpšana

Sludinājumā atradu piedāvājumu veikt auto virsbūves metināšanas darbus. Sazvanīju Juglas autocentra vadītāju, vienojos par sliekšņu metināšanas darbu izpildi. Atvedu auto adresē Mārkalnes ielā 10a un nodevu remontā uz goda vārdu. Pēc 3 stundām saņēmu ziņu, ka auto ir veiksmīgi nodedzināts un var to saņemt, auto ir izdedzināts un nav atjaunojams, vienojāmies par zaudējumu atlīdzināšanu, jo nevienam liekas problēmas nevajagot un saņēmu solījumus par zaudējumu apmaksu, vēlāk izrādījās ka norunātā otrdiena būs tikai pēc nedēļas, un tā uz priekšu, tā arī nekādas kompensācijas. Bija arī ugunsdzēsēji un policija, bet tas neko daudz nenozīmē, pats vainīgs.

22.11.2022

V vitols 23.11.2022

Ņem advokātu un dod iekšā tiesā.

A A. Derums 23.11.2022

Iesniegumu policijai uzrakstījāt? Ja nē, tad gaidīsiet vēl 100 gadus !

R RunčaĶepa 24.11.2022

Ja gribi, lai viss būtu pēc likuma - rīkojies, kā norādīts likumā.
Ja gribi cilvēciski - tad esi gatavs saņemt "saprast un piedot" atbildē.