www.sudzibas.lv Juglas Autocentrs Krāpšana , Algas nemaksāšana.

Juglas Autocentrs - Krāpšana , Algas nemaksāšana.

Juglasautocentrā neiesaku iestāties darbā. Pirmie mēneši tur rit labi, algas protams izmaksā laikā, kā rakstīts sludinājumā, reizi nedēļā. Sajūtot, kad iejuties kolektīvā, un saproties ar vadību, sākas algas nemaksāšana. Oļegs vītols (autoservisa vadītājs) - solīt māk, sākumā domāju, ka var uzticēties, kā vadītājam, bet beigās cik noprotu, tikai sola. ! Raimonds kalniņš - īpašnieks, bet oficiāli tur ir tukša vieta, jo pašam reiz ir aizliegta uzņēmējdarbība, un serviss piereģistrēts uz neitrāla cilvēka vārda. Vienu vārdsakot - apkrāpj darbiniekus. Naudu mēs servisam ienesām labi, bet paši ne centa no tā visa nedabūjām. Viss vecais kolektīvs iemainījās, pret jauniem. Esam apkrāpti 8 darbinieki, visi esam uzrakstījuši sūdzības iestādēs. Neuzķeraties uz šiem diviem c****.

Ra

Tu Turkey901 14.01.2020

Sūdzas viens un tas pats neapmierināts darbinieks, katru otro dienu?!

Ju Juglas Autocentrs Support Pārstāvja atbilde 15.01.2020

Tā ari ir!.Mēs esam pat to noskaidrojuši

Ra Raimonds99 16.01.2020

Juglas Autocentrs , pietiek melot . !

Ju Juglas Autocentrs Support Pārstāvja atbilde 17.01.2020

Mums nav ko slēpt un melot. Mēs esam visiem atverti sarunām.
P. S. Cilvēki brauc remontēties un prasa kas par idiotiem servisam dara zaudejumus. Visu izstāstu kā bija.
Par neizdarītiem darbiem un vēl par zādzibām vecgada nogale. Tie servisa dabinieki kas tika atlaisti aptīrija ari servisu.

Išaks 22.02.2020

Redz kā atrunājas. Tie čaļi neapzaga, bet paņēma algas vietā ar tekstu- Kad samaksāsi algu tad atdos. Bet Jūs klauni bijāt tik nekaunīgi, ka nevis izmaksājāt naudu, bet nopirkāt to mantu jaunu, sak "Nafig mums maksāt, būs jauns". Pat te jūs parādījāt savu alkatību kropļi. Ko tad Kalniņ mī*i kad kačoki ienāca tavā servisā? Te bravūrīgi plāti muti lai nākam, bet kad aiziet tad tu pa pakšķiem slēpies ?

Li Linda_J 15.01.2020

Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību u.c..

An Andrejpsr 15.01.2020

Ko jūs tur 8 trusīši tajā šķūnī darījātt?

Ju Juglas Autocentrs Support Pārstāvja atbilde 17.01.2020

Viņi nemāceja strādat un tāpēc arī sēdeja kā trusīši.Visi viņi bija ļoti lieli slaisti.Jaunaja gada visi klienti brauc ar sūdzibām par darbapaveikto kvalitāti.
Servis visu pārtaisa.Par saviem līdzekļiem.Lai turpina populizēt mūsu servisu

Išaks 22.02.2020

Di*** bars ar Raimondu Kalniņu-īpašnieku priekšgalā. Tad nez kāpēc darba inspekcija ierosināja administratīvo lietu pret jums. A klauni vēl bļauj "Ka mums nekā nebija", kad VID un Darba inspekcija atbrauca ??

Išaks 22.02.2020

Vītols- vadītājs aizmucis uz citu servisu, saprata ka tur sū*i būs. Tagad servisu vada krāsotājs kurš vienīgais palika no vecajiem darbiniekiem. Kalniņ, padomā ar savu glupo pauri-astoņi darbinieki kuri neko nemācēja? Strādāja pa pus gadam jo neko nemācēja? Tad jau tu pats neesi riktīgs galvā, ja turēji tādus ???

Išaks 22.02.2020

Un lai visa tauta zin, ka pret Juglas autocentru ir ierosināta adminstratīvā lieta. Visi darbinieki ir saņēmuši atbildes no inspekcijas un VID, ka ir ierosināta lieta, ka tiks saukti īpašnieki ar pierādāmiem dokumentiem-līgumiem utt. Bet tā kā viņiem nekā nav tad iznākums skaidrs- tiesas darbi. Kalniņš pārrakstījis servisu savai civilsievai kurai nu tagad par to būs jāatbild. Tauta, Jūs varat iedomāties kāds viņš ir cilvēks ja savu sievieti pamet zem "tanka"? Tad ko tur par mums bijušajiem darbiniekiem runāt...?