www.sudzibas.lv Jelgavas Universitātes Klīnika Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Jelgavas Universitātes Klīnika - Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Ir notikusi kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence. Vakar daktere PĒTERSONE veica trešā plaksta adenomas operāciju 6 mēneši vecam franču buldodziņam ar pilno narkozi, kā rezultātā kucēns vairs nepamodās. Klīnikas vadība paziņoja, ka viņu prāt tas nav nekas šausmīgs, ka tā ir noticis un atbildību viņiem nav pieņemtsuzņemties. Vai tiešām to saka vetārsti, kuri paši vienmēr ir pirmie par to, lai KLIEGTU PAR NEGODĪGAJIEM AUDZĒTIĀJIEM, KURI TIRGO SLIMUS SUŅUS UN NEUZŅEMAS ATBILDĪBU. Varbūt ir vērts tagad pakliegt skaļi par klīnikām visu šo "ārstu" bezatbildībām. Saskaroties ar šo nelaimi ir kļuvis zināms, ka šī klīnika ir slavena ar saviem letālajiem iznākumiem. Būtu vismaz klusām atdevuši naudu, lai cilvēkiem atkal nav 3 mēnešus jākrāj nākamajam kucēnam. Citu vārdu nav, kā "BEZPRIĢELS", jācer, ka pēc iespējas vairāk cilvēku kam ir dzīvnieciņi izlasīs un nodos tālāk cts citam un negriezīsies uz šo kautuvi.

I Ilze 09.04.2008

Jelgavas klīnika ir pietiekami nopietna un kvalitatīva iestāde, kurā mūsu ģimenes mopsis vecumā no 3 mēnešiem tika vairākkārt saglābts, analizēts, novērtēts un izrakstīts ar diagnozi:"cikDievs vēlēs"un nu jau pie saprātīgas kopšanas un normālas vietējā vetārsta uzraudzibas veiksmīgi kuļas pa dzīvi jau piekto gadu.Lūk...bet nenoliedzami ir fakts, ka suņiem ar jancīgajiem deguniem vispār ir problēmas ar narkozes došanu, un lai cik žēl nabaga pacienta, tomēr atbalstu tos komentētājus, kas saka, ka šie modes radījumi ir patoloģiski un jūtīgi.Gribas jautāt mirušā suņa īpašniecei-vai tiešām ne reizi neesat savā darbā un dzīvē kļūdījusies tā, ka kādam tas būtu bijis efekts, kas līdzinās"letāli"?Ja ne, , tad, ticiet vien, jums tas viss vēl priekšā.Un tad gan atcerēsieties, kā sunījāt ārstu...

R Rita 23.08.2008

Gribētos teikt, ka katrs pacients ir jāinformē par iespējamajām letālajām sekām, izskaidrojot iespējamos iemeslus, un vislabāk būtu, ja ārsts nodrošinātos ar līgumu, kurā šādas iespējas ir atrunātas. Ir briesmīgi, ja pacients tiek turēts neziņā un pec tam tiek paziņots, ka nāve nav nekas briesmīgs un tas ir normāli. It sevišķi, ja operācija nav neatliekama, ir iespējams visu sīki un smalki pastāstīt pacientam. Man arī taisīja operāciju ar pilno narkozi un man pateica, ka risks ir, ka var arī nepamosties, es nodrošinājos ar ļoti labu anesteziologu. Nu tas, protams, ir cits stāsts, bet galvenā ideja ir tāda - ārstam ir jāinformē klients!!! Tad ari nebūs tādu šoka reakciju.

L Lola 09.09.2008

Nevienam nav tiesību nosodīt ārsta darbu. Ir nolaidīgi ārsti, piekrītu, bet ja operācijas laikā dzīvnieks nomirst vai pēc operācijas neatmostas no narkozes, tā nav ārstu nolaidība, tāpēc ka neviens ārsts lai cik labs viņš būtu nevar precīzi noteikt cik izturīga ir dzīvnieciņa sirsniņa un kā viņa organisms panes narkozi, pat ja operācija nav pirmo reizi. Tas ir organisms un tas nav paredzams kā tas pieņems narkozi vai citus medikamentus. Nav godīgi vainot ārstus, kas darijuši visu iespējamo lai nezaudētu pacientu! Ja dr. Pētersone būtu gribējusi nobendēt dzīvnieciņu viņa nebūtu taisijusi operāciju! Tā kā beidziet vainot citus savās nelaimēs! Šeit tā kā tādā tirgū visi!

J just me 04.10.2008

Tas ir vienkārši psc...dzīvniekus turam Dieva vietā...protams, ja dzīvnieks nomirst uzreiz vainīgs vetārsts.Stulbie suņu un kaķu fermeri.Spīdzināt tos dzīvokļos un maukt tiem kaklā siksnas un lielos suņus mocīt pilsētā, tas laikam ir jauki, vai ne?

J Juris 10.11.2008

Ko jūs darītu ja jums atvestu Garfildu?

K Kalle 28.11.2008

visu nepārlasiju, tapēc varbūt atkārtošos!.
Vainīgais jau vienmēr ir jāsameklē...! Šoreiz ''vets'' kurš, piedodiet, nav Dievs! Neviens ārsts nevar par 100% apgalvot, ka pēc narkozes viss būs pa vecam un ir gadījumi kad pacients neatmostas no narkozes- tā nu tas ir un ne tikai ar dzīvniekiem!
Vetārsti vienmēr brīdina par iespējamām sekām pēc pilnas narkozes un dzīvnieka īpašniekam jāparaksta piekrišanas dokuments!
Un vai kāds suņa īpašniekam lika izvēlēties tieši šo klīniku...???
Vispirms ievāciet info par izvēlēto klīniku un ārstējošo ārstu, varbūt jums, īpašniek, jāvaino sevi???? Un drošības labad- apdrošiniet savu mīluli!
P.S. Es sava suņa veselības aprūpi pilnībā uzticu universitātes klīnikas vetārstiem!

T td 01.12.2008

Ak dievs, atdevu tīrīt ādas žaketi un man ilgi skatījās acīs un stāstīja, ka tīrīšana būšot bez garantijas, ka krāsa var mainīties utml. Un es piekritu ( ko citu darīt, ja vajag).

L Līva 10.12.2008

Ārprāts.!
Un tieši rīt gribēju vest savu 9 mēnešus veco francīti uz trešā plakstiņa operāciju.!

J Juris 19.12.2008

Tur ir bīstami dot dzīvniekus!

A Anita 25.12.2008

Ja gribat nobendēt savu sunīti, varat droši vest uz šo klīniku. Ja atstāsiet stacionārā slimnieku- 100% nāve garantēta. Reti kurš pēc ārstēšanas stacionārā palicis dzīvs- ārsti nepārtraukti mainās, ne vienmēr nākamais īsti zin ko iepriekšējais teicis un darījis.

J Juris 01.01.2009

Ko lai saka, studenti mācās no savām kļūdām!

L Lepi 02.01.2009

Esmu beigusi Saldus lauk.teh. vet. nodalu. Tur gan macīja lielu atbildību pret katru kustoni ko ārstējām. Jo tas jūt sāpes un ir dzīvs, ka mēs visi.Dzīvē ari tas ļoti noderēja, šī stingrība.Ppaldies visie vetārstiem.Jelgavā gan bija cita attieksme...

J Juris 02.01.2009

Es pats mācos LLU un es zinu ka tur neko nemāca un par ko liek labas atzīmes! Ārprāts.

A Anita 02.01.2009

kā tad nemāca, māca gan: par cūkām un govīm, a suņi- tas tikai tā starp citu un attieksme klīnikā ir atbilstoša. Ja sunim caureja, diagnoze viena- parvovīruss, kau gan vismaz daļa Rīgas dakteri jau sāk saprast, ka mēdz būt arī citi vīrusi ar tādām pašām pazīmēm un vakcinēšana šai gadījumā nepalīdz un nedod garantijas nesaslimt. A Jelgavā kā ārstēja 50 gadus atpakaļ, tā dragā joprojām.

J Juris 02.01.2009

Agrāk tur bija gan stingrāki noteikumi, bet tagad pat cilvēka dzīves vērtība palikusi mazāka, jo visu nosaka money, money, money...

A aija 09.10.2009

Nu Jelgavas klīnikā noteikti ir ārsti ar lielo burtu. Tādi tur ir divi - Agris Ilgažs, paldies viņam!!! Un Oskars Kozinda!!!

L Lepi 09.10.2009

Neraugoties uz to ka es arī piederu pie šīs profesijas un protams gadās visādi. Prakses laikā sterilizēju savu kaķīti. Kura arī gandrīzs nepamodās. Bet viss beidzās labi. Ar laiku sapratu to, ka viņa nepanes to kaķa narkozes devu un vispar alerģiska utt. To nevar pirms tam zināt. Tā kā saimniekiem pašiem jāizstāsta savus novērojumus. Novērojot dzīvniekus viņi arī, kā (visi) paliek vārgi ar to ķīmisko barību. Nav tā s stiprums kaulos.

Mamma 09.10.2009

Es par Jelgavu varu teikt tikai to labako, vienmer ir sniegta profesionala palidziba. Agris Ilgazs gan nu noteikti nav dakters ar lielo burtu- siks un bailigs dakterits kam tric rokas vetrainas labakas dzives pagaatnee iespaida. Bet ir citi atsaucigi un izpalidzigi dakteri ar zelta rokam un labu sirdi, kas negaida iebirstam sava macinja lielo dalderi. Jauna paaudze aug talantiga un atsauciga.

I Ilze 27.10.2009

Tieši daktere Pētersone izglāba manam 6.mēn. vecajam vilku kucēnam redzi, kuram kaķis pārplēsa ar nagiem visu radzeni, tā, ka acs šķidrums tecēja. Viņa bija laipna un saprotoša, profesionāla. Tieši viņai varu teikt LIELU PALDIES!

Mamma 27.10.2009

Cik labi ka ir kads kas pasaka paldies.