www.sudzibas.lv Jelgavas Universitātes Klīnika Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Jelgavas Universitātes Klīnika - Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Ir notikusi kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence. Vakar daktere PĒTERSONE veica trešā plaksta adenomas operāciju 6 mēneši vecam franču buldodziņam ar pilno narkozi, kā rezultātā kucēns vairs nepamodās. Klīnikas vadība paziņoja, ka viņu prāt tas nav nekas šausmīgs, ka tā ir noticis un atbildību viņiem nav pieņemtsuzņemties. Vai tiešām to saka vetārsti, kuri paši vienmēr ir pirmie par to, lai KLIEGTU PAR NEGODĪGAJIEM AUDZĒTIĀJIEM, KURI TIRGO SLIMUS SUŅUS UN NEUZŅEMAS ATBILDĪBU. Varbūt ir vērts tagad pakliegt skaļi par klīnikām visu šo "ārstu" bezatbildībām. Saskaroties ar šo nelaimi ir kļuvis zināms, ka šī klīnika ir slavena ar saviem letālajiem iznākumiem. Būtu vismaz klusām atdevuši naudu, lai cilvēkiem atkal nav 3 mēnešus jākrāj nākamajam kucēnam. Citu vārdu nav, kā "BEZPRIĢELS", jācer, ka pēc iespējas vairāk cilvēku kam ir dzīvnieciņi izlasīs un nodos tālāk cts citam un negriezīsies uz šo kautuvi.

V vija 12.12.2006

Izlasot viss ir skaidrs: suns ir bijis kroplis, saimniece- pusidiote, dr. Drapče- zaglis, visi oponenti- neizglītoti dzērāji. Principā, vainīga ir saimniece, jo viņai ir draņķīgs raksturs. Un selekcionāri, jo radījuši tādu izdzimteni kā Franču buldogs. Un vēl klubi- viņi šitos monstrus vairo. Vien vet.dakteri mums visi tādi rozīgi un ar spārniņiem (kā Libreses).

B bvjghiu 12.12.2006

Vo vo- nu skaisti uzrakstiji, gluzi, ka romana noslegumu - un tie, kas izdzivoja , tie dzivos ilgi un laimigi. Prieks, ka tie aksti visu nedelu te trakoja un atsitas. jau ieprieks gribu atvainoties - diemzel darbs - nevaresu kadu nedelu piedalities diskusijas, neturiet launu pratu.Ak , pa visam aizmirsu, ziemassvetkos katrs klusi pie sevis paludziet par nabaga dveselitem. Velreiz paldies.

L Liga 12.12.2006

cinieties ar arstiem un vetarstiem...un vienu dienu Jus...Jusu suns no sapem nezinasiet, kur likties, Jums vajadzes neatliekamu palidzibu.....bet...ak vai... neviens arsts(vetarsts) jus vairs nepienems. Tos specialistus, kas kaut ko ir sasniegusi, bet diemzel(ka mes katrs) bus kadu reizi kludijusies...vairs nesniegs savus pakalpojumus vai sedes cietumos....kas var but jaukaks par to!!!! Latviesi ir viena varena tauta!!!! Let's destroy each other!!! (Uz prieksu-iznicinasim viens otru!!!)Diskusijas dalibnieki....aizejiet kadu dienu uz Baznicu....jums to vajag!!!

M Modris 12.12.2006

Par visiem 100 % pierkītu iepriekšējam rakstītājam/-ai. Viss lielākajam kaunam vajadzētu būt šīs diskusijas iesācējai - nevajag publiski ''mazgāt netīro veļu'', saprotu , ka smags zaudējums, bet nomelnojot citu, dzīvību tam sunītim vairs neatgriezīs. un tas ir tikai viņas viedoklis, noteikti ir simtiem apmierinātu klientu. ieteiktu šīs diskusijas iesācējai atvainoties tai vetārstei, tuvojas Ziemassvētki un turēt sevī tādu (nepamatotu) naidu....

V vija 13.12.2006

Piekrītu, dakterīt (cik sapratu, arī "studente"). Un lai tā kliente pirms baznīcas neaizmirst ieiet klīnikā un samaksāt par 'veiksmīgo' operāciju, tas taču jūs vairāk uztrauca, nekā tas operējamais kroplis. Un tad arī jums būs jauki Ziemassvētki...

R Renāta 14.12.2006

Kaut kāds neizglītotu, kašķīgu un izsalkušu vārnu bars, kas te noliek tos dakterus!!! Bāc! - apšauba diagnozi, ārstēšanu, narkozi! UZ KĀDA PAMATA! VELS PARĀVIS! Nu tad ej un operē pati savu suni, ja gudrāka esi par 6 gadu izglītību guvušiem cilvēkiem, un cik noprotu - vēl vairāku gadu pieredzi gan praksē, gan studentu apmācīšanā! Laikam šamā domā, ka tajās klīnikās tik izvirtuļi vien strādā, kam viens mērķis - kādu nomušņīt! "Ai cik labi, man vien sunītis šodien nobeidzās, ai kā es priecājos!" Un vēl, bāc kaut ko par abortiem... maita... apzināti veiktām splepkavībām. Lai no šitāda bezsmadzeņu radījuma atbrīvotu pasauli, vispirms jau laikam uz baznīcu izglītoties jāsūta... lai saprot kaut vai pirmo : "Pirms met akmeni - paskaties vai pats esi bez grēka!" Es no sirds novēlu dakterītie izturību šito visu neņemt pierē! Nu galīgi nav vērts šito "ņemt par pilnu"!

A Anita 15.12.2006

Atvainojiet pēdējais rakstītāj. Vai Jūs pats/pati esat ļoti izglītots? Daudz ko saprotat? Pēc Jūsu prastās valodas šķiet, ka nekā nejēdzat no tā par ko runājat, bet tikai atkārtojat dažu akšminēto vārdus. Jums pat sava viedokļa nav. Ja jau gribējāt izteikties, tad vismaz pasakiet kautko jēdzīgu nevis atkārtojaties, kā papagailis un pietam vēl tik prastā, pat nezinu kādā "lauķu"vai "cietumnieku" žargonā. Ja nav ko teikt, labāk paklusē!!!

A anna 15.12.2006

cilveki par ko stridamies, ja isspurni nr1 sarakstaa nomirt pec narkozes, jo viniem loti daudz allergijas. a anestezija ir ka cilvekiem nosakuma druscin iemidzina, pec tam pie aparata piesledz, un liek ieksa trahiotubusu, un mele nevar aizkrist nevar but nolaidiba jo arsts ka var but vainigs?dr. ilze loti kompitente arste, un loti mil dzivniekus, domaju, ka vini ilgi pardzivoja pec suna naves

K Kristina 15.12.2006

Malači!Tai stervai, kurai piedereja tas kucens jasadod riktigi pa pakaļu!!Izgazuzi uz arsta veselu spaini ar mesliem, un laimiga,bet tadi pasi , ta ka viņa, jau kuro dienu mazga tai nabaga dakterei kaulus!!Pretigi skatities,acis nekad nav redzejusi cilveku,bet nosoda!!!!!

L Lelde 15.12.2006

Mūsu veti ir un paliek prasti lopārsti. Reti kurš prot savu viedokli kaut cik noformulēt, valodas vietā- žargons, agresijas gan netrūkst, laikam jau paši jūtas apdraudēti, jo nav jau tas profesionālais līmenis diez ko augsts. Kulaki pa gaisu- visus neapmierinātos klientus jāsit nost, savējie jāaizstāv- pats varu būt viņa vietā. Runa jau nav par dr. Pētersoni, bet gan par jūsu attieksmi pret klientiem.

L Lelde 16.12.2006

Cik daudz pie mums iet bojā cilvēku klīnikās,ko tad nekliedzat.Cik bērnu dzīvību neiznīcina abortos, neprasot viņam atļauju, vai vēl ļaunāk dzemdību laikā bērnu uztaisa par kropli,ko tiko arī redzējām TV un sieviete ar asarām acīs neko nepanāca. Atšķirība tikai viena tur atļauts nomirt par valsts naudu un cilvēkā dzīvībai jau nav vērtības. Var but likvidēt šīs suņu un kaķu fabrikas, jo tur jau nežēlo nevienu, dzemdē ir viens sauklis, kad vairs nevari tad iemidzina, jo tad jau dārgumu vairs nevajag, jo materiālo labumu vairs nenes. Ko plosaties un neliekat mierā cilvēku, neviens nevar ielīst tai sunī iekša un pateikt ,ka viņs ir 100% vesels. Mums cilvēkiem pirms anestēzijas liek parakstīt pašiem sev nāves spriedumu līguma formā un, ja kas visi gali ūdenī.Dzīvnieku pirms anestēzijas vismaz nosver, cilvēku tikai pēc nāves. Tas , ka audzētājiem patīk lēti pirkt savu vaislas materiālu un dārgi pārdot izcilus pēcnācējus tas jau ir sen zināms, tāpēc labāk, lai tur savas mutes.

J jANIS 26.12.2006

Žēl, ka cienītā Ārste-ginekoloģe, mirušā suņa īpašņiece ir tik nekompetenta medicīnā, un nespēj saprast, ka par iemeslu elpošanas distresam, sirdsdarbības traucējumiem un tiem sekojošai apnoe un asistolijai par cēloni var būt organisma individuāla jūtība uz narkozes vielu. Grūti iedomāties, kā mediķis var nesaprast, to ka iestājoties šādai situācijai arī veterinārmedicīnā tiek veikti visi reanimācijas pasākumi, un ka šie pasākumi var NEDOT VĒLAMOS REZULTĀTUS! Cienītā kundze, bet man būtu BAIL vest savu sievu pie Jums uz konsultāciju, pasarg dievs vēl ķirurģisku!

X x 27.12.2006

SIA "Jelgavas poliklīnika" rīkotājdirektore _________ ANNA ZĪVERTE_____________aģentūrai LETA uzvēra, ka iestāde neplāno pārtraukt darba līgumu vai mainīt tā nosacījumus ar ārstu, kuram jau iepriekš - deviņdesmitajos gados bijusi ierosināta krimināllieta par kukuļņemšanu. Jelgavas poliklīnikā kā acu ārste darbu turpina 2004. gada maijā par nelikumīgu recepšu izrakstīšanu mantkārīgā nolūkā bez medicīniskas nepieciešamības narkotiskas vai psihotropas vielas saņemšanai Jelgavas tiesas notiesātā ģimenes ārste Vija Freimane. Viņai tiesa piesprieda nosacītu brīvības atņemšanu uz diviem gadiem, aizliedza vienu gadu nodarboties ar ārsta praksi, kā arī noteica pārbaudes laiku uz vienu gadu un sešiem mēnešiem.___________ANNA ZĪVERTE___________ŠĀDU SITUĀCIJU ATZINA PAR NORMĀLU, piebilstot, ka Freimane notiesāta kā ģimenes ārste. Poliklīnikas direktore nekādas sūdzības par šiem abiem ārstiem neesot saņēmusi.____________LETATrešdiena, 22. novembris (2006) 14:47____________VAI PRASĀS KOMENTĀRI?

M Mārīte 29.12.2006

Arī es esmu veterinārārste un ir bijuši gadījumi kad dzīvnieks nomirst, protams ne jau regulāri, vienmēr gribam redzēt savus pacientus sveikus un veselus. Pārsvarā tie ir gadījumi, kad saimnieki melo, nesaka taisnību pat ārstējošajam ārstam, piemēram pasaka ka dzīvnieks vakcinēts, bet pase pazudusi, meklējot sarakstos atklājas, ka vakcinācija beigusies 5 gadus atpakaļ. Taisot klizmu redzu sunim taisnā zarna pilna ar kauliem, bet saimnieki dievojas, ka kaulus nav devuši. Ziemassvētkos zvana suņa saimniece- stāsta, ka sunim 2 nedeļas caurejas, neesmu mājās, iedodu otras dakteres tel. nr., saimniece tai stāsta, ka sunītim tikai 3 dienas caureja. Ir liela starpība, ko jūs stāstat saimnieki, jums jāzin par suņa uzvedību, par viņa alerģijām, no tā lielā mērā atkarīgi ārstēšanas rezultāti. Arī es reiz griezu 3 plaksta adenomu bez narkozes, saimniece to uzzinot nopukstēja, ka dzīvniekam sāpēja, kā var tik necilvēcīgi spīdzināt, bet bija vietējā anestēzija. Ar acu kaitēm sūtu pacientus pie dakteres Pētersones, veselību un izturību viņai. Labi, ka lielākā klientu daļa ir apmierināti un saprotoši, veselību viņiem. Šie daži netaktiskie un neapmierinātie tādi būs vienmēr, jo viņiem prieku sagādā kad citiem sāp. Ar cieņu Jūsu daktere.

R Rita 29.12.2006

Jums daudz kur ir taisnība, bet ne jau visi dzīvnieku īpašnieki ir bezatbidīgi, tāpat kā ne jau visi dakteri ir tik tīri un pūkaini. Ja jau visi dakteri būtu tik lieli speciālisti un nepieļautu kļūdas, tad šī sarakste ar 97 komentāriem aprobežotos ar 2-3 fāzēm. Tik sparīga attaisnošanās rada lielas aizdomas, vai tik tiešām tur viss bija kārtībā un daktere nepieļāva kļūdu!

S sad 31.12.2006

Neapnika PASHAM rakstiit visu laiku?! Idiots!

I ilona 19.04.2007

Peec visa ieprieksh mineetaa varu izdariit tikai secinaajumu sev : Pie shiis aarstes nekad! Nekaadas nozheelas un katraa vaardaa milziigaa paaraakuma apzina. Jaa aarsts nav Dievs, bet shii kundze sevi par taadu iedomaajusies! Un taadus vaardus par Drapci var pateikt tikai totaals idiots! Jums visiem vajadzeetu no vina pamaaciities ne tikai veterinaarajos jautaajumos, bet arii eetiskajos. Cik tad ilgi vins labos visu Juusu kluudas!!!

L L 25.04.2007

Trešā plakstiņa operācijai nav nepieciesama kopējā narkoze. Vismaz pēc savas sunītes pieredzes mums ļoti labi ar tādu apdulinoso vietējo narkozīti izoperēja B. Reinikas klīnikā. Liels paldies viņai.

N N 27.01.2008

Man gribētos uz to paskatīties, droši vien to suni papildus 5 cilvēki fiksēja :)

I Ināra 01.03.2008

Es domāju, ka situācija var mainīties tikai tad, kad vetārstam par kļūdām būs jāmaksā, vai jāatbild tiesas priekšā, kā cilvēku ārstiem, vai sākt dzīvnieku apdrošināšanu un tad jau viņiem būs jāskaidrojas ar apdrošinātājiem, kuri arī negrib šķirties no naudas!
Man arī Jelgavas klīnikā tika "sabendēti" divi suņi un neieteiktu vest uz turieni savus mīluļus.