www.sudzibas.lv Jelgavas Universitātes Klīnika Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Jelgavas Universitātes Klīnika - Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Ir notikusi kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence. Vakar daktere PĒTERSONE veica trešā plaksta adenomas operāciju 6 mēneši vecam franču buldodziņam ar pilno narkozi, kā rezultātā kucēns vairs nepamodās. Klīnikas vadība paziņoja, ka viņu prāt tas nav nekas šausmīgs, ka tā ir noticis un atbildību viņiem nav pieņemtsuzņemties. Vai tiešām to saka vetārsti, kuri paši vienmēr ir pirmie par to, lai KLIEGTU PAR NEGODĪGAJIEM AUDZĒTIĀJIEM, KURI TIRGO SLIMUS SUŅUS UN NEUZŅEMAS ATBILDĪBU. Varbūt ir vērts tagad pakliegt skaļi par klīnikām visu šo "ārstu" bezatbildībām. Saskaroties ar šo nelaimi ir kļuvis zināms, ka šī klīnika ir slavena ar saviem letālajiem iznākumiem. Būtu vismaz klusām atdevuši naudu, lai cilvēkiem atkal nav 3 mēnešus jākrāj nākamajam kucēnam. Citu vārdu nav, kā "BEZPRIĢELS", jācer, ka pēc iespējas vairāk cilvēku kam ir dzīvnieciņi izlasīs un nodos tālāk cts citam un negriezīsies uz šo kautuvi.

V vija 05.12.2006

Ko jūs brīnaties, ja vedat uz klīniku, kur tiek apmācīti studenti. Vienkārši kāds topošais "dakteris" ielaida biškucīt vairāk narkozes. Nu nekas, nākamreiz būs uzmanīgāks. No kļūdām mācās.

A anna 05.12.2006

Gan jau beigās vēl centās novelt vainu uz iedzimtām problēmām- vet.klīnikās ir ļoti iecienīts savas neveiksmes novelt uz iedzimtību, respektīvi, audzētājs vainīgs, mēģiniet no viņa dabūt kompensāciju. Grūti atzīt savu vainu, vieglāk uz kādu novelt.

V Veronika 05.12.2006

Būtu vismaz klusām atdevuši naudu, lai cilvēkiem atkal nav 3 mēnešus jākrāj nākamajam kucēnamInteresanti, kādēļ viņiem tas būtu bijis jādara?Pēc statistikas ārzemēs operāciju laikā mirst katrs 500dzīvnieks (Latvijā retāk).Un tam nav nekāda sakara ar profesionalitāti vai studentu klātbūtni operācijas laikā (pie narkozes došanas viņi gan netiek)Saimniekiem gan būtu vērts padomāt par nākošā suņa šķirnes izvēli, jo visa veida "īspurņi" ir cilvēka iegribu radīti kroplīši, kuriem pat pie vislabvēlīgākajiem apstākļiem ir apgrūtināta gārdzoša elpa.Tāda nu ir tā modes cena...dažreiz arī dzīvība....

A Anita 06.12.2006

Kā jums nav kauna!? Var redzēt, ka šo ir rakstījis vetārsts. Jūs taču nodevāt Hipokrāta zvērestu! Nu ja es skatos, ka mūsdienās tam nav jēgas un papīriņus dala pa labi un pa kreisi. Latvijā labus vetārstus var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt un tik un tā vēl pāris pirksti paliks pāri. Kādēļ tad patiesi profesionāliem ārstiem nekad tādu misēkļu nesanāk? Jūs tikai plēšat naudu un atbildību negribat uzņemties. Būtu jūs cilvēku ārsti un pielaistu tādu "nelielu", bet nāvējošu kļūdu, tad gan tādas atrunas tiesai varētu stāstīt. Gribētu redzēt ko tiesa atbildētu! 15 gadi un ne mazāk, par nolaidību! Ja nespējat profesionāli izpildīt savus pienākumus varbūt nepieciešams pārkvalificēties? ĀRSTAM NAV TIESĪBU KĻŪDĪTIES !!!!!!

V Veronika 06.12.2006

Par ko man būtu jākaunas par jūsu nekompetenci vai zemo IQ?Veterinārārsts iegūst savu profesiju 6 gadu garumā un papildina to valsts likumdošanā noteiktajā kārtībā.Salīdzinājumā ar ANALOĢISKAS kompetences un kvalifikācijas veterinārārstu ES Latvijas veterinārārstu cenas ir smiekligas.Veterinārārsts profesija nav =idiots vai filantrops, bet gan uz klienta vajadzību apmierināšanu vērsts bizness.Tas ir jāsaprot KATRAM cilvēkam PIRMS dzīvnieka iegādes, bet jo īpaši JĀAPSVER SAVU VĒLMJU UN IESPĒJU samērojamība, ja runa ir par tādas šķirnes dzīvnieka iegādi,kura IEDZIMTO PATOLOĢIJU saraksts ir garāks kā PSRS laikos bija desu rindas.Un jums,speciāliste:), iesaku pārdot to, par ko jums ir zināšanas.Izlasiet iemeslu, kādēļ, visdrīzāk, nomira šis franču buldodziņš ( un arī iemesls, kādēļ viņu bija jāoperē bija IEDZIMTA PATOLOĢIJA)Respiratory disorders are most commonly seen in brachycephalic breeds and range from tracheal narrowing to respiratory difficulties because the face is very short. Tracheal narrowing is most common in the English bulldog and Boston terrier while respiratory difficulties occur in the same two dogs as well as the Cavalier King Charles spaniel, Chinese Shar-Pei, French bulldog, Lhasa Apso, Pekingese and Shih Tzu.

A Anita 06.12.2006

Atvainojiet, bet man ir vairākas augstākās izglītības un es sevi neuzskatu par idioti. Jā pareizi jūs sakat, ka vetārsta profesija ir uz klienta vajadzību apmierināšanu vērsts BIZNESS, bet katram pakalpojumam ir sava kvalitāte un ir firmas, kurām kvalitāte nav galvenais, galvenais ir nauda. Un izskatās, ka jūs esat no tādiem vetārstiem, un paradokss - pat to atzīstat! Kā var 3 plakstiņa operācijas likvidācijas laikā nomirt pacients. Pat ja viņš būtu bez nāsīm - tam nav nekāda sakara ar acīm, ja viņš labi jutās pirms operācijas, kura nav saistīta ar elpošanas orgāniem vispār. Tā ir tikai NOLAIDĪBA!!! Jā daudzām šķirnēm ir dažādas, kā jūs sakat, pataloģijas, kaut gan kinologi neskāpēc to uzskata par šķirņu izcelšanu. Jo bez īsa deguna frnču buldogs, nebūtu savas sugas cienīgs. Daudziem cilvēkiem ir šīs sugas pārstāvji, kādēļ viņiem nekad nav radušās problēmas. Nevajag te novelt vainu uz citiem, ja paši esat nekompetenti. Būtu tas mans kucēns es jūs būtu CIETUMĀ SAPŪDĒJIS!!! Ceru, ka saimnieks tā arī rīkosies. VIENREIZ TAM JĀDARA GALS!

I inta 06.12.2006

Izlasot šo,cik sapratu, dialogu, nespēju nomierināties. Daudzus gadus audzēju angļu buldogus (kas ir vēl sarežģītāka šķirne par frančiem)un zinu cik svarīgi operēt suni pie PATIEŠĀM laba veta. Esmu redzējusi kā operē dr. Drapče un dr.Avdoško- viņiem tādas kļūmes negadās, jo viņi saprot šķirnes problēmas (izvēlas KVALITATĪVAS narkozes, nepieļauj pārdozēšanu, nepārtraukti seko sirdsdarbībai...) Bet jūs "dakterīt" atradāt labu attaisnojumu savai nolaidībai- pie mums ir zemas cenas vet. pakalpojumiem, tatad-sorry, labāk par tādu cenu negribu, vai nemāku.

S signe 06.12.2006

Kāds ārprāts,lasot šo te atkal pārdzīvoju no jauna savas sunītes nāvi. Negribu minēt klīniku un ārstu, taču liekas, kašī te ... ir tas pats cilvēks, kurš nogalināja manu sunīti. Kā "ārsts" var tik nekompetenti rīkoties, vai tiešām likumi nav mainījušies un šādas slekavas vē ilgi staigās pa šo zemi. Cik ilgi šādām aukstasenīgām slepkavām tiks izdoti sertifikāti. Pareizi te viens rakstīja, cietumā tādām vieta, atveriet acis cilvēki.

V Veronika 06.12.2006

Angļu buldogi ir patoloģijām vēl bagātāka šķirne, tam jāpiekrīt:)Svarīga ir arī anestēzijas veida izvēle.Vai tad VIC ir zemas cenas?Tas gan ir man jaunums!K-gs/Kdze, kam 2 augstākās izglītības!Tas nenosaka nedz veterinārmedicīniskās kompetences, nedz IQ līmeni.Tiesa ir laba izvēle, ja jūtaties likumīgi aizskarti.Tik tāda metode kā sapūdēšana cietumā laikam gan būs drīzāk franču virtuves, ne tiesiskas valsts juridisks termins.Nu, ja suņa nāsīm nav sakara ar anestēzijas risku, tad jau arī IQ nav sakara ar jūsu smadzeņu rievu skaitu.Bet nenokariet degunu, gan jau īpaši trenējoties, jums izdosies kļūt gudrākam/gudrākai, ja vien no sava ļaunuma nenomirsiet pirms treniņa beigām:)))))

V vija 06.12.2006

Nu šī 6 gadus mācoties nav tikusi tālāk par "lopu dakteri". Ar tādu attieksmi vajag strādāt kautuvē jeb desu cehā-arī tur vajag speciālistus ar diplomu un arī alga būs lielāka, nebūs jāgaudo, ka visur pasaulē speciālisti saņem vairāk.

K Kristaps 06.12.2006

Es arī ilgi cietu par sava sunīša nāvi šajā klīnikā un domāju, ka tā ir manis paša vaina, bet izlasot šos sludinājumus, sapratu, ka tas ir "nāves konveijers".Savu sāpi biju aizmirsis, bet tagad viss uzvirmoja no jauna, un ņemot vērā to, ka tika krāpts gados vecs cilvēks, es vairs rimties nespēju un man ir pārņēmusi atriebības kāre...UZMANIES no tumšiem stūriem...

K Kārlis 07.12.2006

Klajš neprofesionālisms.Ir sugas kurām jālieto speciāls narkozes veids (52 Ls),šai narkozei ir antinarkoze.Visi mēģina ietaupīt un par nožēlu strādā pēc vectēvu metodēm.Bet pats sliktākais ir tas ka tikai retais māk atzīt savas kļūdas.Un vēl retāk atlīdzināt .

V Veronika 07.12.2006

Ja dzīvnieka īpašnieki savus dzīvniekus lolos un mīlēs tā kā viņi to pelnījuši, nevis pār roku pārkārtus kā dvieļus pēdējā elpas vilcienā nesīs pie ārstiem pieprasot "nu kaut ko iešpricējiet", lai tik mazāks reķins (tā jau man pensija tik maza, līzings tik liels u.t.t.), tad arī nebūs jācieš no vajāšanas mānijas un atriebības kāres.Ja Latvijā visi veterinārārsti ir tādi muļķi, jums taču ir iespēja izmantot tuvējo ES augsti kvalificēto speciālistu pakalpojumus.Laikam jau jāizvērtē cenu paaugstināšanas nepieciešamība, lai pakalpojumi būtu pieejami tikai tiem, kam dzīvnieka iegāde ir pārdomāts lēmums, nevis vienreizēja iegriba pēc dzīvnieku izstādes apmeklējuma.Ak jūs, nabaga pieviltie, apkrāptie,aplaupītie....Laikam jau grūti dzīvot TIK PERFEKTIEM visus neieredzot

V Veronika 07.12.2006

O, redz kur jau uzrodas pirmie internetspeciālisti-visziņi!Ja pēc vectēvu metodēm mājas celtu, tās pēc gada ārā nejuktu.....Katram narkozes veidam sava vieta un savs laiks.Tātad dzirdējāt visi?Nieka 52Ls un līgums ar Dievu KATRAM ir garantēts:)))))Ek,žēl, nav liekas naudas, a citādi I will live forever!:)))

V vija 07.12.2006

'Dakterīt'! Jūs esat vienkārši ciniska maita, kas atļaujas ņirgāties par nepārāk labi situētajiem. Pensionāriem tātad vismaz nav lemts turēt mājas mīluli, jo, pēc jūsu domām, tā ir tikai bagāto privilēģija. Arī ļoti ceru, ka šie cilvēki griezīsies tiesā, lai vismaz beidzot liktu jums aizdomāties.

D dita 07.12.2006

Uzzmanīgi sekoju šai diskusijai-jūs atļāvāties izteikties par manu zemo IQ, tas par cilvēku pašu labi nerunā, bet pārlasot jūsu mēģinājumus atsisties uz šeit rakstīto ir skaidrs tikai viens--- jus neko pat nenožēlojat un vainu vispār aiz sevis nejutat. Cik zinu, tad nobeigtā kucēna saimnieki šo lietu nav atstājuši novārtā. Sods, bargs vai niecīgs jāsaņem jums būs.ūn kāpēc jūs visu laiku rakstat par zemajām cenām un niecīgi izsakāties par materiāli nenodrošinātiem īpašn. - pat tad ja tās cenas būtu paceltas līdz debesīm jūsu darba kvalitāte neuzlabosies.

K Kapals 07.12.2006

Manam sunītim arī tika dota antinarkoze,lai viņš ātrāk atietu.

V Veronika 07.12.2006

Variet jau saukat vetarstus par ciniskam maitam, bet tiesam sunju turesana visa pasaule IR bagatu civeku privilegija.Ja nebutu tadu plukatu, kas panem suni, kad pasam nav ko est,nebutu ari problemu.Dzivnieki cies stulbu ipasnieku del.Mani apmierina gan cenas, gan kvalitate, jo ir bijusi iespeja apmeklet klinikas ne tikai Latvja.

V Veronika 07.12.2006

Ko ta vairo franču buldodziņus ar 3 plaksta adenomām? Tā tak iedzimta problēma.Nebūtu tik naudu raususi, nebūtu bijis arī nopircējam jāoperē savu kucēnu.Ir vetārstiem taisnība, ka audzētāji sen kaunu pazaudējuši un tirgo slimus suņus.Man ar bijsi gods tādu nopirkt.Visu mūžu jādzer zāles (arī tieši franču buldodziņš), jo iedzimta alerģija.