www.sudzibas.lv Jelgavas Universitātes Klīnika Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Jelgavas Universitātes Klīnika - Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Ir notikusi kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence. Vakar daktere PĒTERSONE veica trešā plaksta adenomas operāciju 6 mēneši vecam franču buldodziņam ar pilno narkozi, kā rezultātā kucēns vairs nepamodās. Klīnikas vadība paziņoja, ka viņu prāt tas nav nekas šausmīgs, ka tā ir noticis un atbildību viņiem nav pieņemtsuzņemties. Vai tiešām to saka vetārsti, kuri paši vienmēr ir pirmie par to, lai KLIEGTU PAR NEGODĪGAJIEM AUDZĒTIĀJIEM, KURI TIRGO SLIMUS SUŅUS UN NEUZŅEMAS ATBILDĪBU. Varbūt ir vērts tagad pakliegt skaļi par klīnikām visu šo "ārstu" bezatbildībām. Saskaroties ar šo nelaimi ir kļuvis zināms, ka šī klīnika ir slavena ar saviem letālajiem iznākumiem. Būtu vismaz klusām atdevuši naudu, lai cilvēkiem atkal nav 3 mēnešus jākrāj nākamajam kucēnam. Citu vārdu nav, kā "BEZPRIĢELS", jācer, ka pēc iespējas vairāk cilvēku kam ir dzīvnieciņi izlasīs un nodos tālāk cts citam un negriezīsies uz šo kautuvi.

A Anita 07.12.2006

Ja jau dzīvnieciņi ir bagāto privilēģija, jo rada problēmas, tad jau visi pārstāsim dzemdēt bērnus. Viņi taču arī slimo un rada problēmas un ne tikai slimo, bet arī daudz prasa. Kāda nauda no valsts budžeta tiek tērēta skolu, slimnīcu un citu iestāžu uzturēšanai. Sterelizēsim visas sievietes?!Varbūt arī apšausim lapsas, vilkus lai nebūtu trakumsērgas. Visas govis, lai neslimo ar nagu sērgu, vistas, lai nebūtu vistu gripas. Vispār labāk nogalēsim visu dzīvo lai slimības netaisa mutācijas un neapdraud vēl visu dzīvo.Dievs dod, lai jums vecumdienas nav jāpavada vienatnē, kad bagātie bērni ir iegrimuši ģimenes un biznesa lietās un apciemo jūs maksimums reizi pusgadā. Labi, ka tad ir kāds dzīvnieciņš ar ko parunāties un par ko rūpēties. Cilvēkam vismaz nezūd jēga dzīvot. Jā un es arī esmu saskāries ar vetārstiem ārpus Latvijas robežām un tur par nepieciešamāko, kas vispār var būt, tas ir vakcīna dakteris ņem par darbu nevis 5 Ls, bet 1 Ls. Tā kā padomājiet!!!

A Anita 07.12.2006

Dzīvnieki slimo tāpat kā cilvēki. Ne vairāk un ne mazāk. 90 % no jaundzimušajiem ir iedzimtas alerģijas un vēl dažādas pataloģijas. Tā, ka nevajag te vainot audzētājus. Jebkurā gadījumā 3 plaksta operācija vienmēr ir bijusi visprimitīvākā. Jāatzīst, ka anastēziju pielietot izjūtot katru pacientu māk retais un citur pat neseko līdzi sirdsdarbībai. Ielaiž, sagriež, aizšuj un viss. Jā laba anastēzija labi maksā, bet tādāļ vajag piedāvāt dzīvnieka īpašniekam izvēli. Man arī nesen operēja manu mīluli. Es domāju, ka ielaidīs normālu narkozi un pēctam antinarkozi, bet es kļūdījos. Mana nabadzīte vēl 4 dienas staigāja gāzelēdamās. Un noļēsa no manis ne mazu naudiņu.

V Veronika 07.12.2006

Bet kur tad problema, ja ir bagatie berni?Vini tacu var maksat par savu vecaku dzivnieku, lai vinam butu labi apstakli un vecakiem sidrsprieks.

A Anita 07.12.2006

Nevajag piekasīties katram vārdam. Kas te bērnudārzs kautkāds. Domāju, ka visi nav idiot un saprata ko es gribēju teikt. Labi ja ir tādui bagāti bērni, taču nabagie bērni strādā vēl vairāk un labi, ja vēl tādi ir un ja nav?

V Veronika 07.12.2006

Un ja nav ko pasiem est un ko mugura vilkt, tad nevejag ari dzivnieku nemt un turet pusbada un bez vakcinas.Un viss bus labi un nebus jakliedz, ka arsti par latu neko nedara.Komunisma nav!

A Anita 07.12.2006

Malacis dakterīt! Nu tad sterelizēsim nabagās sievietes un ar likumu ailiegsim mazturīgiem turēt dzīvniekus. Jums gadījumā rados nav nacisti, tie arī žīdus izkāva un kasprēja un sterelizēja daudzus, tajā laikā gan vairāk apstaroja, cilvēkus?

S sise 07.12.2006

Pareizi pēdējam rakstītājam.Ēs arī zinu par kurējo maitu te iet runa. Baigā biezā atradusies, būtu uz sevi no malas paskatījusies.Vemt gribās, vajhedzētu viņai purnu uzsist par šiem vārdiem.Pie klīnikas arī derētu uzlikt plakākātu "KAUTUVE", vai labāk "LABORATORIJA ZINĀTNISKAJIEM PĒTĪJUMIEM". Tu PĒTERSON kaunējusies būtu un institūtu biežāk apmeklējusi, tad zinātu kas tādās situācijās jādara, nevis baigi nodrošināto mētājusi.

V Veronika 07.12.2006

Bija interese, piezvanīju uz JELGAVAS UNIVERSITĀTES KLĪNIKA, bet tur nemaz tāda daktere PĒTERSONE nestrādā!Kāda apmelošanas akcija te tiek rīkota?Pretīgi:(Kaunieties!

F fri 07.12.2006

kas šo būtu jau atlaiduši???

A Agris 07.12.2006

Labdien cienijamie dzīvnieku īpašnieki! Man arī mājās ir daudz dzīvnieku, tai skaitā divi suņi un divi kaķi, bet diemžēl, spriežot pēc rakstītā, es esmu arī veterinārārsts. Gan jau kādam arī es būšu nodarijis pāri. No sirds atvainojos visiem tiem klientiem un pateicos tiem, kas tomēr nav mani pametuši. Es neaizstāvu savus kolēģus, jo visās specialitātēs ir labāki un sliktāki profesijas pārstāvji. Tāda ir dzīve. Par savu kolēģi (kura nomirdināja sunīti) varu teikt tikai to labāko, jo darbam pieiet ar lielu atbildību, bet nu gadās arī tā. Arī man ir miruši dzīvnieciņi, gan savi, gan klientu, bet nu tiešām mēs neesam dievi un dzīvnieks nav mašīna. Nu nevaram visu paredzēt. Es piekrītu, ka var taisīt neskaitāmas analīzes, bet arī tas nedos 100% garantiju, ka viss izdosies. Istenība ir skaudra. Piekrītu, ka tas ir Jūsu ģimenes draugs un mīlulis, vai bērns, bet... Diemžēl ļoti bieži šādos gadījumos primārais izvirzās naudas atgūšana (laba mīlestības cena), nevis noskaidrot, kāpēc tas noticis, kā no tādām problēmām izvairīties. Es personīgi ļoti daudz strādāju ar "riskantajām šķirnēm". Nu tiešām viņām ir vairāk problēmu. Varbūt ir vērts padomāt, vai šādu šķirnīti izvēlēties. Nu tas, protams, ir Jūsu ziņā.Tagad neliels akmentiņš konkrētās klientes dārziņā. Man nācās arī parunāt ar šo klienti. Es esmu ļoti pacietīgs, bet izejot no viņu mājas jutos sagrauts. Tādu veterināro speciālistu nonievāšanu un attieksmi vispār pret veterinārārstiem reti izdodas redzēt. Es apkalpoju klientus sākot no tantukiem un maznodrošinātiem, un beidzot ar Latvijas augstākās sabiedrības cilvēkiem, bet neviens ar mani bez iemesla nekad nerunā ka no nesasniedzamiem augstumiem. Nu kaut kāds jau kompromis būs jāatrod starp Veterinārārstiem un klientiem. Mans ieteikums - atrodiet savu dakteri, kuram Jūs uzticaties un no kura arī varat prasīt. Un nevajag mētāties pa pasauli. Tas parasti pie laba nenoved.Visu cieņu klientiem un kolēģiem. TURAMIES!!!

G gjfgdjdff 07.12.2006

un kāpēc jūs dakter Agri domājt , ka šie cilvēki mētājas pa pasauli un meklēja kašķi ar vetārstiem ... viņi vienkārši iegādājās suni un kad viņiem radās nepieciešamība pēc palīdzības, sev par nelaimi iegriezās jūsu klīnikā, kura ir netālu no viņas mājām. Kā es sapratu ar jūsu teikto, tad šī daktere nav tieši tas variants(atrodiet savu dakteri no kura var arī prasīt) no kura var prasīt. kā cilvēks no malas , kam līdz šim nav suns var zināt kur ir tas dakteris kam var uzticēties un no kura prasīt. Nu pasakiet tad kā lai viņi to zina un kāpēc attieksme pret ne saviem klientiem tad ir tāda. Šeit patiešām palasot mati ceļas stāvus.

V Veronika 07.12.2006

Sveiks,Agri:)Cilvēks, kas lepojas ar ilggadēju pieredzi abortu taisīšanā bez vispārējas anestēzijas nevar neradīt pēc sarunas sagrāvuma sajūtu, jo ir nogalinājis TIK daudz nedzimušu bērniņu un sagādājis TIK daudz sāpju tūkstošiem sieviešu.Zaudējuma sajūta VIENMĒR ir sāpīga, bet arī zaudējot, var to darīt ar godu un arī mēģināt piedzīt zudējumus likumīgā kārtā.Ja saimniecei būs taisnība, būs jāmaksā.Ja ne, kurš dakterei atvainosies par šīm ķengām un izmaksās morālo kompensāciju?

A Agris 07.12.2006

Diemžēl šai klientei ir arī citi dzīvnieciņi. Un , cik man zināms no kolēģiem, tad viņa ir nomainijusi vismaz pusi no Jelgavas veterinārārstu. Arī es vakcinēju viņai šo pašu mazo francīti. Pēc mēneša bija jāveic revakcinācija. Ne ziņas na miņas. Vai viņam tika veikta revakcinācija - nezinu. Varbūt kāds cits to izdarija. Un tas smaidiņš stāstot par savu lielo sargu suni, kā viņš sekmīgi sakodis veterinārārstu - tāpat vien.Mamma gan viņiem ir brīnišķīgs cilvēks.

A Anita 07.12.2006

Es nesaprotu. Sanāk tā, ka no saimnieka rakstura un attieksmes pret vetārstiem ir atkarīgs vai veicot operāciju dzīvnieciņš nomirs vai ne. Tam vispār nav nozīmes, nejauciet dažādas lietas.

V Veronika 07.12.2006

Nu redz, cik pasaule ir maziņa, vai ne?:)Gan jau laika gaitā atklāsies vēl citi ne mazāk interesanti notikumi, kas varētu solītā tiesas procesa laikā interesēt tiesnesi.Dzīvnieki mirst visiem veterinārārstiem, un jo smagākus gadījumus viņš piekrīt ņemt, jo lielāka ir mirstība...Ko tad vispār neoperēt riska grupu suņus?Laikam jau tādu morāli te izvirza daži...Nav riska, nav problēmu.Nezini, vai tā saimniece vispār par sniegto pakalpojumu ar klīniku ir norēķinājusies?Jo darbs jau ir izdarīts, un nemaksāt par to drīkstētu tikai pēc tam, ja tiesa būtu atzinusi dakteri par vainīgu?Vai viņa prasa naudu?Par ko viņa tagad īsti to naudu prasa?Nemaksāt par pakalpojumu, vai atkal ir kārtējā, kas uz nelaimīga gadījuma grib nopelnīt?:)

V Veronika 07.12.2006

Jūs pareizi sapratāt, ka no īpašnieka ATTIEKSMES pret dzīvi, un veterinārārstu tai skaitā (no kā izriet arī īpašnieka rīcība), ir ļoti atkarīgs ārstēšanas rezultāts.Nu piemēram, saimniecei bija jāvakcinē savs suns atkārtoti, bet viņa norādījumus ignorē....Kas var notikt?Pareizi!Suns saslimst ar infekcijas slimību un nomirst...Vaiarī-pasaka-pirms operācijas nebarot, bet operācijas laikā dzīvnieks gandrīz aizrijas ar barību, ar kuru tam pilns kuņģis.Saprotat?

V Veronika 07.12.2006

Oi, pasaule tiešām ir maziņa!Tas pats suns, kurš sakoda vetārstu, sakoda vēlāk arī viņas bērnu tā, ka bija jaliek šuves.Un tikai laimīga gadījuma pēc viņas suns neizkropļoja bērna seju.Nez vai arī tad šai lieliskajai sievietei nāca smiekli?

A Anita 07.12.2006

Izskatās, ka te tiek lēnām bet pamatīgi novirzīts temats citās sliedēs. Nav ko apspriest cilvēka privāto dzīvi. Te iet runa par ārstu profesionalitāti, nevis par to kāds ir cilvēka raksturs un viņa privātā dzīve.

T tytou 07.12.2006

Liekas , ka daži te tēmu ir nolēmuši pamainīt un točna sabraukuši auzās. Man pat lirkas , vai tik ne visa nožēlojamā klīnika te sēž un atrakstās. Vienalga Jūs esat slepkavas , jo citādi junemaz nevarat būt. Savā laikā es arī gribēju šādu biznesiņu uzsākt, bet tad neizdariju to. Un nepaiet ne ilgs laiks, kad visi bijušie nesekmīgie ir kļuvušiu par godājamiem "dakterīšiem". Būtu vien tālāk pa kolhozu kūtīm kuilīšus kastrējuši, tāpat tie uz gaļu pēc tam aizies.

I Ieva 07.12.2006

pēdējam komentētājam biki pirksti mežģās... laikam tā ir visu looseru iezīme... ko ta neattaisīji savu klīniku???? iemesls laikaim jau nav nemaz tik cēls kā gribētos... ja jau jums visiem ir TĀdas pretenzijas pret vetārstiem - braucat uz Maskavu, mācaties un paši savus lopiņus ārstējat... ta jau redzēs, cik pie Pētera aizlaidīsit pirms paspēsit saprast, ka pat perfektiem ārstiem gadās pacienti, kas vairs neiziet no klīnikas ... un tas nav tāpec, ka ārsts slikti strādātu.... NAV ĀRSTU, KAM NAV NOMIRIS NEVIENS PACIENTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Un nepūšat man pīlītes, ka jums pašiem VIENMĒR viss sanāk pēc labākās sirdsapziņas... lai pirmais met akmeni ;)... nu paši zinat... pasakiet savu profesiju un es nosaukšu vismaz vienu reizi kad kāds no jūsu kolēģīšiem ir apzināti vai neapzināti izdarījis slikti.... PS kāpēc lielie bļāvēji un apvainotie nav tik pārliecināti par saviem textiem, lai publicētu savu vārdu???? cilvēki kas ciena sevi un citus nerunā no aizkulisēm.....