Jaunciema kapi

Kapos tualetē ir baismi iet iekšā!Caurumi grīdā,kur nokārtot vajadzības ir jāmeklē starp dažādiem atkritumiem.Par aromātu jau pat nerunāsim-jūt pa gabalu!Bija ciemiņš no Austrālijas,kas to ieraugot ar bļāvienu bēga prom.Vai tiešām nevar ierīkot normālu tualeti?Vai tas neapkauno mūsu Latviju?Kapi ir vieta,kur iegriežas daudz ārzemnieku vajadzētu rast risinājumu šai problēmai!

B BIGs 28.04.2009

PALDIES!!!
Tagad ber virsū smiltis,
tikai lēnām.

B Biga 29.04.2009

Ko Big, Tu bez manis kapos?? Fuu kāda nesmuka šmuce sanāca Tev...:D

B BIGs 30.04.2009

Jā, es izmantoju to akciju, jo jurak gan gribas šodien kaut ko pārmaksāt.

B BIGs 30.04.2009

Nu beidzot es esmu zārkā viens ar portatīvo datoru.

Jaunciema kapi

Reģ.Nr:

Darba laiks:

Darbības nozares: Kapsētas

B BIGs 02.05.2009

Kāds nevēlas mani atrakt atpakaļ? Man nav ko elpot!

Aicinu izmantot atlaides. Tikai vēl divas nedēļas kapraču pakalpojumi par 50% atlaidi.Pārējiem apbedīšanas pakalpojumiem ir 30 % atlaide, līdz 15. maijam. . Lūdzun pasteidzieties izmantot akcijas piedāvājumu!
Gribam piesaistīt vairāk klientus Tieši mūsu apbedīšanas uzņēmums ""Atvadas"" regulāri rīko dažādas akcijas un arī reklāmas prezentācijas.
Patreiz akcijas cena ir arī zārkiem, līdz 1. jīnijam.
Arī vecākiem iedzīvotājiem izplatām pasta kastītēs reklāmas bukletus, lai tieši izmanto mūsu firmas pakalpojumus .

E-pasts saziņai: [slēpt]@inbox.lv

B BIGs 02.05.2009

Paldies, es jau pagulēju zārkā 3 dienas un nekas tur patīkams nav. Tikai naudas plēšana.

B BIGs 05.05.2009

Palīgā!!!

B BIGs 05.05.2009

Biga, palīdzi man, lūdzu!

G gass 14.03.2010

Tur ir tik kluss tagad. To varētu reklamēt kā tūrisma objektu.