Jaunciema kapi

Kapos tualetē ir baismi iet iekšā!Caurumi grīdā,kur nokārtot vajadzības ir jāmeklē starp dažādiem atkritumiem.Par aromātu jau pat nerunāsim-jūt pa gabalu!Bija ciemiņš no Austrālijas,kas to ieraugot ar bļāvienu bēga prom.Vai tiešām nevar ierīkot normālu tualeti?Vai tas neapkauno mūsu Latviju?Kapi ir vieta,kur iegriežas daudz ārzemnieku vajadzētu rast risinājumu šai problēmai!

B Biga 27.04.2009

Un zini ko??? Es šogad jau to darīju :) Un jūtos gandarīta par to! Un vēl vienu reizi atkārtošos - izlasiet, ko es rakstīju un parādiet man kaut vienā manā vārdā kur es esmu izteikusi pretenzijas pret tualeti!!!Es paklanīšos un atvainošos:)

. .. 27.04.2009

Tev vispār nekādas nav cieņas pret mirušajiem.
Un zini, ka kādreiz tu arī tur būsi.

K Kapracis 27.04.2009

Vietas pietiks visiem. Taču arī var čurāt krūmos. Normāli. Es pēc darba uztaisu uz kāda kapa kluci un vēlāk aproku

B Boņuks 27.04.2009

Laiks mērīties ar gailīšiem un to izejmateriāliem.

. .. 27.04.2009

Liec mierā mirušos.
Labāk neizaicini likteni.

B Biga 27.04.2009

Kādi vēl pakalpojumi pie jums??

B BIGs 27.04.2009

Kā to saprast? Vai man tagad 2 nedēļu laikā ir janomirst, lai es varētu tikt apbedīts lētāk?

B Biga 27.04.2009

kapraci uz mājām piegādājat??

L Linda 27.04.2009

Kapracis uz mājām neiet, kapracis paņem tevi tur pat kapos

B Biga 27.04.2009

A ko gribēji???Iedomājies mirt tad kad gribēsi!!Jāmirst tad kad lētāk!! NU ja ir akcija, nu tad jāizmanto!!

B Biga 27.04.2009

Nu ieteikšu mazu mārketinga triku -ja piedāvāsiet komplektiņus, vai 2 in 1- būs vairāk gribētāji!!Piem. es labrāt gribētu kapu, ja nāk līdz kapracis!!

B BIGs 27.04.2009

interesanti, cik saņem tagad kaprači?
Tikai godīgi.

B Biga 27.04.2009

tas jau atkarīgs cik kapus izrok!!Viņiem jau maksā pa gab.

S Smiltis 27.04.2009

80 lati mēnesī.

Aicinu izmantot atlaides. Tikai vēl divas nedēļas kapraču pakalpojumi par 50% atlaidi.Pārējiem apbedīšanas pakalpojumiem ir 30 % atlaide, līdz 15. maijam. . Lūdzun pasteidzieties izmantot akcijas piedāvājumu!
Gribam piesaistīt vairāk klientus Tieši mūsu apbedīšanas uzņēmums ""Atvadas"" regulāri rīko dažādas akcijas un arī reklāmas prezentācijas.
Patreiz akcijas cena ir arī zārkiem, līdz 1. jīnijam.
Arī vecākiem iedzīvotājiem izplatām pasta kastītēs reklāmas bukletus, lai tieši izmanto mūsu firmas pakalpojumus .

E-pasts saziņai: [slēpt]@inbox.lv

B Biga 27.04.2009

Es gribētu pieteikties uz reklāmas prezentāciju!!

E-pasts saziņai: [slēpt]@inbox.lv
Tā nav tava adrese.

tā ir mana dzīvokļa adrese