Jaunciema kapi

Kapos tualetē ir baismi iet iekšā!Caurumi grīdā,kur nokārtot vajadzības ir jāmeklē starp dažādiem atkritumiem.Par aromātu jau pat nerunāsim-jūt pa gabalu!Bija ciemiņš no Austrālijas,kas to ieraugot ar bļāvienu bēga prom.Vai tiešām nevar ierīkot normālu tualeti?Vai tas neapkauno mūsu Latviju?Kapi ir vieta,kur iegriežas daudz ārzemnieku vajadzētu rast risinājumu šai problēmai!

M Minhazuens 10.03.2009

Tuuristi jaunciemu kapos, varu iedomaaties... Kas taalaak? Tuuristi... muuuristi?
Bet toletes ir japartaisa! Kur ir vergs kam es liku taissiit toaletes? Aizsuutiit vinju uz turieni! UN ZHIGLI!!
Man rokas jau saaap, no shiis breekshanas!

. ....kl 11.03.2009

Tūristu objekts...Jaunciema kapi!

G Grins 26.04.2009

Un ziniet, cik tagad maksa iebraukt Jaunciemu kapseta? 10 lati! Gatavojiet naudinu.

. ....kl 26.04.2009

Mjā...labs apskates objekts tūristiem...Jaunciema kapi :D:D:D:D

L Līga 26.04.2009

Man brauc ciemiņi no Vācijas, tīri laba ideja-(kapu plašumi). Tā tolete laikam ir palikusi no krievu laikiem.

Izmantojiet mūsu kapu piedāvājumu. Tikai vēl 6 dienas visiem apbedīšanas pakalpojumiem 50% atlaide.

Z zita 27.04.2009

Latvieši, TUALETE, ne tolete.

L Līga 27.04.2009

Zita-pareizi :))

B Biga 27.04.2009

es domāju, ka šajā gadījumā tas nebija tūrists, kas apmeklēja kapus - bet gan radinieks.!! Un to jau tikai tupie latvieši var izdomāt, vot ka tūristi!!!
man arī radinieki, kurus savu laiku deportēja no LV un kuri paši bēga projām, brauc un apciemo savus mirušos radiniekus LV...Lūdzu cieņu pret kapsētu un mirušajiem!! Tā ir pilnīgi normāla padarīšana - kapos normālu tualeti!!
Un interesanti, ko jūs teiktu, ja es pastāstītu, ka redz bērēs man viesis no ASV ieejot tualetē bļaudams izskrēja laukā - neved tūristus uz bērēm???? DEGRADĒTA TAUTA!!!

A Australiets 27.04.2009

Biga- Tu domā ka esi asprātīga un gudra bet tomēr bez loģiskas domāšanas, domāju ka citi saprata par kādiem TŪRISTIEM iet runa.Šeit ļautiņi izpaudās visumā..Ja jau no Australijas tad saprotams par ko iet runa radiem, draugiem, paziņām.Nedomaju, ka gids vestu uz kapiem īstos TŪRISTUS.Savu tupumu izrādīji pati sev-dārgā.

L Lepi 27.04.2009

Bigai- cilvēki izpaužas jokojot, ja esi pensionare tad ir ok. Cik atceros padomju laikos tiešām bija drausmīgas tualetes un neviens laikam nesūdzējās.Viss bija piedirsts, apdirsts līdz malām. Pamēģini trapīt tajā caurumā ja gribas pa lielajam...!!!

L Leni 27.04.2009

Ja gribas dabūt, tad ir kaitīgi nedabūt un vēl kaitīgāk dabūt negribot.

. .. 27.04.2009

Asprātīga jau esi tu! Es jau nekārtoju dabiskās vajadzības uz kapa un izturos ar cieņu pret mirušajiem.

B Biga 27.04.2009

A ko tad buldurē??:) vai es tavu ezi bakstīju, ka lec virsū??Izlasi kārtīgi latviešu valodā tēmu un ko kurš kādus komentārus rakstījis!!!
Un es ar Tevi lepojos, ka Tu nekakā un nečurā uz kapa kopiņas :) Žetons Tev par to!!! :):):)

. .. 27.04.2009

Nav iemesls būvēt jaunu tualeti deļ tā, ka tu nevari noturēt taisni savu kājstarpi.

B Biga 27.04.2009

Cik Jūs esat izglītots/ta !! Sēžu un priecājos, jo vairāk tādu latviešu, jo foršāka valsts un tauta:):)
Ps. Jums ir ļoti "jauka" leksika :)

. .. 27.04.2009

Jo vairāk tādu latviešu, jo lielākā pagrimumā mēs ejam.
Teicami, tā arī turēt!

T talka 27.04.2009

Biga-nakošgad talkas laikā laipni gaidīta pie tualetes.:D:D:D:D:D:D:D .Tualete, apmaklētaji un ārzemnieki priecāsies par padarīto Bigas darbiņu.

L Linda 27.04.2009

Es bij jauka mātesmeita, jauka mātes valodiņa.

. .. 27.04.2009

Būtu pateicīga bigai, ja kādu dienu viņa ierastos pie manis un satīrītu manas tualetes podu.(ЦАЦОЧКА)