Jaunciema kapi

Kapos tualetē ir baismi iet iekšā!Caurumi grīdā,kur nokārtot vajadzības ir jāmeklē starp dažādiem atkritumiem.Par aromātu jau pat nerunāsim-jūt pa gabalu!Bija ciemiņš no Austrālijas,kas to ieraugot ar bļāvienu bēga prom.Vai tiešām nevar ierīkot normālu tualeti?Vai tas neapkauno mūsu Latviju?Kapi ir vieta,kur iegriežas daudz ārzemnieku vajadzētu rast risinājumu šai problēmai!

B Biga 27.04.2009

A kas Tev nosliece uz šizofrēniķēm?? Liec mieru manai omai - lai viņai viegla šizofrēnija!!

B BIGs 27.04.2009

Biga, lūdzu pastāsti, ko tu zini par šo slimību. es tevi lūdzu, pastāsti, kā var atšķirt normālu cilvēku no šizofrēniķa.

B Biga 27.04.2009

šizofrēnija ir viena no izplatītākajām psihiskajām slimībām, tās cēloņi līdz šim nav pilnīgi noskaidroti. Vārds «šizofrēnija» tulkojumā no grieķu valodas nozīmē «psihes sašķelšanās» un atspoguļo šīs slimības raksturīgāko īpašību. Ar šizofrēniju parasti saslimst vecumā no 18 līdz 30 gadiem.

B Biga 27.04.2009

Psihes sašķelšanās var izpausties divējādā orientācijā, piemēram, slimais uzskata, ka viņš atrodas cietumā, un vienlaikus labi zina, ka tā ir slimnīca. Ārstu viņš uzskata par savu radinieku, bet tajā pašā laikā izturas pret viņu kā pret ārstu. Vērtējot kādu notikumu, šizofrēnijas slimniekam vienlaikus var būt gan pozitīva, gan negatīva attieksme pret to.

B BIGs 27.04.2009

Paldies, es to jau zinu, bet pastāsti kā parasti uzvedas šizofrēniķi?

B Biga 27.04.2009

Dažkārt slimība sākas ar sliktu garastāvokli. Saslimušie kļūst skumji, izsaka domas par savu nepilnvērtību vai par apkārtējo cilvēku nelabvēlīgo attieksmi pret viņiem.
Krasi izteiktai slimības izpausmei raksturīgs uzbudinājums ar saslimušā dīvainu izturēšanos vai arī pilnīgs nekustīgums, uzbudinājuma stāvoklim raksturīga nesakarīga runāšana, nekustīgajam stāvoklim — fantastiskas izjūtas ar spilgtiem un dīvainiem iedomu tēliem. Šiem akūtajiem slimniekiem novērojama baiļu, apmulsuma, skumju, trauksmes, dusmu, apbrīnas, ekstāzes afektu nesakarīga mija.

B BIGs 27.04.2009

Paldies liels tev par informāciju. Tagad pastāsti, vai šiziki ir bīstami pret apkārtējiem un vai viņi var pēkšņi uzbrukt citiem.

B Biga 27.04.2009

Pieredze liecina, ka šizofrēniķi, pareizi ārstējoties, spēj lieliski sadzīvot ar savu slimību, strādāt, veidot ģimeni un būt pilnvērtīgi sabiedrības pārstāvji.

B Biga 27.04.2009

Cilvēki ar šizofrēniju daudz biežāk ir vardarbīgi pret sevi, nevis citiem: līdz 40 procentiem slimnieku kādreiz mēģina izdarīt pašnāvību.

B BIGs 27.04.2009

Es uzskatu, ka puse uz pusi. Daži ir tādi, kuri spēj citus vainot savā nelaimē un pat draudēt nopietni.

B BIGs 27.04.2009

Tā slimība rodas tikai tāpēc, ka tuvākie cilvēki viņu nemīl.

B Biga 27.04.2009

Nu tad es apsolos, ka es savu omu mīlēšu vairāk!!
Man jāiet, savādāk šefs mani sabradās!!

Aicinu izmantot atlaides. Tikai vēl divas nedēļas kapraču pakalpojumi par 50% atlaidi.Pārējiem apbedīšanas pakalpojumiem ir 30 % atlaide, līdz 15. maijam. . Lūdzun pasteidzieties izmantot akcijas piedāvājumu!
Gribam piesaistīt vairāk klientus Tieši mūsu apbedīšanas uzņēmums ""Atvadas"" regulāri rīko dažādas akcijas un arī reklāmas prezentācijas.
Patreiz akcijas cena ir arī zārkiem, līdz 1. jīnijam.
Arī vecākiem iedzīvotājiem izplatām pasta kastītēs reklāmas bukletus, lai tieši izmanto mūsu firmas pakalpojumus .

E-pasts saziņai: [slēpt]@inbox.lv

B BIGs 27.04.2009

Tavs šefs arī ir šizofrēniķis?

B Biga 27.04.2009

Nea, mans šefs ir kaprača brālis.

J josivs 27.04.2009

Biga ir tik asprātīga:D:DEs tā pērsmējos:D:D:D:Dhohohoho - kaut kā tā - HOHOHOhoho

N Nina 27.04.2009

:D:D Jā, jauka jums saruna bijusi :D

K KapracisnoJaunciema 27.04.2009

Pasteidzaties! Īpaša akcija . Rīt līdz plkst. 9 izrakšu kapu par velti.

B BIGs 28.04.2009

Izroc lūdzu kapu man pie mājas!

B BIGs 28.04.2009

Nu roc taču!