www.sudzibas.lv Jaunais tramvajs never durvis Rīgas Satiksmes nežēlība

Jaunais tramvajs never durvis - Rīgas Satiksmes nežēlība

Šodien vēlos kāpt iekšā jaunajā tramvajā 6.maršruts, no Juglas, ap pulkstens 19.00 pieturā Meža Skola, lai nokļūtu Centrā, bet man neatver durvis un aizbrauc tālāk, lai gan vienas durvis atvēra no kurām izkāpa laukā, bet aizvēra un aizbrauca. Ok, tas vēl tā, bet nākamais tramvajs arī man neatvēra durvis un aizbrauca tālāk. Es biju vienkārši šokā, ļoti nepatīkami jutos, ka 2 tramvaji pēc kārtas man neatver durvis un aizbrauc tālāk. Es stāvu aukstā laikā, viena pati pieturā un abi tramvaji vienkārši bezkaunīgi neielaiž pasažieri un aizbrauc tālāk. Kas tas par uzņēmumu, kur tik drausmīga un nepieņemama attieksme no šoferu puses? Tad atnāca beidzot nākamais tramvajs, kurš man jau likās arī neatvers durvis, bet atvērās, jo izkāpa laukā sieviete, lai gan pārējās durvis bija ciet. Tad man jautājums, šie tramvaji ir domāti lai tikai izlaistu cilvēkus un ielaistu galapunktos, vai? Esmu tiešām šokā, ka klientu kurš maksā naudu, vienkārši neielaiž iekšā. Un tieši jaunie tramvaji. Kāda jēga, tad no tiem? Pat vecie vienmēr visas durvis vēra vaļā, pat ja nav cilvēku.
Cilvēki, iesaku jums neiesaku kāpt šajos maršrutos un gaidīt labāk autobusu, trolejbusu. Lieki sagandēti nervi, dēļ šīm dārgajām neertībām.

T ToAgate 19.06.2011

Un tu protams nostājies ielas malā un skaitīji!!! Piecus palaidi garām, sestajā kāpi iekšā. Kuros krūmos tad tas notika?Varēji taču Sabilē paņemt kabilu un mierīgā garā laist uz Turaidu, vienīgi pakaļai jāpierīko mēslu konteiners.

T toAgate 19.06.2011

Malacis. Tikai tā var tukšpaurus un balamutes nolikt pie vietas. Lielākie gudrinieki ir tie kuri paši ar šo tramvaju nav braukuši, tikai iztālēm varbūt redzējuši.

D Dzintars 19.06.2011

Agate, tu stulba esi. Jaunajos tramvajos ir jāspiež poga, lai tiktu iekšā. Visstulbākā sūdzība ko esmu lasījis. Kas tas par vājprātu?

A Agate 19.06.2011

Ejiet jūs visi dirst! Man vairāk patika tie tramvaji, kas bija pagāšreiz, kad biju Rīgā...

A Agate 19.06.2011

Un vispār satisme...

T ToAgate 19.06.2011

Kas tas par onkuli, kurš pakāpies uz siles tevi sveicina? Nav tavs tēvabrālis?A kas šim rokā, polšs vai siļķes aste?

M Muris 20.06.2011

Mila Agate, uz Siguldu ar tramvaju nevar aizbrukt, megini ar velo, nenozelosi.

S sonja 20.06.2011

Kārtējā stulbā bāba, kurai pogas piespiešana ir sarežģīta darbība .

A Agate 20.06.2011

Pati esi stulba. Matkules pagasta lauku internātskolā es piedalījos olimpiādē un ieņēmu 12 vietu!

T ToAgate 20.06.2011

No 12 dalībniekiem, kuri tur piedalījās.

T Tina 20.06.2011

Agate, tu vienkarshi esi liela LOSE !

A Agate 20.06.2011

Riks, tu esi liels sūkātājs!

T ToAgate 20.06.2011

Ja pirksti par īsiem, lai nospiestu pogu, varēji to izdarīt ar jauno falloimitatoru, ko Rīgā iegādājies.

D Dzintars 21.06.2011

Agate, tu te neesi pati galvenā, ko tu te nosaki vai ko tamlīdzīgu. Tev daudzi saka, ka jaunajā tramvajā jāspiež poga, bet tu runā pretī tiem un saki, ka tu te esi galvenā. Nē, tā nav. Tev jājiet pie ārsta un jāiemācās uzvesties.

A Agate 23.06.2011

Vari aiziet pakakāt, ja kaut kas nepatīk...

T ToAgate 23.06.2011

Agate, papardes ziedu jau sameklēji, vai izlīdzies ar Rīgā iegādāto vibratoru?

N Naids 24.06.2011

Cilvek miljo, tu esi debils, ka pagale... Raksti sudzibas, pats nezinot, ka jarikojas. Pogu nospied un tevi ari izlaidis... kretins, lose, vai ari vienalga kas tut tur esi, ... Latvieshu dabaa, kaut tik pasudzeties... riebjat jus man lajautinji shitajaa miskastes portala.

E Esesesseseseseses 24.06.2011

Agate, a Tev gadījumā "miera rāmi"' nevajag pakaļā, aita? :D :D :D :D :D :D "D Jautājums: Kura sieviete dzemdēja blodu aitu???! :D :D :D :D

E Esesesseseseseses 24.06.2011

Agate ir tāpati Ieva, tikai bikiņ apdzērusies...! :D :D :D :D :D :D

T ToEsesesseseseseses 24.06.2011

Pret baltajām pelītēm ir labs tautas līdzeklis-melns kaķis.