www.sudzibas.lv Jaunais tramvajs never durvis Rīgas Satiksmes nežēlība

Jaunais tramvajs never durvis - Rīgas Satiksmes nežēlība

Šodien vēlos kāpt iekšā jaunajā tramvajā 6.maršruts, no Juglas, ap pulkstens 19.00 pieturā Meža Skola, lai nokļūtu Centrā, bet man neatver durvis un aizbrauc tālāk, lai gan vienas durvis atvēra no kurām izkāpa laukā, bet aizvēra un aizbrauca. Ok, tas vēl tā, bet nākamais tramvajs arī man neatvēra durvis un aizbrauca tālāk. Es biju vienkārši šokā, ļoti nepatīkami jutos, ka 2 tramvaji pēc kārtas man neatver durvis un aizbrauc tālāk. Es stāvu aukstā laikā, viena pati pieturā un abi tramvaji vienkārši bezkaunīgi neielaiž pasažieri un aizbrauc tālāk. Kas tas par uzņēmumu, kur tik drausmīga un nepieņemama attieksme no šoferu puses? Tad atnāca beidzot nākamais tramvajs, kurš man jau likās arī neatvers durvis, bet atvērās, jo izkāpa laukā sieviete, lai gan pārējās durvis bija ciet. Tad man jautājums, šie tramvaji ir domāti lai tikai izlaistu cilvēkus un ielaistu galapunktos, vai? Esmu tiešām šokā, ka klientu kurš maksā naudu, vienkārši neielaiž iekšā. Un tieši jaunie tramvaji. Kāda jēga, tad no tiem? Pat vecie vienmēr visas durvis vēra vaļā, pat ja nav cilvēku.
Cilvēki, iesaku jums neiesaku kāpt šajos maršrutos un gaidīt labāk autobusu, trolejbusu. Lieki sagandēti nervi, dēļ šīm dārgajām neertībām.

: :) 18.06.2011

Face controlj ne pro6la! Sidi doma!

T ToAgate 18.06.2011

Ko gan citu var gaidīt no naudas atmazgājamiem tramvajiem.Jo mazāk pasažieru brauks, jo ilgāk šie kalpos.

I Ieva 18.06.2011

Māsiņ, kur palika žopa?

I Iespēju Konts 18.06.2011

Varējāt vispār nospiest to pogu, kas ir pie durvīm un uzreiz atvēros durvis :) ;)

S Sintija 18.06.2011

Sūdzība pilnībā nevietā, tā ir Jūsu nezināšanas vaina, jo neviens jaunā tramvaja vadītajs jums durvis nevērs vaļā, priekš tam paredzēta ir poga uz durvīm labi saredzamā zaļā krāsā ar pievienotu rokas zimējumu, kurš norāda uz pogas piespiešanu.

L Liene 18.06.2011

Tur jāspiež poga :) tad durvis atvērsies ))

H Hugo 18.06.2011

Ups, arī šo es nezināju. Paldies par informatīvo sūdzību. Es gan būtu sācis satraukties ja arī otrs tramvajs neatv'wertu durvis. bet principā nezināju ka jāspiež poga.

A Agate 18.06.2011

Kolosāli, tagad cilvēkiem pašiem ir jāmeklē poga un jāatver durvis vaļā tramvajam? Tas saucās jaunais, dārgais tramvajs? Šausmas, vairāk nevēlos šo nekaunību šajos jaunajos tramvajos un nāksies vien neizmantot šo nederīgo maršrutu. Es vispār nekādu pogu neredzēju un tas nav pasažiera pienākums vērt vaļā durvis. Nav jau mikriņš.

J Jancis 18.06.2011

Nu viss, Agate, tagad RS laikam bankrotēs, jo tu vairs nebrauksi ar šo tramvaju... Stulbā kuce, viss ir labi pārdomāts - nav ko bez vajadzības virināt durvis, ja tev vajag iekāpt vai izkāpt, piespied pogu un viss, it kā tas ir tik sarežģīts darbs. Toties tur var nopirkt e-talonu, ja nebija laika to izdarīt iepriekš.

Z Zara 19.06.2011

Boze moj kolxoz tam knopka dla takix kak ti jestj i narisovanno:)

R Roge 19.06.2011

nožēlojami...
Agate, brauc atpakaļ uz saviem pāķiem !!!

Vislabākais līdzeklis durvju atvēršanai ir beisbola nūja, vēlams metāla.

A Agate 19.06.2011

Iebāz beisbola nūju sev pakaļā!

T ToAgate 19.06.2011

Tas jau ir pēc traka, ka tev jau visi spraužamcaurumi ar beisbola nūjām izstaipīti!Citādi tik gudrus padomus nedotu.Laikam Grieķijā turki un nēģeri būs izmaukuši pēc pilnas programmas.

R RS 19.06.2011

Nebrauc uz Rīgu, brauc uz ārzemēm, un iemācies lietot augstāka līmeņa sabiedrisko transportu.Gribi gan kondicionierus tramvajā, gan visu durvju virināšanu?Kā tiki līdz Meža skolai, un kur vakar bija tik auksts?Vai Tevi tikai kombinaškā kāds izmeta no auto?

W WTF 19.06.2011

Patiesībā tā tomēr is RS vaina. Es pilnībā atbalstu pogas spiešanas režīmu, jo tas nesaldē salonu ziemā un nekarsē vasarā, iekšā mazāk tiek putekļi un lietus.
Tomēr pogas spiešana bija jānosaka visiem transpostlīdzekļiem vienlaicīgi. Visi trolejbusi un autobusi arī ir aprīkoti ar šīm pogām, taču tās ir atslēgtas un nav jāspiež. Un tikai vienā transporta veidā, vienā maršrutā, dažos tramvajos poga jāspiež. Pilsētas viesiem tas ir nesaprotami. Arī uzlīmi uz durvīm ar uzzīmētu pirkstu, kas spiež uz pogu var pārprast, ka tuvumā ir poga durvju avārijas atvēršanai, kas turpat netālu arī atrodas.

N nuffsaid 19.06.2011

anyway - pie durvim arpuse vajadzeja parkosanas sensorus, ja detektee ka ir pietura un kads trinaas pie durvim, ver valjaa.
nu neiebrauks visi nekad, kad jaspiez poga. tāpēc jau vinji a tramvaju brauc!

A Agate 19.06.2011

Bet mūsu lauku skolas autobusam Matkules pagastā pogas nav jāspiež!!! Un punkts!

T ToAgate 19.06.2011

Kurā džungļu nostūrī vispār tāds Pautukules pagasts atrodas? Ko tad tu stulbā pāķene Rīgā meklēji? Nu gluži kā no koka nokāpusi!

A Agate 19.06.2011

Tas ir pie Sabiles. Bet es gribēju tikt uz Turaidu, jo man pateica, ka ar 6 tramvaju var aizbraukt līdz Siguldai!