www.sudzibas.lv Jaunais tramvajs never durvis Rīgas Satiksmes nežēlība

Jaunais tramvajs never durvis - Rīgas Satiksmes nežēlība

Šodien vēlos kāpt iekšā jaunajā tramvajā 6.maršruts, no Juglas, ap pulkstens 19.00 pieturā Meža Skola, lai nokļūtu Centrā, bet man neatver durvis un aizbrauc tālāk, lai gan vienas durvis atvēra no kurām izkāpa laukā, bet aizvēra un aizbrauca. Ok, tas vēl tā, bet nākamais tramvajs arī man neatvēra durvis un aizbrauca tālāk. Es biju vienkārši šokā, ļoti nepatīkami jutos, ka 2 tramvaji pēc kārtas man neatver durvis un aizbrauc tālāk. Es stāvu aukstā laikā, viena pati pieturā un abi tramvaji vienkārši bezkaunīgi neielaiž pasažieri un aizbrauc tālāk. Kas tas par uzņēmumu, kur tik drausmīga un nepieņemama attieksme no šoferu puses? Tad atnāca beidzot nākamais tramvajs, kurš man jau likās arī neatvers durvis, bet atvērās, jo izkāpa laukā sieviete, lai gan pārējās durvis bija ciet. Tad man jautājums, šie tramvaji ir domāti lai tikai izlaistu cilvēkus un ielaistu galapunktos, vai? Esmu tiešām šokā, ka klientu kurš maksā naudu, vienkārši neielaiž iekšā. Un tieši jaunie tramvaji. Kāda jēga, tad no tiem? Pat vecie vienmēr visas durvis vēra vaļā, pat ja nav cilvēku.
Cilvēki, iesaku jums neiesaku kāpt šajos maršrutos un gaidīt labāk autobusu, trolejbusu. Lieki sagandēti nervi, dēļ šīm dārgajām neertībām.

P Pilsonis 24.06.2011

Nu mūsu tauta vienmēr ir bijusi ar daunisma sindromiem!
Tas, ka jānospiež ir poga, lai atvērtu durvis-tik tālu mūsu dauni aizdomāties nevar! Nu ja pati esi dumja, tad stāvi un salsti!
Esam pieraduši, ka visu pienes klāt! Nu nebūs tā! lai kaut ko dabūtu, vajag pašiem mazliet papūlēties!
DAUNI JŪS!

A Agate 25.06.2011

Esesesesssssss tu arī vari nospiest zaļo pogu un apdirsties

T ToAgate 25.06.2011

Vienīgais ko es tev varu piedāvāt-iedot atsūkāt, kamēr tev lūpas paliks zilas, vai zaļas.

A Agate 25.06.2011

Vēl viens sūkātājs iepīkstējās. Laikam stundām ilgi grauzi savus netīros nagus un domāji, ko uzrakstīt.

T ToAgate 25.06.2011

Manis dēļ tu savos pāķos vari kaut kājām nagus grauzt, bet labāk būtu gan, ja tu tomēr atsūkātu.Kad taisies nākošreiz braukt uz Rīgu, dod ziņu.

M meitene 25.06.2011

Vispār jau uz durvīm ir rakstīts, ka jānospiež poga.Laikam problēmas ar lasīšanu? Pati jau vien esi vainīga.

L Laima 29.06.2011

jā... tie tramvaji ir neciešamie!:-(

D Dzintars 05.07.2011

Ej dirst, Agate.

S Simona 15.08.2011

Jāspiež taču poga, kas atrodās pie durvīm, tikai tad tās atvērsies! :)

1 111 15.08.2011

Drīz būs pieturvietā jāguļās uz sliedēm, lai tramvajs vispār apstātos :D

D Dzintars 27.08.2011

Agate, tu esi mūs visus nokaitinājusi ar savām stulbajām atbildēm. Tev saka, ka jaunajos jāspiež poga, bet tu gribi lai atver durvis. Tu jau arī esi stulba un tava sūdzība ir nevietā. Ja varētu šo sūdzību izdzēst, es viņu izdzēstu, jo šoreiz sūdzību nevajadzēja rakstīt, būtu mierīgi nospiedusi pogu un būtu tikusi iekšā. Bet tas ka tev neatver durvis Jaunais tramvajs, tu tur pati esi vainīga, ka nenospiedi pogu. Bet sūdzību varēji nerakstīt. Es piekristu, ja tu rakstītu, ka kaut kāda transporti reisi ir pārāk maz, slikti ar transporta apkuri, pat tad, ja tevi izmet no transporta bez iemesla, bet kad tu uzraksti sūdzību, ka jaunais tramvajs tev neatver durvis, tad šito sūdzību vajadzētu izdzēst (ja vien ir iespējams). Pati esi vainīga, ka nenospiedi pogu un tu arī esi dikti stulba. Ja būtu kāds stiprs vīrs, kurš varētu tev iesist ļoti stipri (piedod par izteicienu), bet tā tas ir, ja tu uzraksti aplamu sūdzību. Visi zina, ka poga jāspiež jaunajā tramvajā, bet tu nezini. Tāpēc arī esi tik stulba, ka tu nezini kā rīkoties ar jauno tramvaju.

P POGA 07.10.2011

Pirmkārt, tā poga nav viegli uztverama. Es bieži redzu cilvēkus, kuri to nespiež. Un acīmredzot tas zīmējums nav ievērojams, kā arī pogas apgaismojums nepietiekami izceļas uz kopējā fona – jo apkārt ir citi gaismas signāli, krāsainība utt. Tātad problēma pastāv. Ja kāds pirms tam ir redzējis, ka citi to dara vai izlasījis kur iepriekš, tagad var tēlot gudro, bet realitāte ir cita. Ir tiešām labi vadītāji, kam jāsaka paldies, jo viņi atver durvis, redzot, ka cilvēks stāv un izmisīgi skatās durvīs – jo skaidrs, ka vienkārši apjucis.
Un kā cilvēks, kas darbojas dizaina jomā, varu pateikt – informācijas pasniegšanas koncepcija nav pareiza. Var jau likt to zīmējumu, bet, ja nevar to izveidot pietiekami saprotamu, tad klāt vienkārši ir lakoniski jāpieraksta "poga durvju atvēršanai" vai vienkārši "pieturā spiediet pogu" un tamlīdzīgi (lieliem burtiem cilvēka acu augstumā uz balta fona melniem burtiem utt.)

K kailais 07.10.2011

Tieši tā.. Ja VĒL nezināji, tad tur ir tāda poga, ko piespiež un durvis nez kapēc atveras. Bet nu vecākiem cilvēkiem ir grūtāk ar jaunajām tehnikām, vai arī 100 gadus Rīgā neesi bijis cilvēk ;DDD