www.sudzibas.lv Itella Neviens šo sūtījumu man nav piegādājis

Itella - Neviens šo sūtījumu man nav piegādājis

После двух недель неизвестности со дня отправки посылки из германии Itella соизволила отправить мне e-mail в котором сообщили что сегодня (15/01) с 9.00 до 17.00 они планируют доставить посылку по указанному мной адресу... И так никто мне посылку не доставил.
На контакт не выходят
отвратительная компания!

15.01.2020

L Linda_J 16.01.2020

Sīdzības.lv šādus jautājumus nerisina.. Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību, veicina uzņēmum neslavas celšanu u.c..,ievietojot nepārbaudītu informāciju no nepārbaudītām personām. Visas problēmas ir jārisina pkalpojumu sniedzēja vietā.

L lumpenis 17.01.2020

Man personīgi ir bijušas problēmas visādas ar piegādātājiem, bet Itella izceļas uz pārējo fona. Biznesa procesi organizēti noteikti ne klientu orientēti. Kā var risināt problēmu ar pakalpojumu sniedzēju, kas izvairās no kontakta vai izmanto sīkāko iemeslu, lai kaut ko nedarītu. Kopumā tas ir bezceris, ja trāpi uz tādu kompāniju, labāk ir cerēt nākamreiz netrāpīt uz tādu, jo savs laiks un nervi tomēr ir dārgāki.