www.sudzibas.lv Itella Neatgriež naudu par neizmantoto pakalpojumu

AtrisinātaItella - Neatgriež naudu par neizmantoto pakalpojumu

Pieprasīju pilnu vai daļēju naudas atgriezšanu par neizmantoto pakalpojumu. Biju ar mieru uz jebkuru variantum, vismaz atlaides kodu citam sūtījumam. Klientu servisa atbilde bija ka nekādu variantu nākt pretī nav. Tādi viņiem it noteikumi kas rakstīti mājaslapā. Jā par noteikumiem piekrītu, bet nevienam neiesaku izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus, ja būs situācija kuru vajadzēs atrisināt, kad sūtījums tiek atcelts vai kas cits, neviens nenāks jums pretī. Vecmodīgs biznesa modelis.

Papildināts aleksandrs 27.06.2023

Piereģistrētas lietas numurs: 07893245

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 27.06.2023

Cien. Aleksandr,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lai mēs varētu pārbaudīt un atrisināt radušos situāciju, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected] norādot Jūsu sūtījuma izsekošanas numuru, un Jūsu telefona numuru.
Paldies,
Itella Klientu atbalsta komanda

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 28.06.2023

Cien. Aleksandr, lūdzu atvainojiet par radušos situāciju un komunikāciju ar mūsu Klientu Servisa speciālistu. Saskaņā ar e-veikala izmantošanas noteikumiem neizmantotās piegādes izmaksas netiek atgrieztas, tomēr vienmēr nākam pretī Klientiem, ja situācija ir radusies pamatotu iemeslu dēļ, kā piemēram, kļūdainas norādes no nosūtītāja puses par pakas atgriešanu utml. Mūsu kvalitātes vadītājs sazināsies ar Jums, informējot par piegādes izmaksu atgriešanu.
Pateicamies par Jūsu sapratni,
Itella klientu atbalsta komanda

Sūdzība veiksmīgi atrisināta aleksandrs 01.07.2023

Uzņēmuma pārstāvis ir sazinājis ar manīm un atgrieza naudu par neizmantoto sūtījumi. Paldies. Lieta ir atrisināta.

Noteikumi paliek Noteikumi.

A aleksandrs 27.06.2023

Bet attieksme paliek attiekmse un klients kas nes naudu paliek klients. Es šo to tirgoju ebay, nav daudz bet mēnesī apmēram 20 sūtījumi ir. Pamanīju ka itellai pa 1 eiro lētāk nekā omnivai, tāpēc nolēmu pamēģināt. Vairs nelietošu itellu principiāli. Jā viņi nopelnīja manus smaksātus 15 eiro, bet pazaudēja 300 katru mēnesi. Domājiet pats kas šajā gadijumā ir svarīgāk, noteikumi vai attieksme pret klientu. Varbūt vajag labot noteikumus ja viņi traucē palnīt

Velvetpopstar 27.06.2023

Vairākas vietās tā ir,ja pakalpojumu neizmanto. Tad naudu neatgriež. Es domāju,ka viņi nebankrotes dēļ 300 eiro.

Velvetpopstar 27.06.2023

Varbūt vajag ievērot noteikumus ?