Inserviss Group

nesovetuju obrashatsa v etu "kompaniju". nizkogo urovnja kompanija,dengi u nih estj toljko na malenjkie aizdevumi. Naprimer na pokupku masini,hotja oni pishut cto vsje budet okos,ot vas trebuetsa nalichee nedvizemosti zaregistrirovannoj na vashe imja i t.d. Kasko budet objazateljno,hotj reklama utverzdaet obratnoe!!!otnoshenie otvratiteljnoe!!! sharashkina kontora!!!Esli bi ja hotela bratj kredit pod imushestevo ja bi tak i dejstvovala,no bilo zelanie kupitj avto,pod zalog avto i t.d.no nikto vam mashinu prosto tak ne pomozet kupitj,nuzno imetj imushestvo,poruchitelej i t.d. i t.d.i za takie procenti??!! MURGS! obrashajtesj ludshe v bank,boljshe nadezdi,boljshe doverija i menjshe poterennogo vremeni!!!!!!!!!!!

K Korsar 02.11.2006

Neznaju neznaju damo4ka! Ja oformil v Inservisse mashinku za 17000EUR i nevoznikalo takih problem. Javno u vas kosjakov ochen' mnogo i vrjatli vam dadut v banke mashinu.

M madara 03.11.2006

Taisniiba sievietei:( Labaak tur neejiet, jo reklaama, ka atbildi dod 1 stundas laikaa un bez kasko utt. ir laikam domaata kaķiem, jo uz cilveekiem ta reklama nedarbojas:(( Diivaini gan, ka visaas citaas iestadees ka ķiila ir pati mašiina, bet seit nekustamais iipasums???? Un galvotaajs tikai un vieniigi vinu izveleets cilveeks!!! Kas tas par murgu! UN KUR MUMS LATVIJAA IR DATU AIZSARDZIIBA, ka tads kantoris par tevi nolasa visu kaa peec gramatas, gan par iipasumiem un visu pareejo:(( Looooti zeel, liidz sim nebija probleemu, bijaam ieguvusi zelta klienta statusu, bet tikai statusu, ne attieksi, ne apkalposanu, ne atlaides:( Sadarbiiba beigusies:( Prom uz banku:)

Z ZerO 26.01.2009

Jā, taisnība reti pretīgs kantoris, bija lieta ka pirku caur viņiem auto uz to brīdi obligāti nebija jāņem KASKO, bet nu joka pēc piekritu, domāju ka uz gadu, a tagad iznāk uz visa kredīta laiku, kaut gan tad kad formēju pārprasīju tad arī vēl teica ka uz gadu, a tagad saka ka jūs pārpratāt un vajag uzmanīgāk līguma noteikumus lasīt :D Attieksme tur reti pretīga, kaut gan paši dzīvo no mūsu % kas nav mazi, esmu klients ar zelta karti, bet nu jēga nekāda, šis bij pēdējais pirkums caur Inserviss Group, nākošreiz ar līkumu iešu apkārt tam kantorim un ceru ka ar savu attieksmi pret klientiem viņi bankrotēs vēlākais pēc gadiem diviem, ko arī viņiem novēlu !!!