SIA Indi - vīzas

Atnācu uz firmu INDI lai uztaisīt bērniem vīzu uz Krieviju. Izlasīju saitā ss.lv ka vīzas bērniem sākot no 29 ls, ja taisa 8 dienu laikā. Izradās ka vīza maksā 33 ls. Un 29 ls-ja vīzu taisa arī vecāki pa 33 ls. Sludinājumā tas nebija rakstīts!!! Ar savu reklāmu Sia INDI uztaisīja sev ANTIREKLAMU!!!

N

A andrejs 22.06.2010

ļoti svarīga sūdzība stulbā mauka:)

M masa 22.06.2010

sludinjumā, ka Jus pareizi rakstat ir uzradīts *sakot no* 29 ls, tas arī nozīme, ka cena var but augstāk.Tāpēc taja paša sludinājumā ir uzradita musu majaslapes adrese un telefoni, kur visu informācju var precīzēt, un majas lape nodaļā *vīzas* ir skaidri un gaiši uzrakstīts kada gadījumā vīzas maksa 29 ls un kādā-33 lati.Vestniecība starp citu pieaugušo un bērnu lidz 16 gadiem vīza maksa vienādi.šo atlaidi mēs daram paši un cena 29 ls ir gandrīz pašvertības limenī. Sludinājumā parasti uzradas ne visas cenas pilnībā, tāpēc ka ja mēs rakstisim isa sludinājumā visas cenas pa visam valstim -tas iznaks garas kadas 10 lapas. Jus drošvien esat pieslegti pie interneta, ja redzējat musu sludinājumu SS, taja pasā sludinājumā zemāk bija uzradīta ari musu majas lape, kur var visu smalki uzlasit.

V Vita 29.06.2010

To Andrej. Takie kommentariji pishut toljko debiljnie maloletki, u kotorih mozgov kak u kurici.